Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Kérlek, olvasd végig...


Akkor tette, mikor még csak 3 hónaposak voltunk. Ismertem már bőven előtte is, igazából várható volt sajnos (minden eddigi párját megcsalta). Mondta már az elején, hogy bárkit meg tudna csalni és ne bízzak benne, de én bízni akartam...


Nagyon rosszul tudja kezelni a kapcsolatait, kb mellettem nő fel hozzá. 22 éves lesz én pedig 21, két hülye rák.

Muszáj elmondanom, hogy lány ő is, meg én is és eddig egy pasit sem vett komolyan, mert nem kötötték le őt. Max 5-6 hónapig volt együtt bárkivel is, az is laza volt és semmilyen. Azt, hogy a lányok is érdeklik, kb akkor fogadta el ténylegesen, mikor megismert engem tavaly nyáron. Egyszóval önmaga elfogadásával is gondjai vannak még...


Engem azért nem akart komolyan venni, mert eleve tudta, hogy rossz pár, és azt is, hogy "nincs jövőnk..." Azóta hónapok teltek el - nem mondta el, hogy megcsalt, közben viszont elkezdett komolyodni, felfogta, hogy hiába ellenkezik, akkor is szeret, és hiába nem akar komolyan venni, nem bír nem velem lenni... Nem éppen egyszerű személyiség, borzasztóan nehezen lehet kezelni, és hiába mutatja ki minden szeretetét, egyértelműen nem tudja, hogyan kell kapcsolatban élni, de már nagyon sokat változott. Habár, úgy jellemez minket, hogy én vagyok az érzelmileg intelligens, aki tudja, mit érez, és hűséges, ő pedig az érzelmileg teljesen hülye, aki megcsalja a párját és azt se tudja, mit érez (nem tudja sokszor megfogalmazni) és nagyon fáj neki, hogy bánt engem, sokszor hangoztatja, hogy "nem akarlak bántani...".


Most pedig a csavar: mindettől függetlenül, iszonyú jól megvagyunk :D De tényleg, hiába vitatkozunk a hülyeségei miatt, megértjük egymást, nagyon szépen kiegészítjük egymást és most először jó neki az ágyban is. Nevetünk, már összeillesztettük úgymond kettőnk világát, és ettől eltekintve, minden rendben menne, mert tényleg változik értem, kettőnkért.


Most leszünk együtt 8 hónapja, a megcsalást februárban mondta el, mert szakítottunk (egy éjszaka erejéig) mikor rájött a pánik, hogy úr isten, tényleg kapcsolatban van, ez már hosszú idő nála, és lány vagyok és ez így nagyon nehéz... Fel akarta adni, mint minden más kapcsolatát és hogy elmeneküljek, a lehető legszívtelenebbül vágta hozzám, hogy megcsalt... Azóta számtalanszor átbeszéltük, mert rájött, hogy ismerem és szeretem minden hülyeségével, és megértette, hogy van, amiért megéri küzdeni. Azóta nagyon sokat tesz kettőnkért, már eljött hozzánk és a szüleimnek is bemutatkozott, holott elején mondta, hogy sohasem fogja megtenni... És már nem mondja, hogy meg tudna csalni. Azt mondja, hogy már nem bírná megtenni és kérlel, hogy bízzak meg benne...


Tudná bárki mindent véleményezni és tanácsot adni, hogyan dolgozzam fel/kezeljem? Kezdek hullámvasútként viselkedni érzelmileg,...


Nagyon hálás lennék!



2014. ápr. 26. 14:24
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
#20-as: köszi, hogy írtál :) igen, a határokat meg kell szabni - én most keményítettem be igazán, eddig állja is a sarat, kérdés, h ez hosszú távon is működni fog-e... csak azt nem értem, miért érzitek engedélynek, ha nem szakítunk veletek? :D
2014. ápr. 28. 21:56
 22/30 anonim ***** válasza:
45%
Engedéjnek nem érzi. Csupán rájött, hogy tettének nincs komoly következménye. Ha a lopást jutalmaznák büntetés helyett, akkor mindenki lopna mindenkitől!
2014. ápr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Szerintem részben engedély, pontosan azért amit az előző írt, ha egyszer nincs következmény, miért ne tegyem meg másodszor? A Te esetedben más a helyzet, mert még a kapcsolat "elején" csalt meg, de ha valaki képes mindig elnézni ezt a másiknak, az kiábrándító. Legalábbis szerintem. És egy hiszti meg egy csapkodás nem elég ahhoz, hogy elhiggyem hogy rosszatt tettem. Valószínűleg velem is baj van :D

És még most eszembe jutott, az sem jó ha magadhoz láncolod, tudnia kell mit tehet meg, de ne hívogasd minden fél órában ha nincs veled és ne vond kérdőre mindig. Mit tettél végül?

Nehéz dolgok ezek... :D

(20as voltam)

2014. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

#22-es: azért amit leműveltünk, mikor kiderült ez és amiket utána mondtam neki, az látványosan hatott rá - ha nem vigyáz, akkor mennie kell, de remélem, hogy már rájött, ennek van következménye... nehezen viseli eleve, hogy nem bízom most benne - hétről hétre látja, mit ért el ezzel, és dolgozik is azon, h legyen miért bíznom benne... a gond inkább velem van - lépek egyet előre, aztán megbotlom, mert eszembe jut, mit tett... nagyon rossz, h később mondta el... mert ő a jelenben van, én viszont belezuhanok a múltba sokszor, pedig nagyon nem ott tartunk már... persze, ha akkor mondja el, ott goodbye lett volna


#23-as: igazad van :) nem szálltam rá nagyon azóta... csak lecsekkoltam egy-két dolgot, ahová tudtam a jelszavát, teljesen spontán... nagyon meglepődött, mert nem nézte ki belőlem soha - de hát, ő tehet arról, h spontán leellenőrzöm ;) amikor úgy érzem, akkor rákérdezek dolgokra, de sztem egészséges, amit csinálok :D nincs megkötve... csak figyelve van :P azt szerette bennem mindig is, h nem hisztiztem, megtehette mindig, amit magam is meg akartam volna tenni a helyében... most egy picit fogva van, de mint mondtam, nincs karóhoz kötve


nem szakítottam vele, ha erre gondolsz :) csak próbálom kezelni őt, de leginkább magamat, h hogyan dolgozzam ezt fel

2014. ápr. 29. 22:40
 25/30 anonim ***** válasza:

"de sztem egészséges, amit csinálok :D nincs megkötve... csak figyelve van :P"


egyáltalán nem egészséges... "figyelve van"??? én menekülnék egy ulyen kapcsolatból. ja meg nem is bocsátanám meg, ha megcsalnának.

2014. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Bocsi, de még jó, hogy figyelve van. Nem épp egyszerű bizalmat építeni ilyen után. Lehet, hogy hülye vagyok, amiért nem dobom őt, de szeretem... És amíg úgy érzem, van miért vele tervezni, addig nem fogok szakítani vele. Sokat változott azóta, képes a tanulásra. Az pedig, hogy mikortól nem oké, majd eldől a tettei alapján.
2014. ápr. 30. 15:10
 27/30 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is...
2014. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem...
2014. máj. 1. 17:05
 29/30 anonim ***** válasza:

Sajnos az érzelemmentesség több pszichológiai betegségre visszavezethető,mint például:

[link]

[link]

2014. máj. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
O.o
2014. máj. 2. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!