Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit tegyek.10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek.10 év házasság (3 gyerek). és lebukott a férjem egy kolléganőjével. Szánalmas sztori, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagyis az a legszánalmasabb az egészben, h az ő udvarló sms-ével, mint kiderült 8! hónapja ostromolja. A nőnek végül nem kellett, csak játszott vele, szította a tüzet nála, most, h elolvastam miket írt neki és elküldtem egyenlőre az anyjához, a nőnek sem kell és nekem sír, teper, h fogadjam vissza! De szerelmes! Amiket írt! Minden szava fájt. Remeg a csókjáért. Mindent megtenne érte. Stb. szerintem elhagyott volna magától is minket, ha a nő is akarja, most persze hogy 2 szék közé esett azt mondja, h ő sosem akart elhagyni. Nem hiszek neki. Elegem van. Ez a 2. házasságom, az első férjem a barátnőmmel lépett le. Most minden nap írogat, könyörög, fogadkozik. Nem tudom mit tegyek, de soha sem fogok már hinni neki,8 hónapig titkolta, h ostromol egy nőt a szerelmével. Ti visszafogadnátok?
2017. okt. 26. 22:56
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
88%
#9 mit kell ezen megbeszélni? Egy ilyen emberrel minek kapcsolatban lenni? Hónapokig hazudozott, és annak is csak a lebukás vetett véget. Megbízhatatlan, nincs mit ragozni ezen.
2017. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
50%
Kérdést rosszul írtad ki, nektek egy gyereketek van. A másik kettő a tiéd.
2017. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt én is így látom...mi van,ha nem bukik le?Meddig csinálja?És ha a következő nő viszonozni kezdi majd?Várjam ki amíg elhagy?Azért sztem mi nők,nézzük magunkat is,ne csak a gyerekek miatt nézzünk el mindent!Ők kirepülnek,én meg ott maradok egy ilyen hazug,sunyi,szánalmas alakkal...szánalmas,mert neki nem volt elég 1 visszautasítás,állítólag 100x is mondta neki a csaj,h nem,mert nős!
2017. okt. 26. 23:49
 14/41 anonim ***** válasza:
88%
Csak a gyerek miatt együtt maradni értelmetlen dolog. Nekem elváltak a szüleim és semmilyen hátrányát nem érzem a dolognak, sőt sokkal jobb, hogy béke és nyugalom van
2017. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
23:46! Mind a 3 gyerekre hatással van a döntésem,mivel őt tekintik apjuknak,nem biológiailag...ez nem kérdés,mi így voltunk több,mint 10 éven át egy család,de itt nem is ez a kérdés,hogy 1 vagy 3 gyerek fog szenvedni
2017. okt. 26. 23:52
 16/41 A kérdező kommentje:
23:51!Igazad van!Néha még a gyerekeknek is jobb a válás,nem a marakodást nézik ,mert ezután nem tudnék olyan szeretettel körülötte ugrálni,az biztos
2017. okt. 26. 23:56
 17/41 anonim ***** válasza:
54%

Ha mindene megvolt, akkor miért kellett más? Vagy miért kellett más is? Ha tényleg megvolt mindene, akkor miért nem vette ezt észre? Mit fog tenni azért, hogy ezentúl észrevegye, hogy jó élete van?


9: azért kell megbeszélés, mert kérdező nem tudja eldönteni mit csináljon, és egy megcsalás (illetve akármilyen más nagy konfliktus után) lehet még jobb a kapcsolatuk mint eredetileg volt.


Nincs olyan hogy valaki általánosságban megbízhatatlan. Olyan van, hogy egyes témákban megbízható, más témákban nem. Lásd Pillecukorteszt c. könyv. A szóban forgó férj 10 évig hűséges volt, ha tudod mik a statisztikák, akkor azt is tudod, hogy ez nem rossz. Amikor valakinek hazudik a párja, akkor saját magát is meg kell vizsgálnia, hogy vajon úgy viselkedik-e, mint akinek bármit el lehet őszintén mondani, mert jól reagálja le.

2017. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Nagyon jól látod 18-as!Azóta magamban keresem a hibát,mert nem értem,ha minden szupi,akkor miért?Ha öltük volna egymást,állandóan rossz,feszült a hangulat,nincs szex,stb..akkor meglenne az ok..de egyenlőre nem találom,h miért
2017. okt. 27. 00:07
 19/41 A kérdező kommentje:
Ja,és nem is hiszem,h a külsőm miatt..ápolt vagyok,57kg,tornázom,karban tartom magam,öltözködöm normális,divat szerint,nekem is lenne hódolóm,de Isten ments tőle!
2017. okt. 27. 00:10
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
19, Egyáltalán nem biztos, hogy benned hiba van! Van akinek felajánlod a nyílt kapcsolatot vagy valami hasonló alternatív formát, és még ennek ellenére is hazudozni fog, ha flörtölni kezd harmadikkal. Vannak ilyen reménytelen emberek.
2017. okt. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!