Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több év megcsalásban lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több év megcsalásban lehetett már érzelem?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy a barátom megcsal, 4 éve vagyunk együtt, de rájöttem, hogy ezzel a nővel 3 éve tartja a kapcsolatot. Viszont 1 éve találkoztak csak, azóta szexelnek...



Visszaolvastam az üzeneteiket, láttam hányszor akarta a nő befejezni, hányszor vesztek össze, de barátom mindig elérte, hogy folytassák. Ebből gondoltam hogy benne kialakult ezidő alatt valamiféle érzelem.


Tavaly november óta köztünk nincs szex, ő 2 helyen dolgozik, ebből igaz csak az egyik főállás, a másik saját vállalkozása. Persze tudom ez is időigényes, stb... Nemrég kérdeztem, hogy miért nem ér hozzám, rákérdeztem, van e valakije...de mindig betudta ennek, hogy fáradt, egész nap rohan, nincs ideje semmire.



Hatalmasat csalódtam benne, egy ideje éreztem hogy valami nem klappol, épp ezért egy óvatlan pillanatban amikor csak lehajtotta a laptopját, beléptem a facebookjába.. Sosem turkáltam a holmijai között, a telefonjába sem néztem bele, de volt egy megérzésem hogy most vagy soha... És nem tévedtem.



Jól gondolom, hogy felőle lehetnek érzések a másik nő felé? Olyanokat irt neki, hogy "nem mondanék le rólad"


Nem pont szerelemre gondolok, de valamiféle kötődés..?


Ennél nyomorultabb érzés nem sok van. :(

Sokat veszekedtünk, aláírom, rengetegszer békültünk már ki, költöztem el, aztán vissza.. Az évek alatt sokmindent megéltünk..


Én 23N, a párom 29F


2018. febr. 1. 15:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igen, több év megcsalásban már van érzelem. Én is azt mondom sírd ki magad és lépj tovább.
2018. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!