Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Van ebből kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

4 hónapja csalom a férjem. Ő 7 hónapja munkanélküli, és nem is igyekszik munkát találni. Beaadja havi 2-3 helyre az önéletrajzát és ha nincs válasz inkább nézi a meccset. Egyébként minden más téren rendes. Minden nap ágyba hozza a kávét, minden nap többször elmondja, hogy szeret, ha megyek valahova romantikus sms-t ir, megdicsér, hogy csinos vagyok... Az ágyban elképesztő, 4-5x elmegyek vele egy aktus során.

Viszont a masszőröm 4 hónapja elkezdett irogatni, chateltünk, legközelebb megfogta a mellem és megcsókolt, én meg orálisan kielégitettem. Azóta sokszor volt szex is. Az a gond nem tudom miért csinálom, mert nem vagyok belé szerelmes, úgy érzem a férjem szeretem, a férjem sokkal jobb pasi is és a masszőr nem tudott kielégiteni, sőt nem is igyekszik... Az utóbbi 1 hónapban még csak nem is szexeltünk, én készülök, kiöltözök, frizura, smink, gyanta, de nem mászok rá, ő meg megdicsér de semmi. Maximum szexcsetelünk de ennyi.

Viszont a férjem gyanakszik, e hónapba már 2x konkrétan rákérdezett és azt mondta vagy menjek máshoz vagy ne járjak masszázsra. Ráadásul évfordulónkra elképesztő meglepetést szervezett nekem. Már csak 2 alkalommal megyek.

A gond az, hogy nem is tudom miért csinálom ezt, de most is készülök, frizura, köröm, smink és a többi.



2017. nov. 6. 18:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mégis mit gondolsz, ezt, hogy lehet helyrehozni? Rendben volt minden köztetek, mindenben. Kivéve talán, hogy most átmenetileg nincs munkája. Amit nem tudsz, hogy ez mit okoz egy férfi lelkében,hogy Te azt látod, nem igyekszik, meccset néz, az nem azt jelenti, hogy tesz magasról a munka keresésre, de manapság nem könnyű találni. Meglehet, hogy kicsit depressziós is emiatt, de még ezt sem mutatja, hanem kedveskedett neked. Ráadásul azt írtad, hogy sokkal jobb pasi, mint a masszőr. Nem értelek miért tettél ilyet.

Mit tennél azért, hogy helyrehozd, hogy megbocsásson? Vagyis pontosítok, egyáltalán akarsz Te tenni bármit is?

Mert ha igazán az okát sem tudod, hogy miért csaltad, akkor nagyon nehéz dolgod lesz, de van egy olyan érzésem, hogy Téged igazán nem is érdekel, mert akkor az okát is tudnád annak amit tettél.

2017. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Engedtem a hizelgésnek... Soha nem fogom többé megcsalni, bármit megteszek amit csak kér... Ha nem kér belőlem se kell egy pasi se többé számomra, ezt érzem... Nem tudom hogy lehettem ekkora hülye. Szeretem őt, nem tudom mi volt velem... Már arra is gondoltam, hogy nem vagyok normális mentálisan. Egyszerűen a hibát láttam benne, hogy nem dolgozik, én meg igen... De ez nem ok erre, becsaptam magam. Nem ezt érdemelte.
2017. nov. 10. 20:39
 13/24 anonim ***** válasza:
Mi lett véglis?Valtok?
2017. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

11-es vagyok


Tudod, azért válaszoltam a kérdésedre, mert pontosan abban a helyzetben vagyok, mint a Te férjed.

Átmenetileg felfüggesztettek a munkahelyemen 3 hónapra, ma már újra dolgozom. Kb. ugyanaz, mint a munkanélküli.

A feleségem ugyan úgy viselkedett, mint Te. Jól éreztük magunkat együtt minden téren. De utólag kiderült, hogy az alatt a 3 hónap alatt rendszeresen megcsalt.

Nem tudta megmondani, hogy miért. Én viszont megtudtam mondani Neki, hogy miért fogunk elválni. Úgy nézett rám mint még soha.

Kíváncsi vagyok, hogy a férjed mit fog tenni. Remélem azt amit én is. Nem tudsz nélküle élni? Röhejes, miközben gond nélkül félrementél egy olyannal aki nem is jobb a Férjednél. Hát ennél nevetségesebb nincs, pláne, hogy ugyan ebben vagyok.

De most félre téve a szemétkedést. Mit akarsz tenni a házasságodért, a Férjedért? Szerinted meg lehet ezt menteni, van értelme? Őt akarod, vagy mást?

Na nem piszkállak tovább.

De azért jó lenne ha reagálnál, mert mint írtam, ugyan ebben vagyok, és így nem valami jó a helyzet.

Köszi

2017. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én meg akarom menteni, többé meg sem fordul a fejembe hogy hűtlen legyek. Kedves leszek vele, a jó tulajdonságaira összpontosítok, nem akarok többé ekkora fájdalmat okozni neki. Csak az a baj nem tudom ő velem akar-e maradni.
2017. nov. 10. 21:55
 16/24 anonim ***** válasza:

Tényleg meg akarod menteni, vagy magadnak is hazudsz? Mert szerintem Téged nem érdekel a Férjed. Ugyanazt csinálod mint a feleségem. Hazudsz, neki, és saját magadnak. Ha szeretnéd nem ezt tetted volna. Kedves leszel, minek? A jó tulajdonságaira összpontosítasz? Ez tényleg nevetséges. :)

Hisz többségében a Férjed jó volt, Te meg elcseszted.

Ehhez gratulálok. Szólok a Leendő exfeleségemnek, hogy alapsítok klubot.

Na megint túlzásba vittem kicsit. Bocsi.

De most őszintén, komolyan gondolod, hogy lesz ebből még valami. A Férjed hogy van, beszéltetek a történtekről?

Mert ha menteni akarod a menthetőt, akkor sürgősen muszáj lesz.

2017. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, a 14-es voltam. :)
2017. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Röviden: Gyáva embernek nincs hazája.


Hosszabban: nem fogsz szeretni, de egy gyáva embernek tartalak, aki nem meri kimondani a másiknak, mit érez, mit nem érez, várja a csodát. Gyáva embereknek kb ennyi jár, ami neked. Ne rám haragudj, ha ezt fáj olvasni, és nyugi én is csináltam, de ettől a tény, még tény marad.

2017. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Igazad van, sajnálom, élni nincs kedvem... Bárcsak meghaltam volna, mikor ezt tettem... Akkora fájdalmat okoztam neki, pedig nem érdemelte meg... Próbálunk együtt maradni, de látom rajta hogy szenved.
2017. nov. 14. 16:14
 20/24 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki hasonló helyzetben van mint a Férjed.

Rájöttél már arra, hogy miért csináltad? Csak mert Én már lassan egy hónapja nem kapok választ arra a Feleségemtől, hogy miért tette ezt, és ahogy telik az idő, egyre inkább azt érzem, hogy végleg ki fogok ábrándulni belőle.

Persze, hogy szenved,mert nem tudod neki megmagyarázni. Most miket teszel érte, látod rajta, hogy ebből lesz még valami? Neked kell tenni ezért többet, hogy helyrehozd. Tudod, Én a megjavítás mellet vagyok, nem a lecserélésben, nem kell egyből eldobni, ha lehet menteni, az mondjuk nálunk nem valószínű, hogy összejön. Ez a meghaltam volna inkább szöveg meg kit érdekel. Kapd inkább össze magad, és ne mártírkodj.

2017. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!