Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem az ex! Sógorommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az ex! Sógorommal. Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Szétmentünk a barátommal, már egy éve. Egyszer majdnem megcsalt, ezért hagytam el. Ekkor megfogadtam, hogy én csak jól érzem magam, nem érdekel semmi és senki, szexelek akivel akarok.

Volt egy buli, ott volt az exsógorom is. Ő rám mászott én pedig nem ellenkezdtem.

Most a ex párom egész családja engem szid, mert valahogy kiderült.

Könyörgöm, én szingli vagyok, a többi meg nem az én dolgom..

Nem volt szép dolog oké, dee inkább az exsógor a hibásabb nem én.


2017. febr. 26. 10:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan?
2017. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanúgy te is hibás vagy,mert nem tudsz parancsolni a pinádnak. Annyi pasi van,de neked pont az exsógorodnak kellett szétteni a lábadat.
2017. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám, hogy honann tudod, hogy téged szidnak...
2017. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

Én nem mászok rá soha senkire!

Nem volt szép dolog, ezt aláírom, de basszus én csaltam meg senkit.

2017. febr. 26. 10:32
 5/54 anonim ***** válasza:
30%
Pont, hogy te vagy a hibásabb. Ha ő rádmászik, és te nemet mondasz, ő a hibás, kikezdett veled. De ha te hagyod is, akkor ki? Jézus? Hülyepi.csa.
2017. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
97%
Mindkettőtök sara. Más lehetséges szexpartner nem volt sehol?
2017. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
29%
Attól,hogy nem csaltál meg senkit,még igazi ri..bancként viselkedsz.
2017. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

#3as, onnan, hogy nekem állt az exem családja!?

Elõsször felhívott az exem, hogy miért kellett ezt csinálni. Aztán hívott az exsógornőm, lehordot mindennek(persze megértem!).

2017. febr. 26. 10:36
 9/54 anonim ***** válasza:
12%
komolyan azért hagytad el a párod mert MAJDNEM megcsallt?? a MAJDNEM az még nem = a megcsalással. ebben ugyanúgy hibássak vagytok mindketten. a sógorod azért mert rád mászott, te pedig azért mert hagytad....
2017. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
36%
Kezdjük ott, hogy ezek nem a sógoraid, sógórnőid voltak. Vagy házasok voltatok? Csak a barátod testvérei. Amúgy ribizli vagy. Ennyi.
2017. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!