Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat amíg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat amíg ő külföldön volt. Azóta nagyon rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom külföldre ment dolgozni és amíg kint volt az exemmel megcsaltam(kb. féléve). Azóta az exemmel megszakítottam minden kapcsolatot. Nem merem elmondani a páromnak, mert félek a következményektől.

Azóta viszont mindig ideges vagyok, lelkiismeret furdalásom van.


Mit tegyek?!



2016. dec. 27. 13:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

szerintem egyáltalán nem kell róla tudnia; ha mind a ketten élveztétek a dolgot akkor maradjon köztetek és kész

amiről nem tud, az olyan, mintha meg sem történt volna ;)

2016. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Hazugságra építeni egy kapcsolatot? Nem jó ötlet, már most megmondom. Ha nem mondod el, akkor látni fogja rajtad, hogy nem stimmel valami és akkor hazudnod kell, amit megérez rajtad. Szóval egyértelmű szakítás.
2016. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
47%
Ha szereted a párod és továbbra is vele akarsz lenni akkor ne mondd el neki. A gyakorikerdesek-en amúgy ne vár egy szikrányi megértést sem, a legtöbb ember itt csak feketén vagy csak fehéren látja a dolgokat. Szerintem ennek az az oka, hogy az ide látogatók többsége még túl fiatal, vagyis viszonylag kevés élettapasztattal rendelkezik. Nézd csak meg az eddigi kommentek többségét: aljas vagy, egy prosti, a társadalom legalja és hasonlók. Mindez csupán azért, mert megbotlottál és engedtél a pillanatnyi vágyaidnak. Az is helytelen ha valaki párkapcsolatban él és néha fantáziál más nőkről vagy férfiakról, vagy megbámul egy csinos nőt vagy férfit az utcán. Van aki szerint már ez is érzelmi megcsalás, pedig aligha van olyan ember aki még nem csinált ilyet. Szóval szerintem nyugodj meg. Hogy mi a helyes és helytelen az nagyon relatív. Ha érzelmileg nem jelent neked semmit az exed, és egyébként a barátodat szereted akkor lépj túl ezen. Akár el is mondhatnád a párodnak, mert ha őszintén szeret és látná rajtad a megbánást akkor nem hiszem, hogy emiatt szakítana veled, de én nem terhelném meg ezzel a kapcsolatot. Remélem tudtam segíteni. Majd írd meg hogy döntöttél!
2016. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ha a barátja egy papucs, és nincs semmi tartása akkor megbocsát neki.
2016. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

képes uralkodni az ösztönein. A hűség kizárólag döntés kérdése, a kérdező akkor úgy döntött, hogy a puncija pillanatnyilag fontosabb, mint a párkapcsolata, szóval nem beszélhetünk botlásról - hozott egy döntést, vállalja a következményeit. A megcsalás nem a botlás kategória, plána, hogy a kérdező azóta is a sunyogást választotta, továbbra is hazugságban él, amire nincs mentség vagy kifogás.


"Az is helytelen ha valaki párkapcsolatban él és néha fantáziál más nőkről vagy férfiakról, vagy megbámul egy csinos nőt vagy férfit az utcán. Van aki szerint már ez is érzelmi megcsalás, pedig aligha van olyan ember aki még nem csinált ilyet." - Marhaság. A fantázia egy teljesen ártalmatlan dolog.. Fantáziálással nincs semmi gond, amíg nem követik tettek. Érzelmi megcsalásnak maximum a súlyosan degenerált, önbizalomhiányos féltékeny réteg fogja ezt fel, rőluk most nem írok, maradnék az egészséges lelkű embereknél, ott pedig teljesen rendben van a dolog.


Nem vagyok annyira fiatal, bőven van élettapasztalatom és szerintem a világ tényleg nem fekete fehér. Viszont a hűség és a megcsalás nagyon is az! Mint ahogy írtam korábban is, ha valaki elköteleződik valaki mellett monogám kapcsolatban, akkor hoz egy döntést, hogy hűséges lesz. Innentől kezdve pedig nincs kifogás vagy mentség, ami enyhítő körülmény lenne - a magány, elhanyagoltség stb. sem mentség, ha az ember ilyen kapcsolatban van, azt tisztességgel lezárhatja, mielőtt elkezd jobbra-balra kúrogatni. Szóval nem, akármivel próbálhat takarózni az ember, attól még egy gerinctelen, aljas hulladék marad, aki ilyenre vetemedik.

2016. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

(Na, az elejét sikerült lehagynom, előző vagyok:)


23 személyében egy hasonló primitív ösztönlényt vélek felfedezni, mint amilyen te vagy, kérdező, még a végén barátra lelsz az oldalon :D


"Nézd csak meg az eddigi kommentek többségét: aljas vagy, egy prosti, a társadalom legalja és hasonlók." - Mert akár tetszik, akár nem, ez így igaz.


