Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 29/L vagyok fél éve házas . A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29/L vagyok fél éve házas . A férjemmel 2,5 éve vagyunk együtt . Kiderült , hogy a kapcsolatunk elején konkrétan 1-2 héttel az első együttlét után más nővel volt egy alkalmi szex. Szerintetek megbocsájtható ?

Figyelt kérdés
Az elején még nem volt kimondva az , hogy konkrétan együtt vagyunk kicsit zűrös volt az eleje a a kapcsolatunknak , viszont ô mindig váltig állította , hogy mióta velem lefeküdt mással nem volt .

febr. 20. 14:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem fér bele, de erről neked kell döntened. Te tudod mennyire vagy boldog mellette és milyen egyéb lehetőséged van.
febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%
Nekem se jönne be ilyesmi, sőt az járna a fejemben, hogy mindig is voltak szeretői, vagy lesznek.
febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha hivatalosan nem is jàrtatok és zűrös volt akkor nem értem a problémát. Néhány randi után még nem kell elköteleződni.
febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Mielőtt volt ez az eset , hogy lefeküdt a csajjal előtte 2 héttel költöztem el az exemtől . Ezért volt zűrös . És ő tepert utánam annyira én az elején nem erőltettem annyira ezt a dolgot . A kapcsolatunk alatt többször is rákérdeztem az elejèn volt e megcsalás azt állította , hogy nem .

Az biztos , hogy mióta együtt élünk , együtt dolgozunk ilyen nem történhetett és alapvetően jó a kapcsolatunk viszont ez a tény engem padlóra tett , ráadásul egy sokkal csúnyább nővel

febr. 20. 16:56
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
#14 te is jó felszínes lehetsz, megéred a pénzed. Már ne hari, de ha 2 hete költöztél el az exedtől és már vele kavartál, nem csoda, hogy azt hitte nem lesz komoly kapcsolat. Ha pedig nem is jártatok miért ne dughatott volna mással?
febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem megbocsájtható. Amúgy hogy tudtad meg?
febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Kerestem egy emailt és egy betűvel félrenyomtam. Bejött egy női név amire rákattintva találtam egy szoba foglalást és az ahoz tartozó igazolványok fotóját . Az övét és a lányét
febr. 20. 17:59
 18/28 anonim ***** válasza:
84%

#17 és mondtad neki? vagy fogod? meg ha igen, milyen volt a beszélgetés?

Amúgy most így belegondolva szerintem én emiatt nem hiszem, hogy szakítanék, bár nem esne jól. Nekem az lenne a nehéz, hogy kezeljem ezt, hogy az jó irányba vigye tovább a dolgokat. Mármint ez, hogy felhozni e vagy sem. És ha igen hogyan. hogy ne is az jöjjön le, hogy most akkor minden el lesz nézve, meg ne is az, hogy ez valami szálkát tegyen a dolgokba, ami mindig ott lesz és ő mindig azt gondolja, hogy gyanusítgatom. stb.

febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
24%
18. Te bolond vagy ?? Megcsalta a palija !!
febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem jartatok, szoval hivatalosan nem megcsalas. Lehet nem is gondolta, hogy komoly lesz a kapcsolat (mivel friss szakitason mentel keresztul).

Viszont hazudott neked tobbszor is, ez azert szar

febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!