Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több év megcsalásban lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több év megcsalásban lehetett már érzelem?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy a barátom megcsal, 4 éve vagyunk együtt, de rájöttem, hogy ezzel a nővel 3 éve tartja a kapcsolatot. Viszont 1 éve találkoztak csak, azóta szexelnek...



Visszaolvastam az üzeneteiket, láttam hányszor akarta a nő befejezni, hányszor vesztek össze, de barátom mindig elérte, hogy folytassák. Ebből gondoltam hogy benne kialakult ezidő alatt valamiféle érzelem.


Tavaly november óta köztünk nincs szex, ő 2 helyen dolgozik, ebből igaz csak az egyik főállás, a másik saját vállalkozása. Persze tudom ez is időigényes, stb... Nemrég kérdeztem, hogy miért nem ér hozzám, rákérdeztem, van e valakije...de mindig betudta ennek, hogy fáradt, egész nap rohan, nincs ideje semmire.



Hatalmasat csalódtam benne, egy ideje éreztem hogy valami nem klappol, épp ezért egy óvatlan pillanatban amikor csak lehajtotta a laptopját, beléptem a facebookjába.. Sosem turkáltam a holmijai között, a telefonjába sem néztem bele, de volt egy megérzésem hogy most vagy soha... És nem tévedtem.



Jól gondolom, hogy felőle lehetnek érzések a másik nő felé? Olyanokat irt neki, hogy "nem mondanék le rólad"


Nem pont szerelemre gondolok, de valamiféle kötődés..?


Ennél nyomorultabb érzés nem sok van. :(

Sokat veszekedtünk, aláírom, rengetegszer békültünk már ki, költöztem el, aztán vissza.. Az évek alatt sokmindent megéltünk..


Én 23N, a párom 29F


2018. febr. 1. 15:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van érzelem,de te meg minek vagy olyannal együtt aki hozzád se ér ? Te vagy itt a legnagyobb hibás,mert ezt eltűrted.
2018. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem maradok vele, tisztán látok, nem viselem el hogy tovább hülyének nézzen.

Borzasztóan fáj, de azt hiszem ezt le kell zárni.


A kérdést pedig az érzelmek miatt írtam ki, mert érdekelt, hogy egy férfiban ha ilyeneket mond egy másik nőnek és ennyi ideje fenntartja vele a kapcsolatot, akkor alakul e ki benne valami..

2018. febr. 1. 15:47
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan jelen vannak az érzelmek is, az más dolog lenne ha először lefeküdtek volna és csak utána beszéltek volna. Jelen helyzetben nyilván valóan érzelmekre alapult. Kitartás, ettől jobbat is fogsz találni, ne aggódj :)


22/F

2018. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
Biztos hogy van benne érzelem. Azért nincs szex közöttetek, mert a másikat szereti, rá gondol, nem akar mással szexelni. Mert olyan mintha megcsalná őt. Tudom, mert ugyanilyen helyzetben vagyok én is. Csak itt én vagyok a harmadik, szerelmem nős. Lassan négy éve tart közöttünk. Két-három hónapokig nem szexelnek, kerüli ahogy tudja.
2018. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, meg ahogy te azt gondolod, kis naiv. Akkor miért nem val el a nagy szerelmed, és van veled? Hagyjuk már, ilyen naivitast, úristen.
2018. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

14,csodalom, h bemertel irni. Undorito vagy.

Kerdezo, mizu?

2018. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mármint utolsoelotti. Bocsi
2018. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam összeszedni magam, összepakoltam a cuccimat addig míg nem volt otthon. Megvártam, míg hazaér, ez este 9körül volt.

Látta a cakkpakkom, nem értette, rákérdeztem merre volt egész nap? Azt mondta intézte az ügyeit.. Kértem adja ide a telefonját most, de csak hebegett, nem adta oda.


Aztán kitört belőlem a sírás, elmondtam neki, hogy tudok mindent, hogy elolvastam az egész üzenetváltást, tudok a nőről.


Próbált magyarázkodni, de meg sem hallgattam. Fogtam a ruháim, és elindultam haza.. Az ajtóba utánam jött, megpróbált marasztalni de kapott egy hatalmas pofont. Remélem még azóta is cseng a füle.


Aztán mondta hogy legalább had vigyen haza.


De nem kértem belőle.


Nem aludtam semmit, hazajöttem a szüleimhez, egész éjszaka sírtam, ő egész éjjel hívott, sms-ekkel bombázott, de letiltottam a számát is. :(


Nem tudom ezt felfogni. :( nyomorult érzés :(

2018. febr. 2. 10:46
 19/21 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőle szereti e a másik nőt, de azt mondta nem jelentett neki ez az egész semmit vele. Mondtam, hogy nem hiszek neki, az ember nem tartja fent a kapcsolatot évekig úgy, hogy nincs érzelem, ha nem lett volna érzelem, akkor tovább lép.. És nem működik ez 3-4 évig. :(


Nem tudom elhinni :(

2018. febr. 2. 10:50
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a nehezén mondhatni túl vagy. Biztosan irtó nehéz volt megtenni ezt a lépést, de ügyes vagy. Most pedig fel a fejjel. Igen, fájni fog, de túl leszel rajta. Ezt a hétvégét töltsd 'gyásszal', sírj, adj ki magadból mindent, de utána állj fel, és menj tovább. Sok sikert, és kitartást!
2018. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!