Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető voltam. S most bűntuda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam. S most bűntudatom van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Igen! A történetem után lehet mondani, hogy borzalmas, amit tettem! Megismertem egy nőt a neten. Tudtam, hogy férje van mégis bele mentem. Pedig megfogadtam nem teszek ilyet. De évek óta már nem volt senkim. Így a saját szabályomnak ellentmondva, beszélgetni kezdtünk.

Aztán egyre szenvedélyesebb le már a szex is szoba került. Egyre többet és egyre szenvedélyesebben. Tudtuk, hogy nem lehetünk soha együtt. Mégis folytattuk. Tudtuk, hogy tart, amíg tart egy pont után véget kell vetni ennek. Én magam soha nem is akartam közéjük állni. Nem! Egyszerűen csak volt valaki, aki végre engem is szeretett.

Ámde egy napon. Épp egy hete miattam lebuktunk. Átkozott Véber. Ott tartottuk a kapcsolatot. Nem lett volna szabad, de aznap csak annyit írtam: Szia!

Aznap nem felett és én éreztem baj van!

Két nappal később jött és írt, hogy lebuktunk. Azt pontosan ő sem tudja, mit tud a férje, hogy mennyit olvasott. De azt mondta, ha nem vet véget ennek, akkor elválik.

S mert a nő (hiszitek vagy sem) szereti, így engem elhagyott.

Bűntudatom van, azért amit tettem. Hisz majdnem biztos, hogy szétdúltam egy házasságot. Pedig sosem akartam ezt. Sosem akartam közéjük állni. Csak azt akartam szeressenek. És most! Tönkretettem mindent! Nem! Sosem jutottunk el a találkáig. Mégis ha a férj mindent olvasott, akkor biztosan elválnak!

Miattam!

Bár jóvá tehetném! Bármit megtennék, hogy kibéküljenek! Azóta nem alszom. Nem eszem! Meg is érdemlem, ha most szenvedek…



2017. okt. 31. 12:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Az,hogy valaki szerető számomra egyértelműen testi kapcsolattal is jár.

Én nem török pálcát senki feje fölött, egy hosszabb házasság alatt bizony előfordulhat,hogy kifelé kacsintgat az ember.Eljátszik a gondolattal...mert itt szerintem ez történt.

Az,hogy találkoztatok volna-e vagy sem, a jövő zenéje. De nem találkoztatok.

Nem mondom,,hogy esetleg ne aggasszon mi is történik most ....a volt..partnereddel...de hidd le, ha emiatt elválnak az nem Miattad lesz. De ha mégis, a nőcske mindannak tudatában kockáztatott,hogy ez akár kiderülhet, ezzel számolnia kellett. Főleg ha figyelmetlen volt és nem törölte az előzményeket.

2017. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!