Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, pasik. Mi lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik. Mi lehet az oka annak, ha egy férfi egész életében folyamatosan félrekefél? Ha hetente 3-4 más-más nője van, éves szinten pedig több tucat?

Figyelt kérdés
Ismertek ti ilyen embert vagy csak én fogtam ezt ki?
2016. jan. 1. 11:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Ilyen IS lehet az ösztönből fakadó férfi természet.


23/F

2016. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Ilyentől. De olyannyira titkolta ezt az életét, hogy csak hosszú-hosszú évek után derültek ezek ki, de azóta is így él, azóta is több tucat nő, mindenkit mindenkivel csal....Őrület.

Kérdésem, hogy ez tényleg a "belefér" kategória????

2016. jan. 1. 12:05
 13/32 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "belefér" kategória?


Van akinek ez simán belefér, másnak pedig nem. Az élet nem matematika, hogy képletekkel meghatározzuk, hogy mi fér bele, és mi nem.

2016. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Akkor normális, hogy egy "férfi" egész életében folyamatosan félrejár, évente 96 nője van, emellett családot alapít, válás után az épp aktuális barátnőjével ugyanezt csinálja, sőőőőőt, a házasság előtti nőjével is ezt tette.....

Hmmmmm, érdekes világot élünk akkor, hogy csak nekem fordul ki a belem tőle......

2016. jan. 1. 12:08
 15/32 anonim ***** válasza:

Nézd. Szerintem nem fér bele. De nem is hozzám jöttél feleségül. A jelek szerint neked sem fér bele.

Az ex-férjednek pedig belefér, sőt a jelek szerint azoknak a nőknek is akikkel kavar, hiszen ehhez az egészhez mindig kell egy "társ" is a pasinak.

2016. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét oka, csak ilyen a személyisége. Ha nem tudsz ezzel együtt élni (gondolom nem), akkor el kell engedni és újat keresni. Megváltoztatni úgysem fogod tudni.
2016. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy mindenkinek tagadja a többit, ahogy nekem is évekig.....Nem úgy kezdi, hogy van még 6 másik rajtad kívül. MOndjuk az 50+ az csak kefélés céljából csinálja....az biztos.....

Nem lehet, hogy így kompenzál, mert semmit sem ért el az életben???? Kirúgták az egyetemről, a legmenőbb állása a postás állás, se pénze, se vagyona, csak tartozásai????

2016. jan. 1. 12:13
 18/32 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után mentél hozzá? Ne mond már nekem, hogy 2 gyereket összehoztatok úgy, hogy ebből semmit nem sejtettél, most meg hirtelen minden kiderül, a szeretők, a korábbi ex, stb...
2016. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Pedig pont azt mondom, hogy semmit sem sejtettem, hisz ezek csak órás kimaradások, napközbeni dolgai.....

2 év után vállaltunk gyereket. 9 év után tudtam meg konkrétan, mert kutakodni kezdtem utána......

és nem kettő gyerek van......

2016. jan. 1. 12:19
 20/32 A kérdező kommentje:
6 év után házasodtunk össze. Hiszen SEMMIT NEM TUDTAM!!!!!
2016. jan. 1. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!