Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 29/L vagyok fél éve házas . A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29/L vagyok fél éve házas . A férjemmel 2,5 éve vagyunk együtt . Kiderült , hogy a kapcsolatunk elején konkrétan 1-2 héttel az első együttlét után más nővel volt egy alkalmi szex. Szerintetek megbocsájtható ?

Figyelt kérdés
Az elején még nem volt kimondva az , hogy konkrétan együtt vagyunk kicsit zűrös volt az eleje a a kapcsolatunknak , viszont ô mindig váltig állította , hogy mióta velem lefeküdt mással nem volt .

febr. 20. 14:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
14%
Gyors ez a hazassag szerintem ennyi ido utan. Gondolom ki eroszakoltad agresszivan hogy elvegyen.
febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván te jobbat úgyse tudsz.
febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem , ő viszonylag hamar akart összeköltözni én nem . 1,5 év után kérte meg a kezem úgy hogy előtte már egyszer amikor felvetődött azt mondtam hogy még ne .

Kíméljetek meg a rosszindulattól !

febr. 20. 14:24
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
Én elválnék ha már egyszer olyan hülye voltam, hogy hozzámentem 2,5 év után.
febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%

1-2 év után házasodni...ti tudjátok. Még eljegyzést sem szabad annyi idő után, nem hogy házasodni.


Kérdésedre a válasz: egyénfüggő. Elnézed neki? Te már kapcsolatnak tekintetted annyira az elejét, hogy ez fájjon? Na látod, tudod Te a választ.

febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
Te megfogod bocsátani, én nem tenném. Nem becsülöm az olyan embert, aki képtelen az ösztönein uralkodni. Neked viszont 29 éves lányként ez lesz a következő lépésed.
febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem. Aki képes félrekefélni miközben "érzéseket táplál irántad" és még titkolja is az téged ugyanúgy meg fog csalni HA nem hűtlen amúgy is.

Szépen kiraknám a búsba!

febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Tonkre fog menni az eleted mellette. Emlekez ezekre a szavakra!
febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
Valoszinuleg azota is megcsalt már csak nem tudod még
febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%
Ha már házas vagy, mindegy, de tartsd nyitva a szemedet. Gyerekkel igencsak várnék pl.
febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!