Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nős férfiba, akinek egy masfel eves lanya is van.. Prszor csokoloztunk mar, es sajnos soha nemtudok neki ellenallni /nem szexre gondolok/..Mindig azt varom mikor jon at, stb..Ha itt van egybol megszeretném olelni,csokolni stb..Mit tegyek hogy elfelejtsem?

2016. jún. 4. 17:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, az a pasi nős. Azért nős mert értett a nők nyelvén, magába tudta bolondítani a kiszemelt nőt. Mellette még jobban megtanulta, mikor mit kell mondani egy nőnek, hogy nedvesedjen a bugyi. Most ezt a tudást használja ki galád módon ellened.
2016. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
oké, de hogy tudom akkor leallitani? mert akarmikor talalkozunk,nincs batorsagom megmondani neki hogy ennyi volt,tobbe nem hagyom magam kihasznalni..mit tegyek?
2016. jún. 4. 23:52
 13/38 anonim ***** válasza:
72%

Sztem a kerdezo nem eroszakolta meg a pasi, nem a kerdezonek van csaladja es moralis dillemaja, hanem ez ket ember kozos dontese. A pasi pontosan tudja, hogy mit csinal mas kerdes, hogy a kerdezo elutasithatna, de nem lehet emberektol elvarni, hogy masok csaladja irant erezzenek felelosseget akkor, amikor ez nem az o dolguk, hanem jelen esetben aze a pasije aki gyereket csinalt egy unalmas hazassagban.


Senki nem tokeletes, mindketto felelos, de nem gondolom, hogy a pasi hazassaganak a kerdezon kene mulnia, hanem sokkal inkabb a pasi lelkiismereten.

2016. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudod leállítani? Segítek, egy szó, gyakorold sokat, mire legközelebb találkoztok: NEM.
2016. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
de nemtudok neki ellenallni..nem tudok neki nemet mondani.. ha mas valaki nyomult ram mindig leallitottam..de most nem megy..
2016. jún. 5. 11:30
 16/38 anonim ***** válasza:
Kislány vagy még pont.
2016. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele, ne vedd fel neki a telefont. Hamar talál mást, akivel csalhatja a feleségét
2016. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nem tudsz. Nem akarsz.

Nem állat vagy, aki nem tud ellenállni az ösztöneinek.

Ha viszont nem akarsz, akkor meg nincs ok rá, hogy segítséget kérj. Azt csinálsz, amit akarsz, még akkor is, ha tudod, hogy helytelen. Pont. Ehhez nem kellenek az itt válaszolók, mert jelen esetben nem lesz olyan, aki megsimogatja a buksidat, hogy semmi baj, a szerelem már csak ilyen. Nem ilyen. A pasi kihasznál, le is írtad, te meg boldogan hagyod.


Ezek után nem igazán tudom, hogy mit szeretnél itt. Ha valaki leírná, hogy áldása rá, mert ez tök jó, hogy ennyire szenvedélyesen rajongasz, akkor megnyugodnál, hogy nem is baj a szerető státusz? Tényleg nem értelek.

2016. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
69%

#3: Ezt úgy hívják fiam szaknyelven ,hogy a "ribizli attitűd" -már elnézést-.


Nézz utána. Kutatok is felismerték ,hogy a nők valahanyadának az olyan férfiakhoz vonzódnak akik kapcsolatban élnek/házasok.


Természetesen csak valahanyadának -szerencsére-.

2016. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

19-es vagyok:


Ezt (mármint "ribizli attitűd") egyébként nem a kérdező piszkálásból írtam.

Mivel lehet ,hogy ő ezt nem is tartja.

Más oka is lehet.


(Most hülyén fejeztem ki magam ,de remélem át ment az amit üzeni akartam)

2016. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!