Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető voltam. S most bűntuda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam. S most bűntudatom van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Igen! A történetem után lehet mondani, hogy borzalmas, amit tettem! Megismertem egy nőt a neten. Tudtam, hogy férje van mégis bele mentem. Pedig megfogadtam nem teszek ilyet. De évek óta már nem volt senkim. Így a saját szabályomnak ellentmondva, beszélgetni kezdtünk.

Aztán egyre szenvedélyesebb le már a szex is szoba került. Egyre többet és egyre szenvedélyesebben. Tudtuk, hogy nem lehetünk soha együtt. Mégis folytattuk. Tudtuk, hogy tart, amíg tart egy pont után véget kell vetni ennek. Én magam soha nem is akartam közéjük állni. Nem! Egyszerűen csak volt valaki, aki végre engem is szeretett.

Ámde egy napon. Épp egy hete miattam lebuktunk. Átkozott Véber. Ott tartottuk a kapcsolatot. Nem lett volna szabad, de aznap csak annyit írtam: Szia!

Aznap nem felett és én éreztem baj van!

Két nappal később jött és írt, hogy lebuktunk. Azt pontosan ő sem tudja, mit tud a férje, hogy mennyit olvasott. De azt mondta, ha nem vet véget ennek, akkor elválik.

S mert a nő (hiszitek vagy sem) szereti, így engem elhagyott.

Bűntudatom van, azért amit tettem. Hisz majdnem biztos, hogy szétdúltam egy házasságot. Pedig sosem akartam ezt. Sosem akartam közéjük állni. Csak azt akartam szeressenek. És most! Tönkretettem mindent! Nem! Sosem jutottunk el a találkáig. Mégis ha a férj mindent olvasott, akkor biztosan elválnak!

Miattam!

Bár jóvá tehetném! Bármit megtennék, hogy kibéküljenek! Azóta nem alszom. Nem eszem! Meg is érdemlem, ha most szenvedek…



2017. okt. 31. 12:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Bármennyire azt mondjuk egy félrelépős kapcsolatnál,hogy mindkét fél hibás, a ti esetetekben valahogy Téged mégsem gondollak vétkesnek.


A nő férjes asszony, és ugyan ezt nem titkolta el Előtted, mégis reményt adott azzal,hogy szóba állt Veled. Gondolhatta,hogy mivel Te szabad vagy, egy idő után többet szeretnél, ezt mérlegelnie kellett olvna, még akkor is, ha csak simán sodródtatok tovább és tovább.


Téged sajnállak, mert most szenvedsz..Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ahogy írták is, ha nem Veled veszi fel a kapcsolatot, kialakít mással. A házasságában hiba lehet ha erre vágyik, tehát szerintem nem is Te leszel az utolsó akivel ezt megtette.


Tanulj a történtekből, legközelebb ne állj szóba még virtuálisan sem olyan nővel aki férjezett, vagy kapcsolatban áll.

2017. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Te ugye agyilag is sérült vagy, mert annak örülnél, ha kibékülnének?!

Szted, azért kezdett el veled ismerkedni, mert annyira jó a házassága? Válaszolj.

Én, akit szeretek, annak nem kívánnék rosszat...

2017. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Élőben te még nem is találkoztál ezzel a nővel ?!
2017. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám,hogy a szeretője voltál....Attól,hogy beszéltetek ilyen témáról még nincs szó szeretői státuszról.
2017. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Most olvasom a nyitóban, h szereti a férjét. Hmm... Szóval passzióból szexchatelget. 😊 Ez igen. És te egy ilyen nőért aggódsz?

Ha a te feleséged lenne, aztán lebukna, mondaná neked " Ne haragudj Béla, téged szeretlek, csak kicsit muszáj volt Pistivel szexchatelnem 🙁 ". 😅 röhej, szánalom ez nő, és még finoman fogalmaztam...

2017. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
En azt nem ertem hogy azert gondolod h nem lehetnetek egyutt mondjuk ha szetmennek mert mozgaskorlatozott vagy? Mert ha ezt gondolod akkor bolond vagy.. Az en parom is mozgaskorlatozott mar 14eve en 3eve vagyok vele es hidd el aki tenyleg szeret annak nem fog szamitani ;) 26N
2017. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Annak ellenere mondom ezt,hogy engem mar csaltak meg,hogy ne erezd magad hibasnak.Itt a nonek kellett volna esznel lenni.Te csak probaltal boldog lenni kicsit,nem csaltal meg senkit.

Szo szerint NEM Csaltal!!!

2017. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Ágnyeszka! Ágnyeszka! Nem, nem vagyok agyilag is sérült! Csak mozgássérült!

Tudom, hogy ezt nehéz megértenetek, de én mindigis már fiatalon tudtam, hogy nekem nem lesz olyan kapcsolatom, mint az átlagembereknek. A helyzetem miatt tart, amíg tart aztán el kell engednem őket. Mindenkit, akit szerettem. És ez így is volt. Mindig! Ez sem volt más, mint azelőtt. Ezért mentem bele könnyen mikor már az elején kikötötte meddig fog ez tartani. Ahogy azt is biztosan tudom most először csinált ilyet.

Az hogy nem jutottunk el a találkozásig attól még most úgy összeveszhettek, hogy elválhatnak emiatt.

Hogy mennyire jó a házassága? Ahogy mondtam egy időre eltűnt. Mégpedig azért mert ő is tudta ez így nem helyes. Vagyis ő szakított velem! Akkor abban maradtunk, rendben! Csak azt kértem néha halljak még róla. Ha havonta egyszer csak annyit mi van, hogy vagy úgy is jó. Akkor úgy tűnt végleg szakítunk. Vagy két hónapig nem is hallottam róla!

Aztán irt. És hát a szenvedély elvette az eszünk, na…

De szereti a férjét ez is biztos! Én csak olyasmit adtam, amiről mással eddig nem tudott beszélni. Vagy később átélni…

De mással ő ezt nem fogja megtenni. Nem! Nem érthetitek, mert igyekszem diszkréten fogalmazni. De tudom, hogy ezek után ő most azon lesz, helyrehozza a házasságát. TUDOM ÉS KÉSZ! Hibázott mindketten hibáztunk!

Ti még sosem hibáztatok akkorát, amit még most is bántok? Tudom, hogy bánja amit tett! Mégis hiányzik!

2017. okt. 31. 16:44
 19/31 anonim ***** válasza:
Nyugi, kérdező, nem fognak elválni. A férj nem tud semmiről. Csak valamit ki kellett találnia a csajnak, amivel lekoptat téged, miután rájött, hogy nem vagy alkalmas szeretőnek.
2017. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Igazán nem értelek titeket! Itt a gyakorin is meg persze sok helyen másutt is sok megcsalásról olvas az ember. És tessék. Itt az esetem ahol mindenki fel akar menteni, csak azért mert épp mi még az első találkánk előtt lebuktunk? Hát higgyétek el, ha összejön az a találka, ott bizony nem csak sakkoztunk volna! De nem ám!

Sőt a bást egy formáját toltuk volna, amit nem részletek. Így is sokat mondtam.

Mégis itt mindenki fel akar menteni. Mintha én nem lennék hibás! Az ég szerelmére hisz megcsalásról van szó! Egy házasság felbomlásáról! Mégis mindenki fel akar menteni engem! Miért?

Sőt! Még a 17 –es válaszoló, akit szintén megcsaltak, még ő is felment engem! De miért?

Nagyon jól tudtam mit teszek!

2017. okt. 31. 18:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!