Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhes vagyok, de bűntudatom...

Éhes vagyok, de bűntudatom van mert úgy érzem, sokat ettem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Reggel ettem a Tv Paprikából egy keveset, majd utána Vajas Zsemlét Paprikával. Nem rég Csemegeuborkából 4-5-öt..

Sajtos Tésztát szerettem volna enni.. De egy nap csak 3x eszek, mert le szeretnék fogyni. Viszont ha most eszek sajtos tésztát, akkor estére már nem ehetek semmit.. Márpedig biztos hogy megéhezek este.. De már hányingerem van az éhségtől.


2015. szept. 23. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

De ma még igazából csak 1x ettél. A vajas zsemlét. Minek eszel magában paprikát meg uborkát? Egyél az ételhez.

Most meg ebédeljél. És este pedig vacsorázz.

2015. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
valamilyen normális diétát szerezz magadnak, amivel nem éhezel, meg össze-vissza eszel. Amúgy jóllakva hidd el sokkal jobb érzés a bűntudat is.
2015. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
de bután csinálod..
2015. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azért eszem magában, mert úgy érzem, hogy a főtt ételektől nagyon sokat hízok.. Bűntudatom van utána, ezért eszek csak 1x 'normális ételt'.Nem bírom a bűntudatot. Most vagyok olyan 54-55 kg(/157cm) 47 kg-ra szeretnék lefogyni.Úgy hátha eltudom fogadni magam.. Egyszerűen nem érzem magam jól így..

De viszont azt is tudom hogy egyáltalán nem egészséges amit csinálok.. A tegnapi kalóriabevitelem volt 855 kb.

2015. szept. 23. 15:56
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan gyerekes.
2015. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kapd már össze magad, mert az hogy buta vagy sokkal nagyobb gond mint hogy van rajtad 5 kiló felesleg.

Éhezéstől lefogyni sem lehet rendesen, mert duplán fogod visszaszedni. Így aztán marha sok értelme van annak amit csinálsz... normális kajákat kéne enni meg mozogni, és akkor lefogynál, plusz nem is éheznél.

A bűntudatos dumát meg gondolom valami divatos magazinból, műsorból szedted, el kéne felejteni.

2015. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Neked pszichológusra van szükséged! Ha nem teszel semmit, csak rosszabb lesz.
2015. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha Csak ilyen ételekre van pénzed, úgy nehéz lesz jó alakot elérni.
2015. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan bántottak még régebben hogy kövér vagyok. Depressziós lettem ezért, és még azóta is az vagyok. tudom hogy hülyeség amit csinálok.. Régen nagyon sokat sportoltam, mozogtam.. és egyszerűen IMÁDTAM! És én lennék a legboldogabb ember ha újra mozoghatnak annyit mint régen.. Gerincferdülésem van, nem is kicsi.. Nem tudom szakszavakkal elmagyarázni.. ezért megpróbálom máshogy.. Van fent egy bal oldalra ferdülés, egészen a lapockámig.. (38°-os) majd van középen. És lent. (27°).Fűzőt is hordanom kell. Azt mondta az orvosom, gyógytornászom hogy kíméljem a futást, és mindenféle megeröltető testmozgást.. Eléggé sűrűn fáj a hátam.. De egyszer jött az az ötlet hogy elkezdek sportolgatni, hátha nem lesz semmi következménye.. Futással kezdtem. De majdnem összeestem. Iszonyatosan fájt a hátam.. Tényleg le szeretnék fogyni, sportolnák rengeteget.. De nem tehetem. Így gondoltam, hogy ha kevesebbet eszek akkor talán lefogyok.. Csak akkor max izomból fogyok és ezért ez nem jó megoldás.. Csak nem tudom hogy ebben a helyzetben hogy tudnák lefogyni. Izmosodnom is kéne.. mert már olyan másfél éve beteg vagyok(Ez is oka a depressziómnak),avagy állapította meg az orvos. Így sportolni sem sportoltam..
2015. szept. 23. 16:56
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen sportot javasolt a gyógytornász? Nem volt valami jó ötlet éppen a futással próbálkozni, ha kifejezetten attól vagy eltiltva... Nem javasolt például úszást vagy gyógytornát? Mennyi a pénzügyi keret, amit a sportra, fogyásra, magadra költhetsz?


Szerintem fordulj orvoshoz, és egy dietetikussal meg egy gyógytornásszal konzultálva állítsátok össze a diétádat meg válasszatok sportot is. Hidd el, hogy ez nem megoldhatatlan probléma, sokkal jobb megoldások léteznek annál, minthogy nem eszem főtt ételt mert úgy érzem hizlal, meg a koplalás. Persze lehet a bűntudatra meg az úgy érzemre is hagyatkozni, csak úgy lefogyni nem fogsz, max. a testi-lelki egészségedet tönkre vágni.

2015. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!