"Mindez csupán azért, mert megbotlottál és engedtél a pillanatnyi vágyaidnak." - Pontosan. Az embert az különbözteti meg az állatvilágtól többek között, hogy

2016. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
26-os: Vicces amiért primitív ösztönlénynek nevezel, mert van egy véleményem. Indulattal fűtött ember lehetsz. Most képzelj el egy szituációt: egy munkatársad ebédidőben vagy csak úgy munkán kívül ugyanezt a véleményt előadja neked amit fentebb én leírtam. Akkor is a szemébe mernéd vágni, hogy "te egy primitív ösztönlény vagy". Ugye hogy árnyaltabban fogalmaznál ha ott lenne veled szemtől szemben. Vagy csak az internet ismeretlenségébe burkolózva vagy ilyen szókimondó? És ha így van akkor ez szerinted gerinces dolog és csöppet sem primitív? Na ugye! Tehát mégegyszer: senki sem tökéletes és senki sem tudja mit hoz a jövő. Lehet egyszer még te is követsz el hibát. Nem ekkorát, nagyobbat. Mert hát lehet ettől nagyobbat is hibázni az életben.
2016. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"Indulattal fűtött ember lehetsz." - Nem vagyok az, de az nagyon is fel tud idegesíteni, ha valaki képes mentegetni és kifogásokat keresni valamire, ami döntés kérdése. Nem, nincs rá mentség, ez nem a "hiba" kategória még mindig. Ha pedig az ember rossz döntést hoz vagy "hiábzik", az a minimum, hogy vállalja érte a felelősséget, a kérdezőben még ennyi gerinc sincs, innentől a szememben nem ér többet egy csótánynál, ez van. Nem az első kapcsolatomban vagyok, nem egyszer volt meg az életemben a kísértés, csábítás, de basszus, azért vagyok ember, mert képes vagyok uralkodni az érzelmeimen.. Nem tudom sajnálni azt, aki ezt nem tanulja meg.


"Most képzelj el egy szituációt: egy munkatársad ebédidőben vagy csak úgy munkán kívül ugyanezt a véleményt előadja neked amit fentebb én leírtam. Akkor is a szemébe mernéd vágni, hogy "te egy primitív ösztönlény vagy". Ugye hogy árnyaltabban fogalmaznál ha ott lenne veled szemtől szemben." - Vicces, hogy ezt hozod példának, mert megtörtént eset. Ki kell, hogy ábrándítsalak, nem fogalmaztam árnyaltabban akkor sem és és nem tenném semmilyen esetben sem, ha a saját anyámról van szó, akkor sem :) Köze nincs az internethez, egyáltalán nem szégyellem, hogy ennyire radikálisan gondolkodom a témában.


Nem vagyok tökéletes, ezt sosem állítottam és igen, mindenki hibázhat - de mint már mondtam, a hűtlenség nem ez a kategória. Nyilván vannak ennél rosszabb dolgok az életben, de ettől még ez nem kicsinyíti le a gerinctelenséget, árulást, sunnyogást és hazugságot amit a megcsalás képvisel.

2016. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok tökéletes, ezt sosem állítottam"


Itt mindenki úgy viselkedik, mint aki olyan fú de TÖKÉLETES!


Igen. Lehet, hogy hülyeséget csináltam. Tisztába vagyok vele. Igen lehet, hogy az ösztöneimre hallgattam és egy "ÁLLAT" vagyok.


De nem vagyok se kva, se lotyó, se ri**c.


Köszönöm azoknak a válaszolóknak akik a kérdésemre válaszoltak.


Ti pedig, akik megítéltek EGY HÜLYESÉGEM MIATT! Ismétlem EGYETLEN HÜLYESÉG MIATT!

Ássátok el magatokat, semmivel sem vagytok különbek, mint én.

Kíváncsi lennék, hogy a válaszadók hány százaléka tett hasonlót, vagy annál rosszabbat.


Magyaráz itt mindenki nekem a gerincről. Ennek ellenére, ide jöttök csesztetni. Lelkileg bántalmazni.

Mit képzeltek magatokról?



Igen tudom, hogy hamarosan nekem ugrik mindenki, a kutya is harap ha megütik.

2016. dec. 28. 12:48
 30/38 anonim ***** válasza:

Szeretnék tőled egy kérdést kérdezni Kérdező: Miért csaltad meg a párodat?


Szépen kérlek válaszolj rá hogy megértsem mi volt az oka a tettednek!

2016. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!