Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős férfi a szeretőm. Bonyolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi a szeretőm. Bonyolult helyzet. Ki tudok még mászni ebből?

Figyelt kérdés

Nem kérek rosszindulatú kommenteket,tisztában vagyok vele,hogy nem viselkedem erkölcsösen. A párommal 3éve élek együtt,4 éve jöttünk össze. Az összeköltözés után valami megváltozott. A párom most is ugyanúgy lehozza nekem a csillagokat,mint az elején,de én valamit hiányoltam.Akkoriban picit ő is elhidegült tőlem. A munkahelyemen pedig egy nős pasi elcsábított.Ennek már lasan egy éve. Kicsit beleszerettem,de tudom,hogy nem lehetne egymás mellett jövőnk. Szeretőnek tökéletes,de párnak nem. Nem volt eddig bűntudatom,úgy hittem a páromnak ettől nem lesz rosszabb,ha nem derül ki. De újabban az eljegyzést fontolgatja,valójában nagyon jól esik,hogy ennyire szeret,hogy feleségül akar venni.És most néha rámtör a bűntudat,nem ezt érdemli. Szeretem őt,bár már inkább családtagként,nem szerelemmel. Elhagyni nem tudnám,a jövedelmemből egyedül nem élnék meg és nincs hova mennem,ez ellen nem tudok mit tenni. Hagyjam ott a másikat? Úgy is egyre inkább szenvedek tőle,hogy nem lehet az enyém.

25N



2017. okt. 6. 08:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem szakítanál a pároddal, mert csóró vagy és nincs hova menned? A nyomorult meg (elmondásod szerint) lehozza neked a mai napig is a csillagokat az égről. Az igen! 😒
2017. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A minimumaz lenne, hogy a pasidnak elmondod, hogy felszarvaztad. Aztán ha még ezek itán is el akar venni, akkor csinálja, de ha nem, azon se lepődj majd meg.

Az viszont jár neki, hogy tudjon az igazságról!

2017. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű a dolog. Nem keresek még olyan jól,hogy bérelni tudjak albit. Ha rossz lenne a kapcsolatom és elviselhetetlen akkor természetesen mindenáron megoldanám. Azóta,hogy rájöttem,a páromnak ilyen fontos vagyok,azóta másképp nézek rá. Lehet újra szerelmes is tudok lenni. A másik pasi esetében nem az én hibám,hogy ő hűtlen volt. Ő kezdeményezett,ha nem én lettem volna,mással is megteszi. Fontos nekem,de nem vagyok naiv.
2017. okt. 6. 10:21
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
13. Na persze, én is nő vagyok, ne nézz hülyének. Lehet, hogy mással is megtenné, de veled teszi. Ugyanolyan hibás vagy. Most őszintén, kettőnk között. Mindig a nő dönt, te adtál neki olyan jeleket, ami alapján megtörténhetett. Ha egy nő nem kezd ki egy férfivel, nem flörtöl stb stb akkor nem lesz semmi
2017. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéve vagyok párkapcsolatban, voltak hullámvölgyek és én is tudtam volna nem egy szeretőt tartani. Mégsem tettem. Hiába állítod be magad áldozatnak, gusztustalan amit csinálsz. Annak hazudsz aki mindent megad neked és szeret téged. Rohadt sunyi vagy....
2017. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező attól, hogy ő kezdeményezte, neked még nem volt muszáj lefeküdni vele.Tehát te sem vagy kevésbbé hibás.Ne hazudj magadnak.Ezt elkerülhetted volna, ha erős, becsületes jellemmel rendelkezel, de nem rendelkezel.Az a fajta vagy, aki Sosem fog ellenálni a kísértésnek.A problémák megoldására a megcsalást választod, de amint látod ez semmit nem old meg.Ez ördögi kör, és nem lesz belőle kiút, ha nem változtatsz drasztikusan az életeden.
2017. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Remélem sose kerülök ilyen helyzetbe mint a párod.

Kérdésedre válaszolva: Idiglenesen ki tudod húzni még egy darabig a párod mellett ha szakítasz a szeretőddel, de hosszú távú kapcsolatra ne számíts mert előbb-utóbb úgyis szeretőd lesz és addig jár korsó a kútra ....

Legjobb megoldás lenne ha nem hülyítenéd tovább a szerencsétlen párodat mert egy életreszóló döntést fog hozni és az nagyon hibás lesz ha feleségül vesz téged.


Remélem egyszer te is olyan helyzetbe kerülsz hogy az az ember akit úgy szeretsz hogy az életedet odaadnád érte majd félrekúr, elárul, szembeköp. Akkor talán felnősz egy normális párkapcsolathoz.

2017. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Bence_ ***** válasza:
47%

Életeden azért változtass mert tiéd!

Fiatal vagy, rengeteg lehetőség áll előtted. Ezen az úton jól haladsz a kielt, megnyomorított nők tábora felé.

Döntsd el, hogy fontos vagy e magadnak vagy leszel továbbra is egy sperma tasak.

2017. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha rossz lenne a kapcsolatom és elviselhetetlen akkor természetesen mindenáron megoldanám." Tehát tudnál tenni azért, hogy egyedül is megtudj állni a lábadon, de mivel azért még számodra elviselhető a kapcsolat, így a KÉNYELMET választod. Ez már csak ragaszkodás semmi több, már nem tekintesz rá férfiként, hiszen te magad írtad, hogy már inkább családtagként tekintesz rá.

Nem vagy naív? Szegény párod viszont az. Mert kialakult benne egy hamis kép rólad, pedig ha ismerné a valódi énedet, már az utcán aludnál. Számító, önző, megalkuvó, érdekember.

2017. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem bonyolult helyzet, ne értékeld ennyire felül magad.


A következőket ne rosszindulatú beszólásként értsd: ez a helyzet azért alakult ki, mert gyenge vagy. Inkább hagytad a kapcsolatot leépülni, nem vállaltad a konfliktusokat, az erőfeszítéseket, a felelősséget azért, hogy jól működjön a kapcsolatotok.


>Nem volt eddig bűntudatom,úgy hittem a páromnak ettől nem lesz rosszabb,ha nem derül ki.

Ez csak önvédelem, racionalizálás, és szerintem te is érzed, hogy nem így működik. Attól még, hogy nem tud róla, te ugyanúgy visszaélsz a bizalmával, és minél több idő telik el, annál nagyobb lesz az érzelmi szakadék kettőtök között.


"Jó" megoldás itt nincs. Vagy folytatod tovább a sunyítást, elhagyod a szeretődet és továbbra is játszod a párod előtt, hogy minden oké, vagy végre egyszer korrekt módon kezeled a dolgokat, kitálalsz a párodnak és megpróbáljátok együtt kitalálni, hogy meg lehet-e menteni a kapcsolatotokat és ha igen, hogyan.

2017. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!