Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megromlott, elhidegült házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott, elhidegült házasságban sem bocsátható meg a megcsalás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kérdésemet olvasván sokaknak kinyílik a bicska a zsebében,de a kérdés komoly.A férjemmel évek óta 1 párt alkotunk.Fizikálisan még SOHA nem csaltam meg,viszont gondolatban rengetegszer.Amúgy is ábrándozó típus vagyok,de gondolatban úgy élek mintha nem is tartoznék a férjemhez.Vad,erotikus álmaim vannak.Általában 1 férfivel,de néhány havonta szokott változni az adott személy.A lényeg,hogy elképzelem a másik emberrel hogy milyen az élet,milyen a szex.Hatalmas szeretkezések zajlanak gondolatban erdőn,mezőn,vízparton és mindenütt képekben.Ezek a gondolatok a férjemmel való szex közben is előjönnek.Úgy érzem magam,mintha a képzeletbeli partneremmel lennék.Nem akarom ezt a férjem tudtára hozni,mert amúgy is sok a feszkó köztünk és totál hülyének nézne.Tudom,most sokan azt fogják írni hogy "válj el,ne hülyítsd", stb. szöveg,de higgyétek el hogy ez nem olyan könnyű.Eleve közös az ingatlanunk stb. Ahhoz pénz kellene hogy elhagyjam. Igaz sokan mondják hogy "régen is leéltek 1 életet együtt" stb,viszont arról sokan megfeledkeznek hogy sok helyen szégyen a válás.Falun máig annak számít.Sok nő viszont csak tűr,tűr ,tűr és szerintem ez nem normális.Hiába a női egyenjogúság, sok helyen még mindig a férfia domináns már csak azzal is hogy jóval többet keres mint a nő.Ha pedig egy házasság rossz és nem tudnak a felek külön menni,akkor nagyon nagy szégyen a szerető tartás?

2016. ápr. 11. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem a férjed a saját önbizalomhiányát próbálja rád vetíteni ezekkel amit mond.Nem is csoda,hogy fejben állandóan mással kamatyolsz :D
2016. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Az éremnek két oldala van:halgassátok meg a férjet is (engem)


Drága szép feleségem!

Úgy gondolom,hogy nincs okod panaszkodni és főleg nem ábrándozni!

(persze azt nem lehet megtiltani és nem is szeretném)


Tőlem is megkapod rendesen ami egy Nőnek jár az ágyban.


Néhány éve az volt az álmod,hogy férjhez mehess,családi házban lakhass,fiad szülessen.2 év alatt megvalósítottam az álmaid.Keményen dolgozom Érted,Értetek!

Nagyon szeretlek!Én a holtodiglan kimondását halálosan komolyan gondoltam akkor amikor kimondtam az anyakönyvvezető előtt és az oltárnál is.

Szomorúan olvasom az írásodat itt.Egyből rád ismertem.

Ha problémád van,miért nem velem beszéled meg???

Pedig hányan élnének úgy mint te...mindened megvan,otthon vagy a gyermekkel,egész nap a hobbydnak élhetsz.Ami miatt sajnos szalad a ház,nem vár engem vacsora,csak a pókháló és a rendetlenség.De a facebook,meg a gyakori k. a mindened,arra jut időd és kedved.De arra nem,hogy a kis kertünkbe bár egy virágot elültess.Nem beszélve egy kis veteményesről.Azt is én csinálom meg este vagy hétvégén.Olyankor ablakot pucolok,porszívózok,felmosok,takarítok,teregetek,sokszor főzök...Ha kérlek,hogy segíts,ha már te nem akarod megcsinálni,úgy,hogy egész nap lenne rá időd,akkor hisztizel,bőgsz,hogy én miért akarom megmondani,hogy mit csinálj!!Hogy neked nem kötelességed semmit sem csinálni a házban.Nehogy már én uralkodni akarjak rajtad!Egyenjogúság van!Ez a válaszod..:( Mindent megcsinálok,semmihez nem kell szerelőt hívni...Én vagyok a rossz férj???

Az az igazság,hogy ezt nem sok férfi tűrné el amit csinálsz (vagy nem csinálsz)...Én vagyok a barom...Jó dolgodban ilyeneket írsz vadidegen embereknek...

Tisztáztuk a véleményemet a nyitott házasságról is a legelején.Mondtam,hogy nem hiszek benne.Aki így gondolkozik,annak nem való házasság.Az csak KÉT emberről szól.Egy férfiról és egy nőről.Akik együttműködnek,egymás kedvében járnak.Azon dolgoznak,hogy anyagilag is jobb legyen,harmónia,szeretet is megmaradjon.Gyermekeiknek jó példával járjanak elő.Én egy összetartó,dolgos szeretetteljes családban nőttem fel.Nekem ez a minta.Te sajnos nem.Anyád is ezt csinálta.Dolgozni soha nem szeretett.Jó dolgában lelépett egy szerencsétlen idiótával.Szétcseszte a házasságát,családját.Te sajnos sérültél ezzel...

