Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Undorító dolgot tettem. Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolgot tettem. Ezt meg lehet valaha bocsájtani?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm két hónap múlva megy férjhez, több éve együtt vannak már a vőlegényével. Ha van álompár, akkor azok tényleg Ők, hihetetlenül összepasszolnak, tényleg nagyon jó páros.

Hétvégén viszont történt valami, aminek nagyon nem kellett volna. Bulizni voltunk, ők ketten, még pár közös barátunk, meg én. Már hazafelé tartottunk, mikor az egyik csaj kitalálta hogy éhes, és főzni fog, ha hazaértünk, de nincs semmi hozzávaló. Felajánlottam, hogy bemegyek neki boltba, mire a barátnőm vőlegénye mondta, hogy jönne velem, mert Ő is akar pár dolgot. Szóval ketten mentünk. Amellett, hogy jó kedvünk volt, pia is volt bennünk, elkezdtünk beszélgetni erről-arról, majdnem pofára esett, mert megcsúszott, én húztam vissza, erre mondta hogy "mi is lenne vele nélkülem"...aztán már csak arra eszméltem fel, hogy csókolózunk. Nem tartott sokáig, mert elég hamar kapcsoltam, de megtörtént...

Soha ennyire nem szégyelltem még magam, mint most, legszívesebben leköpném magam... A barátnőm az egyik legfontosabb ember az életemben, és a vőlegénye is, tudom, hogy mindennél jobban szereti, pont ezért mondta azt, hogy csináljunk úgy, mintha meg sem történt volna. De nekem ez nem megy, nem bírok a barátnőm szemébe nézni...és ha belegondolok, én is akarnám tudni a helyében. De ha elmondom, kapásból 3 kapcsolatot tönkreteszek...

Az olyan válaszokra, hogy "r.ib@nc" meg hasonlók, nem vagyok kíváncsi, pontosan érzem ennek a súlyát...

Ti mit tennétek? Elmondjam vagy tényleg felejtsem el az egészet? Mi a véleményetek erről?

18/L


2016. máj. 11. 23:14
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
A csávónak jobban kéne szégyellnie magát és megmondanám a barátnődnek a helyedben,mert lehet,hogy most haragudna,de később hálás lenne,hogy megmentetted egy ekkora ballépéstől.Így is egy csomó fiatal évét elpazarolta erre a fydzkalapra.
2016. máj. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
96%
Álompár,meg vőlegény 18 évesen mi? Hagyjad már...
2016. máj. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 Beviz Elek ***** válasza:
A te felelősséged a dologban nem akkora mint a vőlegényé. Nincs még itt az ideje egy esküvőnek...
2016. máj. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé kettős a dolog, mert ha nem mondjátok el akkor se te sem pedig a srác nem kerül bajba, viszont ha veled megtörtént akkor mással is meg fog, tehát ebből csak a barátnőd fog rosszul kijönni...
2016. máj. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Azert mert a valoszinuleg hasonlo koru baratnod aradozasai alapjan istenititek a kistini koraban osszeszedett pasijat, az meg nem jelenti azt hogy ugyis van... a pasi meg valoszinuleg ugyanigy ranyomul mindenkire ha egy kis pia van benne. Legalabbis en nem kaptam magam csokolozason meg senkivel pedig mar voltam parszor reszeg. Szoval nyugodj meg a nagy idealnak nem ez volt az elso ilyenje de az utolso se.
2016. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szóval nem írtam, hogy hasonló korú lenne a barátnőm, nem is az, de amúgy baromira nem ez a lényeg...
2016. máj. 12. 08:11
 17/45 anonim ***** válasza:
94%
#15: Nálad a pont. 18 éves álompár, esküvővel :) LOL
2016. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
88%
Gondolj bele, hogy ha mással láttad volna csókolózni a barátnőd vőlegényét, akkor valószínűleg azonnal szaladnál és elmondanád neki. Azt pedig, hogy most nem teszed, önzőségből teszed, hiszen félsz hogy TE elveszíted. De ha tényleg olyan fontos neked ez a lány, akkor elmondod neki, hogy milyen emberhez akarja hozzákötni az életét. Az a lényeg, hogy neked tiszta lesz a lelkiismereted, felnyitod a szemét. Attól kicsit tartanék, hogy a fiúnak megbocsájt, nekem viszont nem, ez is benne van a pakliban, de onnantól kezdve neked már nincs felelősséged az ügyben.
2016. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim válasza:
53%

17-es, ti nem tudtok olvasni? Írta, hogy nem egykorú..


Amúgy itt elég drasztikusan látjàk sokan ezt a helyzetet. Egy botlás szerintem nem azt jelenti, hogy egy ember ne szeretné a párját (itt most a pasira gondolok) Ő is emberből van, ő is hibázhat. Ettől még nem egy mocsok féreg...

2016. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól értem a csávó kapott le téged és te hamar le is állítottad, szerintem itt csak a pasinak van vesztenivalója, nem neked. A legjobb baráttal meg illik azért őszinte lenni, mert többet ér ennél.
2016. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!