Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nős férfiba, akinek egy masfel eves lanya is van.. Prszor csokoloztunk mar, es sajnos soha nemtudok neki ellenallni /nem szexre gondolok/..Mindig azt varom mikor jon at, stb..Ha itt van egybol megszeretném olelni,csokolni stb..Mit tegyek hogy elfelejtsem?

2016. jún. 4. 17:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
86%

Nyomorek vagy hogy csak szexel beered?

Gondolj bele egyszer benbed egyszer asszonyba bahhhh

2016. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
73%
Mocskos egy alak vagy annyi biztos. :)
2016. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 cukilányka 0.0 ***** válasza:
18%
Ne akard elfelejteni! Ha nem neked rendelte volna a sors, akkor nem találkoztatok volna, és nem szerettél volna belé. Küzdj meg érte! Ha azt érzi majd, hogy te őszintén szereted, akkor ott fogja hagyni a feleségét és a kislányát érted! :)
2016. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
83%

Utolso a sors a te szotaradban viszketo nunit jelent es szetrugott csaladot ?

Sors majd ezert megver

2016. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó! Egy gyökér vagy!

Kérdező,tényleg küzdj érte. Ha szerencséje van a feleségének lelép veled! Aztán majd megcsinálja veled is. De remélem elötte szülsz neki gyereket!

2016. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
45%

Irogathatsz priviben

De ki mit ad azt kap

Hazassag szetverok egy nap az o ferjuket viszik

2016. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
92%

Engem megcsalt a barátom (méghozzá egy prostival), azóta a lelkem egy része roncs, és a hozzád hasonló szutykok fejét karón szeretném látni. :) (Meg a "férfiakét" is, akik képesek erre.)

Hogy mertek egy ártatlan emberből lelki roncsot csinálni? Gusztustalan...

2016. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
12%
Attól függetlenül, hogy tényleg gusztustalan, nem itt kéne kiélned a dühödet kedve ls #27...
2016. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
58%
Nem itt élem ki, már kiéltem akin kellett ;) Csak kifejtettem a véleményem.
2016. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
82%
Jajj nema... Igy kell: mobilt nem veszed fel, uzenetekre nem irsz vissza, ajtot nem nyitod ki. Nem lesz tobbe szexgondod vele. Csak akarni kell. Hajra!
2016. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!