Én mindig melletted vagyok,bátorítalak,segítelek,számíthatsz rám mindenben.

Nagyon rosszul esett elolvasni a kommentjeidet...

Úgy látom az alma nem esik messze a fájától...igaz a mondás.

Bármennyire is próbáltad ígérgetni az elején,hogy te nem vagy olyan,te olyat nem csinálnál mint anyád...

Pár év után meg elindultál azon az úton mint ő.

Először csak ábrándozol.Aztán míg én dolgozok,megcsalsz...

Gyönyörű kilátás,mondhatom.

Elmondom neked,NEM fogok megbocsátani egy félrelépést sem!Ha menni akarsz,hát menj.Ha elcseszed a házasságunk,NINCS visszaút!

Csak a fiamat sajnálom.Nem örülnék,ha mindenféle jöttment nevelőapja lenne neki...


Én voltam a balek...mert beléd szerettem.Nézd meg az anyját,vedd el a lányát...

Hát ezt nem vettem figyelembe,elvakított a szerelem...

Köszönöm Neked,hogy szeretetedet így mutatod ki.


Ezek után kiért dolgozzak???Hogyan alapozzak RÁD?Mélységesen csalódott vagyok...

Te vagy az életem értelme.És a kisfiam...:(


Köszönöm mindenkinek aki végigolvasta.

2016. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát ha ez komoly,akkor nagyon sajnálom :( minden éremnek két oldala van,igaz...
2016. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Többször beszól hogy "neked már úgyis mindegy,a kutyának sem kellesz" pl-ha kisminkelem magam akkor ilyen megjegyzést tesz.De mondott már olyat is, hogyha ő nem vett volna feleségül akkor még mindig savanyodnék,mert senkinek sem kellenék."



De ez igaz?

2016. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsónak,sajnos igaz.Valóban szoktam neki ilyeneket mondani,leginkább akkor,vita van a "háztartási kötelezetlenségekről ".Néha viccnek szánom.És ő kacagja is.

Pedig minden viccnek fele igaz...

Senkinek nem beszéltem róla,de muszáj itt elmondanom nektek.Hogy értsétek a lényeget.Ez a teljes igazság.

Amikor megismertem a feleségem,ő éppen egy börtönben lévő több mint 10 évet lehúzó,sorozatos bankrablásért,súlyos testi sértésért elítéltbe volt szerelmes.(Nem a Wiszkis,egy sokkal veszélyesebb figura)Aki ráadásul idősebb is volt,unokája is volt már...A feleségem neten találta a postacímét,elkezdett levelezni vele,meglátogatta a sitten.Eltervezték az esküvőt.Megvette a ruhát,a gyűrűt...

Ekkor jöttem képbe én.A kis lakásában javítottam valamit.Második este már ott aludtam.

Harmadnap elmesélte a titkát...megfagyott bennem a vér.Azonnal lementem hídba.Mit lementem,lerohantam.:)


Egy utolsó bankrablóhoz akarsz hozzámenni???kérdeztem hüledezve tőle.


Az volt a válasza,hogy hiába keresett normális pasit,elmentek a húszas évei,nem talált egyet se.Csak hülyébbnél hülyébbekbe botlott bele.Akiknek csak arra volt jó,hogy a meghalt édesapja után maradt kis örökölt pénzét elkérjék sohavisszanemadásra...


Látta,hogy mindenhez értek(igaz,hogy akkor még nem volt lakásom,de házat béreltem,komoly autóm volt régóta hitel nélkül és pár millió félretett pénzem egy esetleges lagzira)

ezért azt kezdte mondogatni,h de sajnálja,hogy lemaradt rólam.Mert ő ilyen férfire vágyott!!!

Én vagyok számára az igazi!

Ezt a nagy titok bevallása előtt mondta,miután nagyon sokat beszélgettünk,ismerkedtünk.

Nagyon tetszett neki az értékrendem,a felfogásom a "normál" házasságról,több gyerekről...


Azt mondta,ha én lennék a férje mindent megtenne értem.A világ végére is követne.

Egy disznóólban is elélne velem,annyira tetszem neki minden szempontból...Elhittem neki.


Külsőleg nekem is nagyon tetszett.Meg amilyennek láttam az is.Kivéve a rendetlenséget.

Azt mondta,elhanyagolta mert sokat csalódott,magányos volt...De ha velem lehetne,minden megváltozna...

Hallottam ahogy hangosan kattog a biológiai órája...:)


Feleség szeretett volna lenni,ANYA!!!Többgyermekes!De eddig csak hitegették,átverték,ellopták az éveket a fiatalságából.


Meglátta bennem a potenciális férjet...


