Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, pasik. Mi lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik. Mi lehet az oka annak, ha egy férfi egész életében folyamatosan félrekefél? Ha hetente 3-4 más-más nője van, éves szinten pedig több tucat?

Figyelt kérdés
Ismertek ti ilyen embert vagy csak én fogtam ezt ki?
2016. jan. 1. 11:33
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Amikor kiderült, több, mint egy éve, a párterapeutának azt mondta, hogy ő tágan értelmezi a hűséget, mert ezek "csak dugások", hisz engem szeret, hozzám jön haza.....Kvázi engem hibáztatott, sőt a nagyanyja felhívott, hogy "a bölcs asszony csendben tűr és hallgat és kiszolgálja az urát......" és még ő is engem hibáztatott, hogy kiraktam az unokáját....Tényleg én vagyok a maradi?
2016. jan. 1. 12:23
 22/32 anonim ***** válasza:

Nem vagy maradi, nem is ezen hüledezik itt mindenki, hanem azon, hogy vagy nagyon buta lehetsz vagy nagyon naiv, vagy nagyon figyelmetlen, hogy éveken keresztül még csak eszebe sem jutott...


Én nem ismerek ilyen embert szerencsére, de van pár ötletem, hogy hogyan keseríteném meg az életét ha ez kiderülne.

2016. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Valaki megtörte benne a belső világnézeti képét, hiedelmeit, vágyait egy nagy csalódás által. Kompenzálni próbálja az egója sérüléseit. Vagy szimplán csak ilyen természet.
2016. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Akkor a több száz nője is nagyon naiv.......

Ez az az ember, akiről a hírekben lehet olvani..... a kertvárosban élő gazdag vállalkozó, aki imádta a családját, gyerekeit, feleségét, a környéken mindenki boldognak hitte őket.....aztán az asszony 82x beleesett a késbe véletlenül és a gyerekek is......Csak hogy egy morbid példát hozzak.....

2016. jan. 1. 13:51
 25/32 A kérdező kommentje:
És mielőtt felmerülne a kérdés, jó állásom van, és nagyon sportos alakom, mindent elintézek egyedül, boldogulok a gyerekekkel egyedül is, azaz adok magamra minden téren....viszont neki átlagos alakja van, és soha mégcsak jó állása sem volt....
2016. jan. 1. 13:58
 26/32 anonim ***** válasza:
BETEG! Lelki sérült. Más ok nincs.
2016. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ok, akkor egy ilyen szuper nő miért ment hozzá egy postáshoz?
2016. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
10 éve nem az volt.....akkor egyetemista volt.....
2016. jan. 1. 16:11
 29/32 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam, hogy szuper nő vagyok, csak mielőtt írnátok, hogy megkeseredett, itthonülő, kövér gyerekező mivoltom miatt történt mindez....bár a másik százat is megcsalja. mindenkit mindenkivel.....
2016. jan. 1. 16:13
 30/32 anonim ***** válasza:
Nézd, tényleg nincs jobb tanács, hogy lépj túl a dolgokon. Az látszik, hogy csak ezen pörög az agyad, és igen, nincs igazság a földön, hogy ezt tette veled a pasas, senki nem ezt érdemli, de megtörtént. Minél hamarabb megszabadulsz az egésztől, annál hamarabb tudsz egy új élet felépítésére koncentrálni.
2016. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!