Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Már másodszor csal meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már másodszor csal meg a párom. Ő még nem tudja, hogy én tudom. Mivel álljak rajta bosszút?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt megtette, akkor magától bevallotta, bár van egy sejtésem, hogy csak azért, mert amúgy is úgy állt a dolog, hogy lebukott volna. Akkor fél év különélés után megbocsátottam. Nem hoztam fel neki soha, megbeszéltük és le volt tudva, nem zsaroltam vele. Most megint megcsinálja. Én ezt nem tudom kibírni újra. Nem vagyok rosszakaró, de ezt az érzést nem tudom magamban tartani. Vissza tudnám csalni egy közeli barátjával, de őt inkább nem áldoznám fel a bosszúm oltárán. Ennél viszont nem jut eszembe jobb, egy akárki idegennel elmenni nem lenne elég jó. 27/N
2017. júl. 11. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dobd ki, ez kérdés? Bosszút forraltok majd egymás ellen oda-vissza életetek végéig? Még csak 27 vagy még találhatsz valaki normálisat, akivel rendes, stresszmentes életed lehet, és nem idegesít majd külön fel. Sosem értettem miért kell olyan kapcsiban lenni ami csak rombolja az embert, nem erősíti?
2017. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség ez a visszacsalás dolog, és tökre értelmetlen.


csak magadat alázod meg vele, tévedés azt hinni, a pasidnak ez rosszulesne.


szerintem magasról tojik rád, mert ha számítanál neki és szeretne, nem csalt volna újra meg.


egy út járható: szakíts vele!!

2017. júl. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%

Én azért lefeküdnék a közeli baráttal.

Utána szó nélkül lelépnék.

Ha keresne arra sem reagálnék.

A bosszúval nem lesz jobb.

2017. júl. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!