Nagy dilemmában voltam.Nekem távkapcsolatom volt egy lánnyal.Sok-sok év után készültem visszaköltözni falura a nagy honvágyam,a gyökereim és a nyugodtabb vidéki élet miatt.

Felmondtam munkahelyemen,albérletet is.Vagdostam a szálakat.Amelyek idekötöttek e nagyvároshoz.Amit falusiként sosem tudtam megszokni igazán...


Három hetem volt hátra a költözésig.Reméltem semmi nem jön közbe.

De közbejött.Ő.


Egy napig rágódtam a hirtelen jött fordulattól,a szépséges lánytól aki felkavarta az életemet.Megtorpantam az elindult úton.Úgy éreztem nem engedhetem ezt az árva teremtést

egy bűnöző markaiba.Akivel felvázoltam neki,hogy milyen élet vár rá.

Szívem azt súgta meg kell mentenem valahogy,mert végső kétségbeesésében fordult szegénykém a börtönhöz férjet keresni.Ez volt az utolsó mentsvára...

Pedig már a pápának is írt levelet,beszéljen a az Úrral hogy küldje el az igazit!(ez komoly)


A bankrabló hallatán a józan eszem azt súgta meneküljek minél messzebbre ettől a nőtől!!!!

Erősen elgondolkoztam azon,hogy miféle lélek lakozhat ebben a szép nőben,aki pont egy ilyen börtönben ülő bűnözőt választ magának férjül???Miközben normális családra vágyik?Noooooormáááális????


DE nem hallgattam az eszemre.Szépsége elbűvölt.Első látásra szerelem lett belőle!KÖLCSÖNÖSEN!!!

Visszafordítottam az itteni egzisztenciám rúdját és maradtam a városban.

Elmondtam neki,h nem adtam fel végleg hazaköltözési tervem.Azt mondta követ bárhová.Később is ezt mondta,amikor már többször is elvittem magammal,megismerte családomat,falumat,környéket...Úgy döntöttem egyelőre maradok.Próbáljuk meg.Lehet életem végéig bánni fogom.Hátha tényleg egymásnak teremtett minket a Megváltó! :)

1 hét után hozzám költözött...2 hét után gyereket akart.Tőlem.Mondtam várjunk.Legalább fél évet.

Alig bírta ki.Miatta itt maradtam városon.Nagy lagzit csaptam.Közösen házat vettünk,fiúnk született,üzletet nyitottam.Neki is külön helyet alakítottam ki szépségszalonnak.Hogy ne másnak kelljen dolgoznunk.Most azon dolgozok,hogy bejárassam a boltot.A megélhetést a családnak.

Eddig boldognak mutatta magát.Azon dolgozom minden percben,hogy BOLDOGGÁ tegyem...

Nem kiabálok,végtelenül türelmes,hűséges vagyok.Nincs semmilyen káros szenvedélyem.

Próbálok egyről kettőre jutni,ami a mai világban nagyon nehéz,főleg és segítség és/vagy hitel nélkül.

Nekünk egyik sincs.Sajnos/szerencsére.


Kedves férfitársaim!

Jól gondoljátok meg a nősülést!

Megtehetsz bármit a családodért,előbb utóbb jön a panaszkodás,nyafogás.Lehetsz te mintaférj,úgy is te leszel a szemétláda!

Akit el kell hagyni,mert unalmas.Mert ami normális,az egyes nőknek unalmas.

Sokan mondták és én is rájöttem,a nőknek nem a jó kell!

Hanem a rossz!A rosszfiú!A kalandor!A szoknyavadász!


Innen kérdezem tőletek,kedves így gondolkodó NŐK!


Hiányzik nektek az ami egy bűnöző életéhez hozzátartozik?

A babakocsival játszótér helyett rendőrségre járni???

Korán kelő,homlokodra puszit adó,munkába igyekvő férjed helyett ajtót betörő kommandósokra ébredni???


Vagy egy link,munkakerülő hitvány ember,egy 3 nőtől 4 gyerekes ipse???

Hiányzik,hogy hetente providentesek látogassanak???

Hogy fizetés elmulasztása miatt elzavarjanak az albérletből,mert a kedves drága párocskádnak nem sikerült betörnie a héten sehová,vagy átvernie ártatlan embereket???

Hiányzik az izgató bizonytalanság???

Hiányzik,hogy idegileg,anyagilag tönkretegyen egy barbár állat???


Egy idős embertől egyszer megkérdeztem a házasságról alkotott véleményét.

Ezt mondta:"Ha megnősülsz,ha nem,MEGBÁNOD".


Köszönöm,hogy végigolvastatok.

A csalódott férj.

2016. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam, hát nem semmi a sztori...

De mint tudjuk a kutya is jódolgában vész meg..

Biztos lesz megbeszélnivalótok.


Micsoda véletlen, hogy te is pont gyakorizol,és felismerted ebből a kérdésből a nejed.

2016. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!