Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem az ex! Sógorommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az ex! Sógorommal. Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Szétmentünk a barátommal, már egy éve. Egyszer majdnem megcsalt, ezért hagytam el. Ekkor megfogadtam, hogy én csak jól érzem magam, nem érdekel semmi és senki, szexelek akivel akarok.

Volt egy buli, ott volt az exsógorom is. Ő rám mászott én pedig nem ellenkezdtem.

Most a ex párom egész családja engem szid, mert valahogy kiderült.

Könyörgöm, én szingli vagyok, a többi meg nem az én dolgom..

Nem volt szép dolog oké, dee inkább az exsógor a hibásabb nem én.


2017. febr. 26. 10:25
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
22%

"megfogadtam, hogy én csak jól érzem magam, nem érdekel semmi és senki, szexelek akivel akarok."

Gratulálok. Igazi k..vás hozzállás. Normális férfi ilyet bottal nem piszkálna meg. Egy nőben van tartás. A könnyű préda egy erkölcstelen lotyó. Az ilyet senki nem becsüli és joggal.

"Ő rám mászott én pedig nem ellenkezdtem."

Szintén zenész. Márpedig te is hibás vagy, ha tetszik, ha nem. A család helyében én is utálnálak. Sőt, már most ismeretlenül is elég ellenszenves vagy.

2017. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
74%

Tipikusan az az eset,mikor megcsalja az ember a párját,és a család meg akarja lincselni a szeretőt.

Szemet hunynak a testvér-fiú bűne előtt és téged kiáltanak ki bűnösnek. A tesó meg a szegény elcsábított balek.

Ne legyen tévképzeted undi húzás volt mindkettőtöktől.

2017. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
60%

Tudtad, hogy nős, elvégre ismered.

Ezért.

Lehet rajta vitatkozni, hogy hibás vagy-e vagy sem.

De az nem kérdés, hogy ha egy buliban első este dugsz egy nős pasival, akkor mi vagy...

Gondolom azt kapod, amit érdemelsz.



Ez a te döntésed. Az exed majdnem megcsalt, erre te kitaláltad, hogy innentől csak dugsz, semmi érzelem, semmi erkölcs. Most meg sírsz, hogy lequrváznak, akik ismernek? Na vajon miért?

Legközelebb jössz majd azért sírni, hogy nem kellesz egy normális pasinak se, mindenki csak szexre használ, a pasik szemetek.

2017. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
84%

"Az "exsógornő" szerintem itt a harmadik lánytesó lenne..."


Én is igy értettem. Sógornő: a férjem testvére. Nem a férjem testvérének a neje.

2017. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
85%
Ja, mondjuk a 8-as kommentben tényleg arra utal, hogy a faszi nős, csak olyan rébuszokban beszél. Tehát ha dugtál a volt párod testvérével, aki nős, akkor egy ordas ku.rva vagy, és ugyanolyan hibás, mint a csávó. Megérdemelted volna, hogy ne csak "majdnem" csaljon meg, de ami késik...
2017. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

Az expárommal békében váltunk el, szóval nem bosszút akartam.

Azért szakítottunk, mert megismert egy lányt, majdnem eljutottak oda, hogy legyen is köztük valami, de mégsem. Ez nekem akkor rosszul esett, de beláttam, hogy ez azért volt mert már nem volt jó a kapcsolatunk. Szóval az exemmel azóta is jóban vagyunk

2017. febr. 26. 11:07
 27/54 anonim ***** válasza:
14%
Az ex sógorod nős vagy sem? Én úgy értettem hogy nem, mások meg hogy igen.
2017. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
34%
Akkor mitől sikerült megkurvulni?
2017. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
51%
Kár volt feltenni ezt a kérdést, mert itt a válaszolók nagy része unatkozó gyeses anyuka, aki elhiteti magával, hogy hű de jó az unalmas házas élet, hű de jó a xarospelust cserélni óránként.. Irigyek, azért szólnak le, titkon szinte mindegyik vágyik a "ribiségre".:))
2017. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim válasza:
98%

A szexhez két ember kell, hacsak nem nemi erőszakról van szó. Ebből adódik, hogy mindkét fél egyenlő mértékben felelős érte.

A felnőtté válás kulcsa: felelősséget vállalni a tetteinkért és azok következményeiért. Nyilván a másik fél is kap a fejére, csak azt te nem hallod.

Szóval ez van. Nyeld le a békát és lépj túl rajta, de ne csak a másikat hibáztasd.

Sejthetted már előre, hogy nem biztos, hogy jó ötlet, amit teszel. A következményeken meglepődni ezért felesleges. Fejre állni miatta pedig gyerekes dolog.

2017. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!