Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit tegyek.10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek.10 év házasság (3 gyerek). és lebukott a férjem egy kolléganőjével. Szánalmas sztori, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagyis az a legszánalmasabb az egészben, h az ő udvarló sms-ével, mint kiderült 8! hónapja ostromolja. A nőnek végül nem kellett, csak játszott vele, szította a tüzet nála, most, h elolvastam miket írt neki és elküldtem egyenlőre az anyjához, a nőnek sem kell és nekem sír, teper, h fogadjam vissza! De szerelmes! Amiket írt! Minden szava fájt. Remeg a csókjáért. Mindent megtenne érte. Stb. szerintem elhagyott volna magától is minket, ha a nő is akarja, most persze hogy 2 szék közé esett azt mondja, h ő sosem akart elhagyni. Nem hiszek neki. Elegem van. Ez a 2. házasságom, az első férjem a barátnőmmel lépett le. Most minden nap írogat, könyörög, fogadkozik. Nem tudom mit tegyek, de soha sem fogok már hinni neki,8 hónapig titkolta, h ostromol egy nőt a szerelmével. Ti visszafogadnátok?
2017. okt. 26. 22:56
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

20: Megcsaláshoz nem kell, hogy a másik nő jobb legyen nálad! Már attól is érdekes lehet, hogy egyszerűen más. Sőt akár attól is hogy egyértelműen rosszabbul néz ki, fétis.


Szép hogy segítesz neki, de a saját részét alapvetően neki kell megtalálnia. Nem pedig neked találgatnod, hogy mi folyik az ő fejében.

2017. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
77%
Ne üzenetekben kommunikáljatok, üljetek le beszélni, ha valamennyire lehiggadtál. Igyatok meg pár valamit, akkor könnyebb lesz őszintén. Ha nem megy, akkor ennyi, ha meg kisül belőle valami, akkor dönthetsz az alapján. Csak tedd túl azon magad legalább pár órára, hogy mennyire megbántott, hogy tényleg el tudja mondani az ő szemszögét.
2017. okt. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

ha nem hanyagoltad el, mindent megkapott állítólag, és még így is megcsalt, akkor mit kell ezen gondolkozni? elhagynám azonnal.

ha nem tetszik neki valami, akkor mondja. ő nem tette, csak sunyin félrelépett.

szerintem elég gyanús, hogy csak a kényelem miatt akar most visszamenni hozzád.

megbeszélheted vele a dolgokat. legalább nyugodt szívvel dönthetsz, ha már mindent tudsz. én biztosan nem tudnám megbocsátani.

és én is örülök, hogy elváltak a szüleim és boldogok mással ahelyett, hogy egymást marták volna még évekig...

2017. okt. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
60%

"Kíváncsi lennék,ha a csajhoz költözhetett volna akkor is így jönne visszafelé??"


Még nem jönne visszafelé...de esélyes, hogy hetek, hónapok után igen, amikor rájön, hogy annak a nőnek sem másabb a puncija, tehát rossz cserét csinált.A rózsaszín köd, a változatosság varázsa elmúlik idővel.Az ilyen eseteknél többségben mindig így van.

A "szerelmével" való ostromlás meg hülyeség, a nős pasik ráérnek várni, mivel a biztos punci mellett bármennyi ideig, és bármivel képesek szédíteni más nőket, hogy legalább 1x megdugják.Egyszerűen kell a változatos punci nekik, egy sosem lesz elég számukra.És amíg vannak nők, akik így is lefekszenek velük, addig ezt ki is használják.A te férjed ezt most benézte, mert az adott nő nem dőlt be neki, de idővel majd lesz, aki igen...Én a helyedben innentől fogva rá se néznék többet.Menjen és fektesse le a fél világot, ehhez viszont nem kellek én.

2017. okt. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is nagyon alaposan át kéne ezt beszéljétek hogy mi vezetett ide, miért csinálta ezt.


Persze sajnos könnyen lehet hogy pl a kényelmes élet miatt volt veled (lakás, teljes kiszolgálás), most meg mehet vissza anyucihoz mint egy gyerek (vajon ha tudna albiba menni, netán neki is lenne, akkor is így könyörögne??)

Vagy ő ilyen hogy kell a kaland, kell a hódítás a sikerélmény, az izgalom. Vagy csak valamiért összezavarodott érzelmileg.


A másodikért sem kell azonnal követ dobni rá, mert kérdés hogy ez miért van. Lehet fusztrálja hogy te vagy a gazdagabb, kényelmes ugyan de nem érzi magát emiatt kellőképpen férfinak (én barátomat is zavarja hogy nekem van lakásom, neki meg nincs). Mondjuk ez sem mentség...


De ezt nem lehet így kitalálni, főleg ismeretlenül, beszélnetek kéne. Más kérdés hogy mennyire lesz őszinte...

2017. okt. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem lesz őszinte. Nem fog olyat mondani, hogy csak a kényelem miatt van a feleségével.


Ez az egész felejtős. Egyértelmű, hogy a kérdező nem az a fajta, aki ezt be fogja nyelni.

A férje így járt. Megérdemli, amit kap az élettől.

2017. okt. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
72%
Hány évesek vagytok? A gyerek mennyi idős?
2017. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
9%
Ez csak szex
2017. okt. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget,tényleg kaptam nagyon hasznos tanácsokat,és látni szerettem volna,h más nők(akik esetleg átéltek hasonlót) mit éreztek,mit gondoltak,vajon megbocsájtható-e ez,vkinek sikerült már újrakezdeni,érdemes-e?...Nagyon elgondolkoztam sok válaszon...mi nők sokszor megalkuszunk a család egysége(még ha látszat is)a gyerekek,az anyagi biztonság miatt esetleg,vagy csak nem akarunk egyedül birkózni a hétköznapokkal,és persze valljuk be,vannak kérdések,amit nem a gyerekekkel szeretek megbeszélni :) Én 40 éves múltam,ő 39..előttem a szüleim rossz példája áll 21 éve..anyukám is 40 volt,amikor apu megtette :( ők együtt maradtak...de pokol! Hihetetlen módon tudja anyu szadizni,egymást marják és nem felejt anyu..én így nem szeretném leélni a fennmaradó kis életemet!Nagyon rosszul érzem magam,szabadságot vettem ki,dolgozni sem tudok,és a gyerekek előtt nem akarok összeroppanni,ezért ilyenkor amikor egyedül vagyok sírok,töprengek,amikor hazaszállítom a családot,mosolygok,vacsora,tanulás velük, fürcsi stb..de nagyon örülök,h fel mertem tenni ezt a kérdést Nektek!Kezdek tisztán látni!
2017. okt. 27. 11:10
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam esélyt, hátha rendbe tudjuk hozni. Nem ment. A tüske ott maradt, ha nem vette fel a telefont, ha késett, ha rossz kedve volt...mindenben a hazugságot kerestem. Így nem lehet élni. Én nem tudtam elfelejteni és már bízni sem.
2017. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!