Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem az ex! Sógorommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az ex! Sógorommal. Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Szétmentünk a barátommal, már egy éve. Egyszer majdnem megcsalt, ezért hagytam el. Ekkor megfogadtam, hogy én csak jól érzem magam, nem érdekel semmi és senki, szexelek akivel akarok.

Volt egy buli, ott volt az exsógorom is. Ő rám mászott én pedig nem ellenkezdtem.

Most a ex párom egész családja engem szid, mert valahogy kiderült.

Könyörgöm, én szingli vagyok, a többi meg nem az én dolgom..

Nem volt szép dolog oké, dee inkább az exsógor a hibásabb nem én.


2017. febr. 26. 10:25
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
88%
De szerencsétlen vagy te 29-es! A morál meg a besavanyodás baromira nem ugyanaz! Te azt hiszed a gyeses anyukákat nem dugják? De. A férjük. Én nem tudom mi ez a sztereotípia a fejetekben. A család nem egyenlő az agymosott frigid otthonkás nővel.
2017. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Nem az exem tesójával szexeltem, hanem az exem nővérének a pasijával!
2017. febr. 26. 11:30
 33/54 anonim ***** válasza:
52%
Vagy tényleg vagy annyira idióta, hogy erre büszke legyél, vagy kamukérdés. Írd meg a házit, holnap suli!
2017. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy kankutya mászott volna rád, vagy a hajléktalan Pista a falú remetéje, annak is engedted volna?-mivel azt írtad nem érdekel semmi, ha szexelni akarsz.
2017. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
75%
Egész eddig nem értettem, miért szid mindenki, csak mert lefeküdtél az exed tesójával. De hogy az exed nővérének a pasijával, és nem érted, miért bántanak téged, hallod, te nagyon kemény vagy. Segítek: azért, mert lefeküdtél egy foglalt pasival, akinek ráadásul az egész családja ismer. alapvetően sziongliként persze azzal szexelsz, akivel akarsz, de a foglalt pasik akkor is tabu.. Plusz nálam az exei barátai, csalaádja, szomszédai is, mert nem akarnám, hogy rólam beszéljenek (de mint írtam, önmagában ezzel nincs baj, csak nálam nem férne bele).
2017. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
44%
már egy éve szétmentetek, akkor minek pörög ezen az exed famíliája? azt csináltok amit akartok. ez egyikőtöknek se a hibája. mármint, hogy lefeküdtetek. felnőtt emberek vagytok igényekkel és vágyakkal, nem megcsaltad a párod, hanem csak egyéjszkásba keveredtetek
2017. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
15%
Csak irigykednek, hidd el.
2017. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne lennél hibás, ismerted a lányt, tudtad nagyon jól, hogy mit okozol. Lehet a pasija egyébként is megcsalta volna, de pont veled, ez gáz.
2017. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
89%

#13: "Könyörgöm, én szingli vagyok, a többi meg nem az én dolgom.. "

Ebből sejthető, hogy a másik fél nem szingli.


Miért a kérdezőt ribizlizi mindenki?

A pasi akkor mi? Még nagyobb ribizli, hiszen még társa is van és úgy feküdt le mással.


A "sógornő" meg inkább a barátját vonja kérdőre, ne a kérdezőt.

2017. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
90%
Jogos utolsó, azóta a kérdező is megmondta hogy tudta. kapcsolatban van a pasi.
2017. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!