Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg túlpörgöm a dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlpörgöm a dolgot, vagy jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve vagyunk együtt és most derült ki, hogy kb egy éve megcsalt. Anyum szerint lényegtelen a dolog, hiszen régen történt.

Ja, a dolog pikantériája, hogy kb fél éve még ő nyomozgatott utánam, úgy, hogy semmi oka nem volt rá...

Mióta ez kiderült, nem tudok úgy állni a páromhoz, mint régen. Mit lehetne kezdeni evvel a helyzettel?

Tényleg túlpörgöm és lényegtelen a dolog?



2013. szept. 24. 03:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzet az egyik barátnőmmel történt még 3-4 éve.Volt egy barátja akivel már 4 éve együtt voltak az eljegyzést tervezgették és a srác őszinteség címszóval bevallotta neki h megcsalta még a kapcsolatuk elején. A bnőm ezen nem tudta magát túltenni és szakított a sráccal, aki foggal körömmel vissza akarta őt szerezni, de nem sikerült neki. Azóta kiderült h a barátnőm egyik barátnőjével csalta meg a srác nem is egyszer a kapcsolatuk előtt,közben és utána is. Ja és ezt szintén a srác mondta el neki 3 év múlva. A barátnőmnek most sincs pasija pedig már jó pár év eltelt.
2013. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Attól függ te meg akarsz e neki bocsájtani és magadban tudod e rendezni. Én egy év után meg csaltam a párom máig szégyenlem, de ő meg bocsájtotta egy kis szünet után. Ezért nagyon erősnek tartom őt és fel nézek rá. Idén januárban viszont ő is meg csalt. Én nem voltam erős és nem tudtam neki meg bocsájtani. Hiába volt a rengeteg be ismerő levél a sok kedvesség. 30 napig minden nap írt hogy vissza akar kapni de én nem válaszoltam viszont akivel meg csalt meg zaklatta gyűrűs menyasszony létére. A párom úgy össze omlott ettől hogy agyvérzést kapott. Azóta együtt vagyunk nincs meg csalás vagy semmi hasonló.
2013. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!