Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem az ex! Sógorommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az ex! Sógorommal. Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Szétmentünk a barátommal, már egy éve. Egyszer majdnem megcsalt, ezért hagytam el. Ekkor megfogadtam, hogy én csak jól érzem magam, nem érdekel semmi és senki, szexelek akivel akarok.

Volt egy buli, ott volt az exsógorom is. Ő rám mászott én pedig nem ellenkezdtem.

Most a ex párom egész családja engem szid, mert valahogy kiderült.

Könyörgöm, én szingli vagyok, a többi meg nem az én dolgom..

Nem volt szép dolog oké, dee inkább az exsógor a hibásabb nem én.


2017. febr. 26. 10:25
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim válasza:
77%
Szivem csak gratulálni tudok! Én a helyedben nem háborognék! Az hogy szingli vagy nem kifogás! Nem kìvánon neked, hogy egyszer te legyél a megcsalt fél, de felvilágosìtalak, hogy elég kegyetlen érzés!
2017. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 Missi_Key ***** válasza:
32%
Mert mindenki szereti a nôket hibàrtatni. Szard le. Nem sok közük vsn a te sexuàlis életedhez. Ha a sógoréhoz meg van, azt rajta vezessék le...
2017. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki tudja hogy kapcsolatban van a pasi utólag ne sírjon amiért leku.rvázzák. Nőként ennyi a véleményem.
2017. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
92%

Úgy bírom, hogy a szerető szent és sérthetetlen, itt a gyakorin nem lehet őket elítélni, mert hát ő szingli.

Le lehet pontozni, nekem lehet támadni, de egy erkölcsös, tartással rendelkező nő nem áll le egy foglalt pasival (ugyanez persze fordítva is igaz, de maradjunk a kérdésben feltett felállásnál). Tehát ha én szingli vagyok és szexelni akarok, vagy párkapcsolatot, akkor találok rengeteg szingli férfit erre, ja persze az időigényes... Egyetlen esetet tudok elfogadni ilyen esetben, ha valaki megismer egy foglalt embert, egymásba szeretnek és a foglalt fél azonnal szakít/elválik. Minden más esetben annak is van felelőssége és sara a történetben, aki tudja, hogy a másik foglalt és mégse érdekli.

2017. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
30%

"A család nem egyenlő az agymosott frigid otthonkás nővel."


Ohh, de bizony, az esetek nagy százalékában :)) főleg azok lógnak itt, akiknél otthon kaki van.

2017. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
97%
Hát nálad van, az látszik is...
2017. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
13%

Itt nem (csak) a kérdező a főbűnös!

Hanem a pasas!

1. Neki van valakije és mi az, hogy rámászik egy másik nőre? Nagyon remélem, hogy a barátnője ad neki!

2. Nem tartom túl erkölcsösnek a kérdezőt de akkor sem ő a hunyó!

2017. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 Missi_Key ***** válasza:
22%

Mindenki a kérdezôt tàmadja mert elvàrjàk hogy egy nô az empata méghozzà önfelàldozó empata.

De Nem.

Egy nô lehet neurotipikus vagy szocio is. És még ha empata se kell önfelàldozónak lennie.

Miért törôdne egy olyan nô érzelmeivel aki neki vetélytàrs. Miért kéne gyôzni hagynia egy màsik nôt, csak mert az elôbb làtta meg a pasast.

Nem kell. Ellenben a pasi. Neki ott volt a baràtnô, akit elvileg szeret. Ô hûséget fogadott azzal hogy kimondta hogy kapcsolat mégpedig nem nyitott kapcsolat. Itt csak ô a hibàs. Ennyi.

2017. febr. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó,oké, akkor térjünk vissza az őserdőbe...Aki kapja marja???

Majd akkor beszélj így,ha a te pasidat/nődet hálózza ,és csábítja el valaki,mert addig marhára okos tud lenni mindenki...

44.es.igen itt a gyakorin a szeretőt védik, a megcsalt tehet róla,és a megcsaló a főbűnös, ami igaz is, de szerintem 50-50-% ban hibásak a szeretővel...


Lehet lepontozgatni engem is.


Akik szeretők, vagy azok voltak, szokták...mert fáj az igazság..

2017. febr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 Missi_Key ***** válasza:
9%

Nem ôserdô, de a természetes szelekció még mûködik, ha tetszik ha nem.

Ha mindenki elôl félreàllsz, eltaposnak. Ez van. És a férfiak tudjàk is ezt...kefélnek fûvel fàval. Mégse hibàztatja ôket senki, vagy akkor màr a csajt is hibàztatjàk. Tudom hogy szeretitek ti unalmas hàziasszonyok a patriarchiàt, de olyan nehéz lenne kimonsani hogy: ezt most az istenített ffi cseszte el?

2017. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!