Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit tegyek.10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek.10 év házasság (3 gyerek). és lebukott a férjem egy kolléganőjével. Szánalmas sztori, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagyis az a legszánalmasabb az egészben, h az ő udvarló sms-ével, mint kiderült 8! hónapja ostromolja. A nőnek végül nem kellett, csak játszott vele, szította a tüzet nála, most, h elolvastam miket írt neki és elküldtem egyenlőre az anyjához, a nőnek sem kell és nekem sír, teper, h fogadjam vissza! De szerelmes! Amiket írt! Minden szava fájt. Remeg a csókjáért. Mindent megtenne érte. Stb. szerintem elhagyott volna magától is minket, ha a nő is akarja, most persze hogy 2 szék közé esett azt mondja, h ő sosem akart elhagyni. Nem hiszek neki. Elegem van. Ez a 2. házasságom, az első férjem a barátnőmmel lépett le. Most minden nap írogat, könyörög, fogadkozik. Nem tudom mit tegyek, de soha sem fogok már hinni neki,8 hónapig titkolta, h ostromol egy nőt a szerelmével. Ti visszafogadnátok?
2017. okt. 26. 22:56
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
30\\-as válaszoló!Én pont ettől félek!Ezt jó,h leírtad..vki biztat,h össze lehet még ragasztani ami összetört,de félek,h a repedések megmaradnak és egy gyanakvó,féltékeny vadállattá változom és minden kis apró jelre ugrani fogok,mint az első férjem után sokáig...pedig hány hosszú évbe telt neki is mire meg tudtam benne bízni...erre ő is megteszi
2017. okt. 27. 14:46
 32/41 anonim ***** válasza:
48%
Tarts önvizsgálatot! Ugyanabba a folyóba csak a nagyon buta emberek szoktak belelépni!
2017. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
85%
Én nem maradnék vele. Nincs értelme.
2017. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
77%

Én csak azt írom, Én mit tennék a helyzetben, amit leírtál:

-nem fogadnám vissza, mert 100%, hogy nem szerelmes, de szerintem még csak nem is szeret. A hónapokig tartó szándákos nőzés meg végképp kimeríti azt, hogy bárminemű tisztelet is lenne irántad, mert nincs.

- menjen szépen, ahová akar, de nekem nem kéne: ha visszajönne is max nyitott kapcsolat, de igazából ez sem menne ilyen után.

- mivel 3 gyerek van, nem arra készülnék, hogy a következő lesz az igazi, szimplán adnék magamra és pasizgatnék, lazán, de nem a szerelmet keresném a férfiakban.


Én azt hiszem ezt tenném a fenti helyzetben.

Persze azt is átgondolnám közben, hogy én elősegítettem-e valamivel, hogy ez előforduljon: pl ha hónapok óta nincs szex.Vagy nem kapom meg a törődést. Nőként viselkedek mellette vagy csak anya vagyok, melegítőben 0-24-ben? Mennyire hűlt már ki a kapcsolat?

Csak egymás MELLETT léteztetek?


HA párkapcsolatban egyikőtök sem invesztált már, akkor annyira nem csodálkozom, mint ha pl midnen rendben lenne.

N

2017. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Leírtam,h minden rendben volt.Látszólag,mert sem ő,sem én nem tudjuk,h miért..ha tudja is,nem mondja meg.Leírtam azt is,h adok magamra,azt hiszem ahogy csak lehet,normálisan,ápolt vagyok,nincs feleslegem,jól öltözök(koromhoz megfelelően természetesen)volt szex,és minden megvolt ami egy jól működő kapcsolatban van:szeretet,nevetés,közös hobby,közös célok...ezért nem értem,ezért is tettem fel a kérdést.Nekem is egyszerűbb lenne a helyzetem,ha tudnám,h mit rontottam/rontottunk el,miért történt ez meg?Ezért vagyok tanácstalan,mert én az első házasságom példájából okultam és megpróbáltam mindent jól csinálni..de mégsem volt jó vmi
2017. okt. 27. 23:40
 36/41 1980szilvike válasza:
79%
Szia Nagyon sajnálom ami veled tortent... Sajnos én is ebbe a cipőbe jarok.. Mult hónapba a pont szülinapi bulimon bukott le párom és az egyik barátnőm! Azota eltelt pár hét megbeszelhetunk,át beszeltuk mindent.. Elmondta h fél éve tart koztunk..de csak szexre kellett neki.. De vegulis bele is szeretett.. Sajnos mi ritkan tudtunk együtt lenni.. Lehet ez vezetett ide...v nemis toom.. Én is egy alom vilagba eltem ferj ház, három gyerek minden megvolt...vegulis mondta h sose akart elhagyni.. Stb megbocsajtottam.. Mert nagyon szeretem... De idő kell feledni, kívánom h te is jól dönts!
2017. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is 40éves vagyok. Hasonló tapasztalattal a hátam mögött. Mi szét mentünk, normális volt a viszonyunk, de a lányom nagyon szenvedett, pedig mindent megtettünk, hogy ő ne érezzen ebből semmit.. Minden este sírt az apja után. Mi pár hónap után kibékültünk.. Neked azt tanácsolom, hogy most ne dönts semmiben. Maradjatok külön, nem kell egyből elválni. Hagyd, hogy tisztuljanak a dolgok... Minden ember más, szerintem pedig igenis tanulhat az ember a hibáiból..
2017. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, és teljes a harmónia? boldog vagy te így?
2017. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó kérdésere a válaszom, hogy igen.. Szerintem minden ember követ el hibákat. A mai világ erkölcstelen.

Egy kicsit bölcsen is kell egy ilyen válságos helyzethez hozzáállni... Persze, érezni kell a másikon, hogy őszintén szeretné rendbe tenni a dolgait..

2017. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
36-37-es :) Nagyon sajnálom ami veletek/is történt!Egyenlőre én sem tudok dönteni,egy hét után tudtam csak beszélni vele,addig nem is bírtam rágondolni.A gyerekekről volt szó,és másról még nincs értelme...ő azt mondja,h a poklok-poklát éli meg,és igazán így érezheti csak meg az ember,h mije volt...Én sokszor mondogattam mindig neki,h tanulja meg minden ember értékelni,amije van,nekem ez a mottóm,de nem jutott el neki olyan mélységekig,h tényleg átérezze..most már tudja,érzi,megértette...ezt mondja..de még nem hiszek neki..nem hiszek semmit sem..ti megbocsájtottatok,ha boldogok vagytok,jól tettétek!Én még nem tudom,h mit teszek,de nagyon tanulságos a ti történetetek is,köszönöm,h megosztottátok velem!
2017. okt. 31. 22:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!