Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsátanátok a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak, ha hagynák, hogy orálisan kielégítse egy másik nő?

Figyelt kérdés

Csak elméleti a kérdés, kíváncsi lennék.

Mert végülis a férfi oldaláról nem történik konkrét kezdeményezés, de azért mégiscsak megcsalásnak számít szerintem.



2017. aug. 5. 18:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20

Természetesen nem kezdeném vele újra.

Az, hogy undorítónak talász...pont letojom. :*

2017. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
*Azt, hogy undorítónak találsz
2017. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
15-ös, nem tudom Te milyen lelkű ember vagy, de nekem miután megcsaltak és így megaláztak, tuti nem lenne kedvem szopni senki farkát, pláne nem hatalmas élvezettel, pláne nem úgy, hogy ott van az is, akit szeretek és megcsalt. Szerintem Te csak valami nagy vagányságot akartál ideírni, de nem tudom a való életben ezt hogy bírnád ki.
2017. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

#23

Mindenki máshogy fogja fel a dolgokat.

Ha megaláznak, átvernek érzéketlen leszek.

Nem érdekel a másik érzése többet. Ő se foglalkozott az enyémmel.

2017. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha velem ilyen történne, hülyének is nézném a lányt, ha megbocsátana.
2017. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!