Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető voltam. S most bűntuda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam. S most bűntudatom van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Igen! A történetem után lehet mondani, hogy borzalmas, amit tettem! Megismertem egy nőt a neten. Tudtam, hogy férje van mégis bele mentem. Pedig megfogadtam nem teszek ilyet. De évek óta már nem volt senkim. Így a saját szabályomnak ellentmondva, beszélgetni kezdtünk.

Aztán egyre szenvedélyesebb le már a szex is szoba került. Egyre többet és egyre szenvedélyesebben. Tudtuk, hogy nem lehetünk soha együtt. Mégis folytattuk. Tudtuk, hogy tart, amíg tart egy pont után véget kell vetni ennek. Én magam soha nem is akartam közéjük állni. Nem! Egyszerűen csak volt valaki, aki végre engem is szeretett.

Ámde egy napon. Épp egy hete miattam lebuktunk. Átkozott Véber. Ott tartottuk a kapcsolatot. Nem lett volna szabad, de aznap csak annyit írtam: Szia!

Aznap nem felett és én éreztem baj van!

Két nappal később jött és írt, hogy lebuktunk. Azt pontosan ő sem tudja, mit tud a férje, hogy mennyit olvasott. De azt mondta, ha nem vet véget ennek, akkor elválik.

S mert a nő (hiszitek vagy sem) szereti, így engem elhagyott.

Bűntudatom van, azért amit tettem. Hisz majdnem biztos, hogy szétdúltam egy házasságot. Pedig sosem akartam ezt. Sosem akartam közéjük állni. Csak azt akartam szeressenek. És most! Tönkretettem mindent! Nem! Sosem jutottunk el a találkáig. Mégis ha a férj mindent olvasott, akkor biztosan elválnak!

Miattam!

Bár jóvá tehetném! Bármit megtennék, hogy kibéküljenek! Azóta nem alszom. Nem eszem! Meg is érdemlem, ha most szenvedek…



2017. okt. 31. 12:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam Miquel, de ebbe nem akartam belemenni, de ahogy látom felesleges is.
2017. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Miert kellene elengedned a noket akiket szeretsz? Azert mert mozgaskorlatozott vagy? Mint irtam az en parom is az es megse fogom elhagyni ezert...
2017. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Ágnyeszka! Én most már igazán nem tudom, mit gondolsz rólam, De őszintén megmosolyogtatsz engem! Miquel válaszára nem akartam reagálni, mert nincs igaza! De ha már te is ezt hiszed Ágnyeszka no a te kedvedért már válaszolok! Ha ez üres kifogás lett volna és valójában már nem tartott alkalmas szeretőnek, akkor megtehette volna azt is, hogy szó nélkül tűnik el! De nem ezt tette! Elhihetitek már sok olyanban is volt részem. Nem voltatok ott az utolsó beszélgetésünkkor!

Aznap munka szüneti nap volt! Annyit írtam neki, szia. És nem válaszolt. Ebből már sejtettem baj van, mert azelőtt mindig írt! De gondoltam nem lesz baj. Aztán másnap írta meg hogy lebuktunk…

Elhihetitek, ha nem bukunk le még ma is tartana a dolog…

Miért fura az, ha valaki arra is időt szán, ha vége egy viszonynak? Legyen az bármilyen. Egy barátság, szerelem, vagy akármi! Ha vége ti mindig szó nélkül tűntök el? Vagy ócska kifogásokat gyártotok? Ágnyeszka és Miquel…

Lehet, hogy ti igen? Én nem! És ő sem…

2017. okt. 31. 19:07
 24/31 anonim ***** válasza:
Igazabol ezzel mar nem tudsz mit csinalni, valahogy tereld el a gondolataidat olvass egy jo konyvet vagy valami probalj tul lepni a dolgot, mast nagyon ugy sem tehetsz
2017. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Köszönöm, h reagáltál az utóbbi megjegyzésem/sünkre. Na, igen. Mindenki magából indul ki. Nem láthatunk bele pusztán pár sorból mások kapcsolatába. Az érzéseid/tek a tiétek. De, bármennyire is szajkózod itt ebben a megcsalásban nem te vagy a bűnös. Ha, nem lennél mozgássérült, ha nem tudnád/éreznéd, h a boldogság csak ideig jár neked, akkor is belementél volna egy kapcsolatban élő nővel, mert sztem nem! Igy erkölcsileg nem hibáztathatod magad. Ne legyen bűntudatod. Ebben az egész történetben lehet, h nincs is bűnös, erre nem gondoltál?
2017. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Ágnyeszka. Hogy belementen volna –e ebbe, ha nem lennék sérült? A válasz egyértelmű. IGEN! Miért? Mert vele egy olyan dolgot oszthattam meg, mint senki mással! És igen itt egy szexuális vágyról van szó! Ő is először tudott beszélni erről valakivel. Tudom, hogy furán hat, de szerintem nem én vagyok az első, aki úgy megy bele valamibe, hogy pontosan tudja meddig tart majd. Sok ilyen esetet olvasni itt is. szerintem sokan mesélhetnének ilyen esetet. Akkoris belementem volna, ha nem vagyok sérült. Az az igazság bánom igen hogy tönkretettem a házasságukat, de ugyanakkor mégis hiányzik. Ez hülyeség? Egy részem azt kívánja bárcsak ne írtam volna aznap. Akkor nem bukunk le és akkor még mindig tartana. És Miquel bár nem hiszi, eljutottunk volna a találkáig. És ott bizony nem csak sakkozunk az biztos…

Össze-vissza tépelődöm az biztos! Itt csak az idő segíthet igazán…

2017. okt. 31. 20:31
 27/31 anonim ***** válasza:

Komolyan, nem tudom sirjak vagy röhögjek. De jól szorakoztam az biztos. Minden esetre nem tudom eldönteni, hogy ez így igaz, vagy maga a kérdező szórakozik a legjobban mindenkim :) :)

Ez a vergődés, amit lenyom, meg ahogy mondja Agneszka Ágneszka, hát szakadok!

2017. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Amit írtam az komoly! Az hogy úgy írtam Agneszka Ágneszka, az azért volt, mert megmosolyogtatott a hozzászólása. De minden, ami történt, IGAZ! Neked pedig 27 -es csak azt mondhatom:

Ha csak trollkodsz, akkor inkább meg se szólaltál volna!

2017. nov. 1. 17:11
 29/31 anonim ***** válasza:
Most komolyan.. Te milyen viszonyról írsz amikor tali sem volt? Most mi a célod ezzel ? Nem értem. Ez nem viszony és nem kapcsolat. Szex telefon szerű dolog és ennyi. Lebuktatok. Ennyi. Hagyd már annyiban...
2017. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

O értem 29 –es! Szóval, ha nem találkoztunk, akkor már nem is történt semmi? De ha két héttel később találkozunk, akkor már „igazi” szerető vagyok? Mert bizony találkoztunk volna, elhihetitek! De lebuktunk.

De akármit is gondoltok, miattam elválhatnak! És ezt sosem akartam!

Könnyű azt mondani hagyjam annyiban. De a bűntudat nem múlik el ilyen könnyen…

És az sem hogy mindennek ellenére, hiányzik…

2017. nov. 4. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!