Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik a jobb? Megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Megbízni valakiben 100%-ig, és lehet, hogy átver és nagy lesz a csalódás, vagy néha megbizonyosodni róla, hogy tényleg nem vernek át?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy ha pl. valami gyanúsat észlelünk a párunknál ami bizonytalanságban tart, akkor inkább bízzunk benne még úgy is, h lehet h átver, vagy ilyenkor leellenőrizhetjük, hogy át vagyunk e ejtve és jobb ha tudjuk az igazat?

2013. márc. 16. 19:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele....s mire vársz? majd bevallja! Soha! Ha meg alaptalanul vádolod, rosszul esik neki, megbélyegzi a kapcsolatot.
2013. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha már felmerült benned a kétely akkor ott nincs bizalom. Ezt minél előbb tisztázni kell és első lépésben mindenképpen beszélgetéssel kezdj, de ne nyíltan rákérdezve, hanem csak úgy tapogatózva vagy viccnek álcázva.

Mert ez a "bízzunk benne úgy is h lehet h átver" ilyen nincs. ha bízol benne akkor nem hiszed hogy átver. De mivel nálad van kétely ezért nem 100%os a bizalom. Épp ezért a legjobb lenne ha kiderítenéd h nem e vagy csak paranoiás vagy tényleg van okod a gyanúra. ehhez néha ilyen mellékesen felvetett kérdéseket tegyél fel, pl mikor nyomkodod a telefonod vagy hasonló helyzetekben vagy mikor beszélgettek vmi komolyabbról akkor megkérdezheted mintha csak érdekelne a véleménye..

Nem tudom mivel kapcsoltban merült fel a bizalmatlanság benned, de avval kapcsolatban tegyél fel kérdést amivel felmerült vagy vmi hasonlóval..

2013. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ja ez amúgy jó kérdés:

"és vajon hol a naívság és a bizalom határa?"


Szerintem az elején amíg ismerkedik a leendő pár addig nincs bizalom, meg nem is kell csak ízlelgetik egymást de ha már kapcsolatot kezdenek akkor jobb ha tudják hogy miért vannak együtt pl mert szeretik egymást és kölcsönös bizalom kell, anélkül tényleg nem lehet..

A naívság pedig ott kezdődik mikor valaki a nyílvánvaló gyanús jelek ellenére is vakon megbízik, és saját magát is becsapja ezáltal.

De nálad nem erről van szó hisz konkrét bizonyíték nincs, csak nálad valamiért bizalmatlanság merült fel. Erre szerintem a legjobb amit előzőleg írtam, rákérdezni mellékesen vagy beszélgetés közben vagy ahogy jónak látod és ha továbbra is gyanakodsz akkor akár szemtől szemben is rákérdezhetsz és megnézed hogy reagál a szembesítésre. Ezután pár napig ne erőltesd a témát de ha gyanúdat nem oszlatta el a válasza vagy a reakciója akkor sztem utána nézhetsz mélyebben is hogy van e okod rá.. Viszont ha nem találsz semmit akkor bebizonyosodhat h csak paranoiás voltál.. vagy törölte az smseket.. de szerintem nem kell idáig eljutnod mert azt ugyan nem írtad h mi okod a gyanúra, de elég sokmindent leszűrhetsz akkor ha cak úgy rákérdezel tőle ilyen jellegű kérdésre mintha csak érdekelne, nem tudom pl találkozókkal kapcsolatban, ez attól függ h mivel kapcsolatban gyanakodsz vagy milyen jelet láttál

2013. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi derült ki?
2014. szept. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!