Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nős férfiba, akinek egy masfel eves lanya is van.. Prszor csokoloztunk mar, es sajnos soha nemtudok neki ellenallni /nem szexre gondolok/..Mindig azt varom mikor jon at, stb..Ha itt van egybol megszeretném olelni,csokolni stb..Mit tegyek hogy elfelejtsem?

2016. jún. 4. 17:58
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

27-es,ne rajtam éld ki a haragod a barátod miatt.

És amugy en probaltam ellenallni neki eleinte,de mikor mondta hogy mar nem egy emberrel csalta meg a feleségét,akkor mar igazan nem érdekelt a felesége.. Ha neki nincs lelkiismeret-furdalása akkor nekem miért legyen?

És igen, beérem ennyivel mert nem rég jöttem ki egy egyéves kapcsolatból,ezért komoly kapcsolat nem kell,egy kis kalandra vágyom így 19 évesen.. Miert kossem le magam ilyen fiatalon? Arra még lesz idom, ha pedig ot zavarná hogy nos, akkor nem maszna ram, es az elottem levo 2 holgyre sem:)

Szoval :)

2016. jún. 7. 19:06
 32/38 anonim ***** válasza:
93%
Akkor minek tetted fel a kérdést? Eszedbe sincs elfelejteni. Jó neked ez a pótluk szerep
2016. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
A szex az jó vele, nem ezzel van a gond,hanem hogy lassan beleszerettem,és ezt nem szeretném/szerettem volna.. Ebben kértem segítséget..
2016. jún. 7. 19:19
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod hogyha marad köztetek a kapcsolat, akkor kiszeretsz belőle vagy mi?? Csak még rosszabb lesz. Menj el bulizni, ismerkedj. Annyi szabad férfi van, felejtsd el ezt a selejtet
2016. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
60%

Tegyuk fel : Par ev mulva lesz egy ferjed

Egy nohoz jarkal

Szeretned h ez a no ezt tegye?..

Vissza adja az elet. Stopp!!! Keress olyat aki szabad....ne egy apukat/ferjet. Legyen benned gerinc. Legalabb a gyermekre tekintve!!!!!!

2016. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
82%
Annyira undorító amikor ilyen kis csitrik szednek szét családokat mert még "élni akarnak". Persze a csávó ugyan olyan idióta
2016. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
74%

Cukilányka, neharagudj de ritka nagy r!bi vagy. Csak kérni tudom a JóIstent, hogy az ilyenektől mentsen meg! Neked aztán semmi nem számít csak legyen valaki aki....

Remélem az élettől visszakapod! :) Az én gyerekkorom is olyan miatt ment tönkre mint te vagy! Hogy elhagyja a kislányát egy 19 évesért?? Te normális vagy? Remélem csak polgárpukkasztásból írtad, amit írtál, ellenkező esetben komolyan kívánom h tapasztald meg azt amire most az áldásod adtad! Remélem soha nem leszel több senkinek egy lyuknál! :)

2016. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
69%
cukilányka egy pisis kislányka még rozsaszin felhőkben nem kell komolyan venni amiket ir mert semmi alapja.
2016. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!