Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem az ex! Sógorommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az ex! Sógorommal. Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Szétmentünk a barátommal, már egy éve. Egyszer majdnem megcsalt, ezért hagytam el. Ekkor megfogadtam, hogy én csak jól érzem magam, nem érdekel semmi és senki, szexelek akivel akarok.

Volt egy buli, ott volt az exsógorom is. Ő rám mászott én pedig nem ellenkezdtem.

Most a ex párom egész családja engem szid, mert valahogy kiderült.

Könyörgöm, én szingli vagyok, a többi meg nem az én dolgom..

Nem volt szép dolog oké, dee inkább az exsógor a hibásabb nem én.


2017. febr. 26. 10:25
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

50.

Itt csak az a probléma, hogy a pasit nem megkapta, hanem a pasinak egy gyors numera volt a kérdező. Most ez kinek érte meg, hát nem tudom.

2017. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
80%
"a pasi cseszte el" Nem. MINDKETTEN elcseszték. Nem kell mentegetni a nőt sem, tudta mibe megy bele. Nehogy már áldozat legyen mert foglalt faszival kúr.... Pisztolyt fogtak a fejéhez hogy belemenjen? Nem? Akkor ő is sáros.
2017. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 Missi_Key ***** válasza:
54%

51

Nyilvàn mindketten élvezték, csak az egyiket aztàn otthagyta miatta a szerelme..na kinek érte meg? ;)


52

Tudta mibe megy bele. Egy sexbe egy pasival. Az ô részérôl ennyi. Kije az a csaj hogy törôdjön vele...màr nem is a sogornôje csak egy idegen

2017. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
67%
Ja, hogy másszunk bele nyugodtan akárki kapcsolatába, nehogy már szingli pasit keressünk. Értem. Érdekes az értékrended előző.
2017. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!