Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mennyi ideig tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig tudtátok titokban tartani a viszonyotokat egy féfivel? Hogy buktatok le? Őszinte és igaz válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 13:13
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
15# írigylem de csak az miatt hogy őszinte lehetett..
2015. aug. 27. 10:03
 22/34 A kérdező kommentje:
14# est bocs! Elnéztem!
2015. aug. 27. 10:04
 23/34 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan megkérdezed,hogy miért vagy riban c?????
2015. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
55%

ugyan már ... micsoda fantasztikus meglátásokat olvasok itt.

egy kis szexkalandozásban nincs semmi megcsalás... bizonyos esetekben még a párkapcsolatbak is jót tehet.

2015. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
61%

24-es

Te is értelmes ember lehetsz....

2015. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Miért vagyok ribi? Nem pénzért csinálom! Azért mert te olyan fene nagy erkölcsökkel vagy megáldva nincs jogod ítélkezni más élete felett sőt, inkább egy pici jóindulat szorúlhatott volna beléd! Beleeshetsz te is !Nem itt kell osztani az észt a megcsalás témában, vagy a sz@ra jön a döglégy...
2015. aug. 27. 13:00
 27/34 A kérdező kommentje:
Ezt így kell ócsárolni, vitatkozni, "komoly "véleményt nyilvánítani, végül is az volt a kérdés ugye hogy te mit gondolsz rólam?Mert annyira kiváncsi lennék amúgy is rá! Mert ugyebár te élsz együtt egy alkohol függő olyan emberrel aki nem sajnos ... Na mindegy! Mit tudsz te az én életemről? Mit? Szerintem az okát sem tudod és nem is érdekel az téged hogy mi miért történik velünk! Kérlek ne itélkezz! Ne bánts! Vissza kaphatod... Szép napot neked!
2015. aug. 27. 14:32
 28/34 anonim ***** válasza:
34%

Nyugodtan törölhetik a kommenteket de akkor is ez az igazság....

Azért teszel fel kérdéseket itt,hogy választ kapj rá...(gondolom én)

Alkoholista????Hagyd el.Ennyi.

Muszály neked vele lenni?Hozzá vagy kötve?Valaki kényszerít ,hogy vele legyél?

Nem értem,hogy mire jó ez...

Ha valami nem működik akkor azt meg kell oldani vagy el kell köszönni a probléma forrásától(jelen esetben a párodtól)

De nem menekülni kell egy másik emberhez....

Tényleg nem értelek

2015. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is ribi vagy
2015. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
57%

#26,#27 Ne mérgelődj miattuk. Fiatalok, idealisták. Még nem jutott ki nekik a "jóból". Igazából nem is tudják, hogy miről beszélnek. De abban holtbiztosak.

Inkább csak kívánjuk nekik azt, hogy soha ne is tudják meg, és hogy legyen erejük kitartani az elveik mellett. Amiről még biztosak, hogy nem is nehéz...

2015. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!