Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat amíg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat amíg ő külföldön volt. Azóta nagyon rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom külföldre ment dolgozni és amíg kint volt az exemmel megcsaltam(kb. féléve). Azóta az exemmel megszakítottam minden kapcsolatot. Nem merem elmondani a páromnak, mert félek a következményektől.

Azóta viszont mindig ideges vagyok, lelkiismeret furdalásom van.


Mit tegyek?!



2016. dec. 27. 13:17
1 2 3 4
 11/38 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Látjátok, a nőknek ennyi is elég: "a párom külföldre ment dolgozni". :D Ez már elég ok nekik a megcsalásra.
2016. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
35%
Szegény párod. Kint dolgozik, nyílván miattad is, hogy majd jól éljetek, hogy majd megtudd venni a csini-vili rucikat, cipőt, i phone-t. Erre te, még annyira sem tiszteled, hogy legalább elmond neki. Vagy ha lett volna annyi benned, hogy szakítassz. Bár ha van pénze az exednek, nem csak farka, akkor már értem. Csak azt nem tudom felfogni, hogy az emberek mégis, miért csalják meg a jelenlegi párjukat, az ex-szel, ha egyszer szakítottak?
2016. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy úgy ítéltek meg ,hogy nem ismertek.

Nem csak Nekem nincs gerincem, de Nektek sincs.

2016. dec. 27. 17:42
 14/38 anonim ***** válasza:
39%
Mi nem ítélünk meg, azt csinálsz amit te szeretnél. Ez csak vélemény nyilvánítás: én ezek után nem tudnák a barátom szemében nézni, és alapvető, hogy szakítanod kell vele ezek után, ha nem akarod tovább kínozni. Ha a barátodnak van tartása, ott hagy. Nem értem, mi olyan érthetetlen ebben?
2016. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A legrosszabb ***** válasza:
77%
#13: Az aljas tettedre nehogy már én, vagy akármelyik GYK-felhasználó legyen a bűnbak. Idióta.
2016. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
72%

"Vicces, hogy úgy ítéltek meg ,hogy nem ismertek.

Nem csak Nekem nincs gerincem, de Nektek sincs."


Nézzél már magadba kislány! Ki csalta meg gerinctelen módon a párját? Ki tett fel ide kérdést, hogy mit csináljon, mert már undorodik a saját tükörképétől is?

Mi? Nem! TE!!


És mi van, nem tetszik, hogy senki se simogatja meg a buksidat, hogy de ügyesen cselekedtél!

Mégis mit vártál?


A te viselkedésed minősíthetetlen, és még te szövegelsz itt, hogy "de Nektek sincs."?

Szánalmas r..bnc vagy!



Minek kellett megcsalni a párodat? Erre válaszolnál?

2016. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
18%
Tapasztalatom, folyamatosan csalni kell, akkor egy idő után, egyáltalán nem bánt már a lelkiismeret.
2016. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tetted túl magasra a mércét! Nem válaszoltál alapvető kérdésekre. PL. MIÉRT csaltad meg? Te akartad, kerested az alkalmat vagy "elcsábított"? Biztos hogy minden rendben a kapcsolatodban? Vagy csak a szokásos kamu duma, hogy magányos és elhanyagolt voltam. Biztos hogy SZERETED a párodat? Eltudod képzelni vele az életed? Azt hogy életed végéig csak vele lehetsz együtt? Bár ha ennyit nem bírtál ki, akkor szerintem hosszú távon nem számíthat a barátod semmi jóra tőled.
2016. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
60%

"Nem csak Nekem nincs gerincem, de Nektek sincs." A francokat, kislány, tévképzetek között élsz. Teszel egy elítélendő, gusztustalan, aljas dolgot és csodálkozol, ha elítélnek :D Okos vagy, gratula. Tudod aki k.rvának áll, az ne csodálkozzon.. :)


"Vicces, hogy úgy ítéltek meg ,hogy nem ismertek." Még jó, hogy nem ismerünk, én személy szerint csúszómászó férgekkel nem haverkodok, szóval ha ismernélek, már nem lennénk ismerősök. Veled ellentétben pedig a gerincem köszöni szépen, a helyén van, de én nem is csaltam meg soha senkit, mert nem a puncim irányít, hanem van agyam is, amit képes vagyok használni. De sebaj, eszedbe se jusson magadba nézni, kislotyó, úgyis fog ez még rajtad többszörösen csattanni, majd akkor ráérsz :) :)

2016. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy itt szoktam olvasni a témában, van aki megbékél a lelkiismeretével, van aki nem (az rendszerint elmondja).

Vannak olyanok is, akik nem mondják el.


Ne mástól várd, hogy mit tegyél.

Felfoghatod úgy is, hogy tanultál belőle, hogy miért nem éri meg félre lépni, végül is némiképp előre vitt, ha úgy veszed.

Én nem mondok rád semmi rosszat, láthatóan neked sem jó a helyzet.

2016. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!