Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 29/L vagyok fél éve házas . A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29/L vagyok fél éve házas . A férjemmel 2,5 éve vagyunk együtt . Kiderült , hogy a kapcsolatunk elején konkrétan 1-2 héttel az első együttlét után más nővel volt egy alkalmi szex. Szerintetek megbocsájtható ?

Figyelt kérdés
Az elején még nem volt kimondva az , hogy konkrétan együtt vagyunk kicsit zűrös volt az eleje a a kapcsolatunknak , viszont ô mindig váltig állította , hogy mióta velem lefeküdt mással nem volt .

febr. 20. 14:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%

"ráadásul egy sokkal csúnyább nővel"

😂

febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt.csak mi nem voltunk házasok.7 éve vagyunk együtt.és 1 éve derült ki hogy amikor mi 3 hete voltunk együtt.megcsalt,egy élyszakas kis kaland volt.ugy tudtam meg hogx a csaj elmondta.a pasim meg nem tagadta le.elmondta.de azt is elmondta hogy azóta ilyen nem volt.akkor nem gondolta hogy konolyabb lessz a kapcsolat.hát baromira szarul esett.nagyon nehezen tudtam túl tenni magamat rajta.paranóiás lettem azóta kicsit.jó nem betegesen de kicsit köeültekintőbb.megcsalt akkor amikor en már bővem szerelmes voltam belé..amugy biztosra tudom

hogy azóta nem csalt meg mert munka után haza jön.ha eszébe jut hogy sörözget a haverjaival általába nálunk teszik a nyárikonyhába.mindent megtesz hogy voldog legyek.meg látszik rajta hogy szeret.a telóját is bátran oda adja.de szarul esett.nem tudom csak ugy elfelejteni.szakitottam vele amugy akkor.3 hónapra.de nagyon tepert.hogy sajnálja.viragokat hozott nekem.látszott rajt hogy akar meg szeret.nagy nehezn megbocsáltottam neki.de elfelejteni nem tudom.


Neked azt mondom.lehet akkor ő még nem gondolta komolyan.vagyis azt hitte hogy nem lessz komoly.egy darabig biztos benned lessz.én azt mondom.dönts ugy ahogy érzel.gonold at jól alapossan.

febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem a saját történeted . Alapvetően a legjobban az zavar , hogy már nem is emlékszik pontosan mikor hogy volt mert annyira az elején volt . Viszont amikor többször rákérdeztem a kapcsolatunk alatt soha nem mondta el , hogy volt ez az alkalmi dolog .. Leültünk beszélni , de ő azt mondta ha bármikor is elmondta volna úgyis elhagyom . Nem tulajdonított neki jelentőséget, nagyon az elején volt és szerinte nem megcsalás mert éppen én is akkor léptem ki egy kapcsolatból .
febr. 21. 06:44
 24/28 anonim ***** válasza:
Hogyan derül ki ilyesmi?
febr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lépj ezen túl. Nyilván azért nem mondta el, mert tudta, hogy kiborulsz és nem akart megbántani egy olyan dologgal, aminek semmi jelentősége. Zűrösen indult a kapcsolat, nem tudta még mi fog alakulni, de azóta összeházasodtatok, nem történt egyéb. Én nem rombolnék szét ezért egy jól működő kapcsolatot.
febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
61%
Aki ilyet tesz a kapcsolat elején, garantált, hogy utána is félrelép, csak nem tudsz róla. 22-es, nem csak esti sorozes alatt lehet félrelépni, simán meg tudja oldani napi munkaidő kozben is
febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
39%
Te lefeküdtél az exeddel az időtájt? Ha le akkor felejtsd el. Ha nem akkor válj el, mert ezek után nem fogsz benne bízni és tönkremegy a házasság előbb utóbb.
febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha az elejen még a "rózsaszín köd" alatt képes volt ilyet tenni, akkor a későbbiekben sem lesz jobb. Ha még most minden rendben is van, pár év múpva probléma lesz belőle. Ezt te látod és érzed, hogy sikerül e megbocsájtanod, én személy szerint nem tudnék ezen túllépni.
febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!