Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elmondanátok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok neki?

Figyelt kérdés

Egyik női munkatársamról van szó, aki a munkahelyen folyamatosan mászik a férfiakra, céges bulin amit művel, hát az valami gusztustalan és emellé még fikázza is folyton a párját azoknak, akikkel összegabalyodik, szinte sajnáltatja magát miatta, hogy milyen szar neki otthon, és végre itt a buliban ő most egy igazi férfival lehet.


Nagyon gáz. A legtöbb férfi munkatárs is így néz már rá, a nők meg ugye...


Nálam is próbálkozott, annak ellenére, hogy én minden új női ismerősnél, kollégánál azzal kezdek, hogy nős vagyok és boldog.


Na most, véletlen kiderült, hogy a hölgyemény párjával munka után egy helyen teniszezek. Nem mondhatnám, hogy olyan jóban vagyunk, de véletlen megtudtam, hogy a szerencsétlen meg akarja kérni a kezét, már a gyűrűt is megvette. Irtóra sajnálom a srácot. Ő ezekről a dolgokról ugye nem tud semmit.


Egyrészt tudom, hogy a rossz hír hozóját utálják, ugye régen is a futárt szúrták le. Nagyon kicsesznék magammal, ha csak így elmondanám neki, hogy figyelj, nagyon bevásárolsz, jól gondold meg, megkéred-e.


Másrészt, minek szólnék én bele más dolgába? De harmadrészt, ha magamra gondolok, akkor azért én nem bánnám, ha valakivel épp össze akarnám kötni az életemet, boldog tudatlanságban és felvilágosítanának, hogy milyen is ott, ahol én nem látom.


2016. júl. 27. 01:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amit a hatos is nagyon jo otlet
2016. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os megmondta a tutit, azt tedd.
2016. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bence_ ***** válasza:
100%

Mond el.

Könnyen lehet, hogy egy nemi betegségtől is megvéded.

Mi van ha a csaj terhes lesz, srác nyakába varja?

2016. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!