Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mennyi ideig tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig tudtátok titokban tartani a viszonyotokat egy féfivel? Hogy buktatok le? Őszinte és igaz válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 13:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
61%
Ne várj tőle szerelmet. Ha szeretne akkor nem csak ürítésre használna, hanem felvállalná a kapcsolatot.
2015. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Az elején ugy indult, de én megmondtam neki hogy nem , vannak szabályok amit be kell tartani, és ehhez tartsa magát!
2015. aug. 20. 07:31
 13/34 anonim ***** válasza:
53%
De te is tartsad magad! Ha nem akarod lebuktatni magatokat, és ő sem akkor nem buktok le. Csak vegyétek elég komolyan a titkolózást. Ha eddig nem buktatok le, akkor egyikőtökre sem figyel a párja. Így viszont nagyon sokáig titokban tartható.
2015. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
38%
jó kérdés számomra is. a bnőm egyszer csak elkezdett gyanakodni h mintha mintha a szokványos "jó haver"- kapcsolatnál több lenne köztönk az egyik csapattársammal. Egy idő után meg nem is tagadtam, aztán ő is lehiggadt és közölte, hogy végül is csak az fájna neki, ha lánnyal csalnám meg, de ez így még határeset ugyan, de belefér. Így aztán szerencsére nem lett túl sok változás, továbbra is a bnőm, a csaptársammal meg továbbra is elvagyunk olykor.
2015. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Irigyellek ezért az élethelyzetért... Én nem lehetek őszinte a párommal! Pedig úgy elmondanám neki...
2015. aug. 22. 09:41
 16/34 anonim ***** válasza:
22%
5 éve "titkolom". 1 év viszony után, a férjem ment sörözni a barátokkal és mikor köszönt el, mondtam ha elmegy én meg megcsalom. Annyit mondott rendben bébi és elment. :D Jó persze ez nem igazságos, meg nekem sem lenne szabad ezt csinálom, mert az lenne a helyes ha valakitől megválnék. De nem tudok senkitől sem megválni. A szeretőmnek is jó így ez a kapcsolat, hogy telefonon beszélünk, "üzleti" utakra járok ott találkozunk, hétvégente, vagy mikor a férjem a haverjaival van. De a férjem sem vesz belőle semmit észre. Ha okosan és ügyesen csinálja az ember akkor sokáig titokban lehet tartani.
2015. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint akkor nincs lebukás, ha a másikat már nem is érdekli, hogy mit csinál a párja, mert már elhidegült tőle, vagy neki is van valakije.

Sok kifelé kacsintgató félnél láttam meglepetést, mikor a párja váratlanul közölte, hogy ő lesz az, aki kilép egy harmadikért. Mert az az energia, amit a külső kapcsolatba fektetnek, a másiknak hiányzik... és ha hiányzik, akkor ő is máshol keresi majd. Érzelmileg és szexuálisan egyaránt.

2015. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
37%

És még büszkék is vagytok rá,hogy k..rvák vagytok.....hát ehez csak gratulálni tudok.

De ha majd barátotok/férjetek rá jön,és esetleg leb@ sz nektek egy egészségeset(amit teljesen megérdemelnétek,sőt....)akkor persze nektek állna feljebb,"hogy mekkora féreg mert bánt egy nőt."

Szegény Isten biztos ostorozza most magát,hogy hogy lehetett ekkora barom,hogy ezt az állatfajt is megteremtette,akit úgy nevezett el ,hogy nő.(Tisztelet annak a nagyon kicsi kivételnek!!!!)


21/F

2015. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

R.i.b.a.n.c 😂😂😂

Mert?

2015. aug. 26. 23:04
 20/34 anonim ***** válasza:
19%

15#

mármint engem irigyelsz? :)

2015. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!