Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsátanátok a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak, ha hagynák, hogy orálisan kielégítse egy másik nő?

Figyelt kérdés

Csak elméleti a kérdés, kíváncsi lennék.

Mert végülis a férfi oldaláról nem történik konkrét kezdeményezés, de azért mégiscsak megcsalásnak számít szerintem.



2017. aug. 5. 18:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. "nem történik konkrét kezdeményezés", ahhoz képest hagyta, hogy leszopja.
2017. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%

Az a farka volt, és nem ő.


Komisz jószág, simán önállósítja magát

2017. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elég egybehangzóak a vélemények:D

Azért gondolkodtam el ezen, mert ha valaki szereti a párját, és mindenben tökéletesen passzolnak, nagyon nehéz lehet így szakítani. (persze ez minden megcsalás esetén így van) Ebben az esetben viszont tisztán a vágy vezérli a férfit, még vonzódásnak sem kell lennie a nő felé. Csak annyi, hogy ösztönkényként viselkedett. (nem mondom, hogy nem hibás, csak ez nem olyan értelemben vett megcsalás)

A szituációt egyébként úgy gondoltam, hogy pl részegen, egy buliban, és néhány válaszolónak, akik ezzel gúnyolódtak, igen, léteznek akkora rbancok, akik megtennék.

2017. aug. 5. 22:58
 14/26 anonim ***** válasza:
13# Szerintem nem lehet nehéz mert simán lehet hirtelen dühből szakítani, utólag pedig én nem hívnám vissza, mert akkor át lehet gondolni hideg fejjel is, hogy nem éri meg ilyen emberre pazarolni az időt.
2017. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

Csak abban az esetben bocsátanék meg ha végig nézné, amíg engem egy másik férfi dug.

Természetesen HATALMAS élvezettel szopnám a másik farkát közben a drágalátos szemébe néznék. Igen...azt hiszem ezt tenném.

Kivéve ha izgatná. Akkor nem csinálnék ilyet. Azt akarom, hogy fájjon neki.

2017. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Értem amit mondasz, de valószínűleg az én páromnak sem tetszene ha részegen, buliban, hagynám magam orálisan kielégíteni egy éppen kanos , másik ösztönlénynek...


Meg eleve, ha már ilyen ösztönlény, akkor ne is számíts később sem többre. Csak egy jó tanács. ;) Az ösztönlények ugyanis általában nem változnak. ( Így már mérlegelve talán nem olyan nehéz a döntés, kivéve ha valakinek belefér a néhai botlás. Ezt mindenki döntse el maga vérmérséklete szerint.)


Ja és addig is el kell jutni, amíg az a csaj a farkát cumizza. Bátorítás nélkül nem hinném, hogy a semmiből rávetné magát csak úgy, továbbra sem. Ezért gúnyolódtunk rajta. És mondjuk könnyebb és célszerűbb is még előtte leállítani a dolgot, mint maikor már mondjuk a gatyájában matat. Szóval ez nem egy pillanat alatt történik.


Ennyi erővel ha téged meg akar dugni valaki, és te csak szimplán nem ellenkezel, akkor te is megcsalhatod, hiszen csak hagytad a srácnak, hadd csinálja amit akar veled.

2017. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából. Valószínűleg egyébként nem, mert ha ezt megengedi, mitöbb, ő kéri, akkor másra is "vetemedhet" simán. De az a baj, hogy el tudom képzelni, hogy olyan bűnbánóan nézzen rám, hogy elgondolkodjak rajta, és esetleg adnék mégegy esélyt neki. De nem tudom, ez a kapcsolatnak az a része, ahol már be kell vetni a logikát, nem lehet tisztán pusztán érzelmekre hagyatkozni. Itt nagyon nagyon meg kell fontolni a döntést. De mondjuk így elsőre, teljesen végiggondolva,én asszem, hogy hajlok nagyon erőteljesen afelé, hogy kidobnám,de ehhez benne kéne lennem a konkrét szituációban, hogy teljes 100%-os pontossággal meg tudjam ítélni. De valószínűleg szakítás lenne a vége. Arra nagyobb esélyt látok most így kívülállóként.
2017. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
47%
Nincs mit megbocsájtanom.
2017. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Dehogy bocsajtanam meg. Egyertelmu hogy megcsalas
2017. aug. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
15: És akkor miután kvittek vagytok, dúlna újra a láv és menne minden ugyanúgy mint régen? Vagy hogy képzeled? Az itt felmerült esetek közül számomra te vagy a legundorítóbb.
2017. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!