Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős férfi a szeretőm. Bonyolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi a szeretőm. Bonyolult helyzet. Ki tudok még mászni ebből?

Figyelt kérdés

Nem kérek rosszindulatú kommenteket,tisztában vagyok vele,hogy nem viselkedem erkölcsösen. A párommal 3éve élek együtt,4 éve jöttünk össze. Az összeköltözés után valami megváltozott. A párom most is ugyanúgy lehozza nekem a csillagokat,mint az elején,de én valamit hiányoltam.Akkoriban picit ő is elhidegült tőlem. A munkahelyemen pedig egy nős pasi elcsábított.Ennek már lasan egy éve. Kicsit beleszerettem,de tudom,hogy nem lehetne egymás mellett jövőnk. Szeretőnek tökéletes,de párnak nem. Nem volt eddig bűntudatom,úgy hittem a páromnak ettől nem lesz rosszabb,ha nem derül ki. De újabban az eljegyzést fontolgatja,valójában nagyon jól esik,hogy ennyire szeret,hogy feleségül akar venni.És most néha rámtör a bűntudat,nem ezt érdemli. Szeretem őt,bár már inkább családtagként,nem szerelemmel. Elhagyni nem tudnám,a jövedelmemből egyedül nem élnék meg és nincs hova mennem,ez ellen nem tudok mit tenni. Hagyjam ott a másikat? Úgy is egyre inkább szenvedek tőle,hogy nem lehet az enyém.

25N



2017. okt. 6. 08:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy a párod rájön, hogy megcsalod és repülsz. Hagyján, hogy tojsz az érzelmeire, de ráadásul annyira szánalmas vagy, hogy képes vagy inkább eljátszani a szerelmest, mert életképtelen vagy.
2017. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Valóban nem ezt érdemli, és még el is tart.

Megértem, hogy bűntudatod van, kihasználod és szerinted ezt az élet majd nem adja vissza egyszer?

Ha igazán belevaló csaj vagy, akkor elmondod neki, és ha tényleg szeret, akkor megbocsált.

Hidd el a tükörbe is jobb lesz nézni.

2017. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
27%
Minden nő vagány, jóképű, mások által is elismert férfira vágyik vagy aki az ágyban nagyon jó. No, mármost nem juthat mindenkinek ilyen. A férfiak nagyobb része szürke, azaz közepes, ezek a pasik emberileg általában nagyon rendesek, becsületesek. Akkor most az a nő akinek nem jut szupermen vagy beéri mr. szürkével, bizonyítja magának, hogy Ő milyen nagy jellem, sosem csalná meg. A másik, amikor elkezd osztozni egy másik nővel.Kérdező: Ha férjhez akarsz menni akkor itt azm alkalom, hogy egy szerető férjed legyen. A szeretőddel szerintem szakítsál. A párodnak pedig ne mondd el! Valószínűleg sosem fogja megtudni.
2017. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Bocsi.

De az ilyen nőkről meg van a véleményem::(( ne aggódj nem te vagy az egyetlen, jól mondod .... csillagokat az égről, tehat mindened meg van, túl sok is, lehet hogy ez a baj?

Ezek után nem tudom hogy tudok a párotokkal szemébe nézni, de ez nem csak neked szól.

2017. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Majd, ha valamikor lesz családod ès a fèrjed lelèp egy másik nővel, akkor rinyálj. Most nincs okod rá.
2017. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 acelsziv ***** válasza:
100%

Eléggé viszolyogva kezdtem olvasni is ezt az egészet de itt nulláztad ki magad a szememben végleg:

"Elhagyni nem tudnám,a jövedelmemből egyedül nem élnék meg és nincs hova mennem,"


Gyakorlatilag egy prosti vagy aki kosztért és kvártélyért pinát ad és szerelmet mímel.


Mennyire akarod még tönkretenni a párod? Megvárod, amíg gyűrűt vesz? Esküvőt csinál? Pénzügyileg lenullázza magát, csak hogy megadja a cafatnak aki te vagy a szép emlékeket?

Az önbecsülésed morzsáit összeszedve mondd el neki, mekkora lotyóval él együtt. Hadd döntse el ő, hogy megbocsájt -e neked és hajlandó összekötni veled még jobban az életét.

2017. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
47%

Namost aki kéne annak te nem kellesz, akinek meg kellesz az neked nem jó. Hajj, én is voltam így.. igen ez sajnos sokszor van így! hát nézd majd elválik-már nem a nős..-

..próbáld meg kettéválasztani gondolatban.. igazából egy harmadik lenne a nyerő megoldás ugye :D de manapság ha két ember szereti egymást én nem mérlegelnék......! a szerelem elmúlna a nős pasiddal is!

2017. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!