Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Kérlek, olvasd végig...


Akkor tette, mikor még csak 3 hónaposak voltunk. Ismertem már bőven előtte is, igazából várható volt sajnos (minden eddigi párját megcsalta). Mondta már az elején, hogy bárkit meg tudna csalni és ne bízzak benne, de én bízni akartam...


Nagyon rosszul tudja kezelni a kapcsolatait, kb mellettem nő fel hozzá. 22 éves lesz én pedig 21, két hülye rák.

Muszáj elmondanom, hogy lány ő is, meg én is és eddig egy pasit sem vett komolyan, mert nem kötötték le őt. Max 5-6 hónapig volt együtt bárkivel is, az is laza volt és semmilyen. Azt, hogy a lányok is érdeklik, kb akkor fogadta el ténylegesen, mikor megismert engem tavaly nyáron. Egyszóval önmaga elfogadásával is gondjai vannak még...


Engem azért nem akart komolyan venni, mert eleve tudta, hogy rossz pár, és azt is, hogy "nincs jövőnk..." Azóta hónapok teltek el - nem mondta el, hogy megcsalt, közben viszont elkezdett komolyodni, felfogta, hogy hiába ellenkezik, akkor is szeret, és hiába nem akar komolyan venni, nem bír nem velem lenni... Nem éppen egyszerű személyiség, borzasztóan nehezen lehet kezelni, és hiába mutatja ki minden szeretetét, egyértelműen nem tudja, hogyan kell kapcsolatban élni, de már nagyon sokat változott. Habár, úgy jellemez minket, hogy én vagyok az érzelmileg intelligens, aki tudja, mit érez, és hűséges, ő pedig az érzelmileg teljesen hülye, aki megcsalja a párját és azt se tudja, mit érez (nem tudja sokszor megfogalmazni) és nagyon fáj neki, hogy bánt engem, sokszor hangoztatja, hogy "nem akarlak bántani...".


Most pedig a csavar: mindettől függetlenül, iszonyú jól megvagyunk :D De tényleg, hiába vitatkozunk a hülyeségei miatt, megértjük egymást, nagyon szépen kiegészítjük egymást és most először jó neki az ágyban is. Nevetünk, már összeillesztettük úgymond kettőnk világát, és ettől eltekintve, minden rendben menne, mert tényleg változik értem, kettőnkért.


Most leszünk együtt 8 hónapja, a megcsalást februárban mondta el, mert szakítottunk (egy éjszaka erejéig) mikor rájött a pánik, hogy úr isten, tényleg kapcsolatban van, ez már hosszú idő nála, és lány vagyok és ez így nagyon nehéz... Fel akarta adni, mint minden más kapcsolatát és hogy elmeneküljek, a lehető legszívtelenebbül vágta hozzám, hogy megcsalt... Azóta számtalanszor átbeszéltük, mert rájött, hogy ismerem és szeretem minden hülyeségével, és megértette, hogy van, amiért megéri küzdeni. Azóta nagyon sokat tesz kettőnkért, már eljött hozzánk és a szüleimnek is bemutatkozott, holott elején mondta, hogy sohasem fogja megtenni... És már nem mondja, hogy meg tudna csalni. Azt mondja, hogy már nem bírná megtenni és kérlel, hogy bízzak meg benne...


Tudná bárki mindent véleményezni és tanácsot adni, hogyan dolgozzam fel/kezeljem? Kezdek hullámvasútként viselkedni érzelmileg,...


Nagyon hálás lennék!



2014. ápr. 26. 14:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Jó, tőlem szépítheted akárhogy. A megcsalás az megcsalás.
2014. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
És épp ezért fogalmaztam egyértelműen ezzel a bizonyos megcsalással kapcsolatban: fel akarom dolgozni, nem pedig ki akarom dobni őt...
2014. ápr. 26. 21:14
 13/30 anonim ***** válasza:
a múlt az múlt. engedd el
2014. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Fiúval, vagy lánnyal csalt meg?
2014. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
miért akarod feldolgozni? majd megteszi megint... milyen kapcsolat már ez? semmi tisztelete nincs irántad, akkor meg sz...rt se ér.
2014. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

#14-es: még jó, hogy pasival, bármelyik pasit meg tudja kapni, ez imponált neki, ennyi... az elején még semennyire se vett komolyan minket, bár nem ismered őt, a kérdés viszont jogos...


#15-ös: akkor valóban nem tisztelt, ezt már utólag átlátom, de majdnem 1 év alatt már változott csöppet a kapcsolatunk... korrekt volt, anno megmondta, hogy nem tervez, csak sodródik, de azt nem gondoltam, hogy ennyire felelőtlen... ha most lennénk 3 hósok, szó nélkül hagynám ott... azóta iszonyú sokat változott, van miért együtt lennünk - azért el tudom dönteni, mikor érdemli meg egy ember, hogy ne hagyják ott

2014. ápr. 27. 13:42
 17/30 anonim ***** válasza:
Azért csal meg, mert megteheti. Oda vannak érte a pasik. Bizonyára szép nő. És ez neki hízelgő. Vagyis a tudat, hogy bármelyik pasit megkaphatja. De egy dolog a testiség, és más az érzelmi kötődés. Lehet majd teherbe esik valamelyik lovagjától. Ez nehéz dolog. Valószínűleg sose lessz hűséges hozzád. De ez a lényeg? Attól még szerethet nagyon. Nagy a csábítás. És ő gyenge ahhoz, hogy ellen álljon. A szép emberek már csak ilyenek. A rondák meg megrohadhatnak egyedül, mert a kutya se kiváncsi rájuk. A szépek meg félre kú...hatnak bárkivel. Mégis megbocsájtanak nekik! Ez van! A lényeg, hogy szerintem szeret, de sose lessz hűséges hozzád!
2014. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Engem is megcsalt a barátnőm egy másik lánnyal. De az szerintem nem számít. Ha fiúval tette volna az más. Még jól is jártam, mert bevettek egy hármasba. És szuper volt!
2014. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

#17-es: nem mondtál hülyeséget... hízelgő neki, de felfogta, h ennek milyen súlya van... nem agyatlan szépség, csak még soha senki nem vette őt komolyan és ő sem mást... elsőnek lenni azért nem gyerekjáték... és nem teheti, tudja jól, hogy nincs több esélye, én meg tudom, h kellek neki - nem hinném, h lesz még egyszer olyan hülye, h ezt kockára tegye, ha meg igen, nincs miről beszélnünk


#18-as: hidd el, az is megcsalás ;)

2014. ápr. 27. 15:34
 20/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz szakítani, felejtsd el hogy megcsalt. Szereted, bármilyen érvet hoz fel neked itt bárki bármire, egyik sem lesz elég jó ahhoz,hogy szakíts, ha nem akarsz. Ha ennyire ezt akarod, fogadd el és lépj túl. De azért tudja hogy nem teheti meg megint, mert sajnos időnként olyan vagyok amilyennek őt leírtad, egyik exemmel elég sokáig együtt voltunk úgy is, hogy tudta hogy csalom, mindig hisztizett meg minden, de nem szakított, úgyhogy megcsaltam mással is, a végén nekem kellett szakítani mikor már elég szemétnek éreztem magam, mert tudtam hogy ő nem fog. Szóval a lényeg hogy ha vele akarsz lenni, fogadd el hogy megcsalt és legyetek boldogok, csak tudja hol vannak a határok, ahogy te fogalmaztál.
2014. ápr. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!