Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat amíg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat amíg ő külföldön volt. Azóta nagyon rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom külföldre ment dolgozni és amíg kint volt az exemmel megcsaltam(kb. féléve). Azóta az exemmel megszakítottam minden kapcsolatot. Nem merem elmondani a páromnak, mert félek a következményektől.

Azóta viszont mindig ideges vagyok, lelkiismeret furdalásom van.


Mit tegyek?!



2016. dec. 27. 13:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Komolyan, mit vártál?
2016. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
51%

Ezt most nem értem, mármint a kérdező totál levágta hogy mik lesznek a válaszok mégis kiakadt..

Tudta hogy nem ismerjük őt, mégis kérdőre vont mindenkit erről és ugyanúgy általánosított mintha ő ismerne mindenkit(de nem)


Ez itt kérem szépen, egy kamu kérdés

2016. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
31%

Szegényem... Mondd el neki. Megérdemli. Ha szereted és vele akarsz maradni, azt is mondd el. Mindent. Ha szeret téged, akkor megpróbàl túllépni. Amúgy miért csaltad meg? Tisztàzd magadban a kérdést.

Az exed szeretett téged? Szerelemből vagy kalandból léptél félre? Nem mindegy. Ha szerelmes voltàl/vagy akkor mindenképp közöld az érzéseidet.


Sok szerencsér

2016. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
60%
Jézusom, mennyi barom! Nehogy titokban tartsd màr! Az még férgebb dolog mint a megcsalàs! Mondd el, ha szeret megérti s vàltoztattok. De sokat kell majd tenned,hogy újra bízzon.
2016. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
58%
Mondd el! Lehet hogy vége lesz a dolognak, de jobb az őszinteség tőled mint mástól.
2016. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Miert csaltad meg egyebkent? Van elozmeny vagy csak hirtelen hevbol tortent a dolog? Milyen a kapcsolatod?
2017. jan. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Sztem is mond el neki !Igy nem sok értelme van folytatni megycsaltad ő visszacsal ha olyan ha nem akkor meg kidob gondolkodàs nélkül !
2017. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nyugi ő is megcsalt.
2017. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!