Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Alltal mar "bosszut" a kihaszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alltal mar "bosszut" a kihasznalasodert?

Figyelt kérdés
Olyan valaszok erdekelnek akik meselnenek sztorikat hogy bosszut alltak csalfa parjukon:)
2018. febr. 26. 08:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

Milyen kihasználáson? Inkább magamat hibáztatnám, amiért hagytam magam kihasználni:) Nem fogok bosszúállósdit játszani, de mindenesetre kicsit bunkó leszek az illetõvel szemben, vagy nem beszélek vele.


Pl. Én olyan “storyt” tudok, hogy az is elég volt a régi páromnak, hogy nem beszéltem vele többet, levegõnek néztem, megbánta amit tett, aztán sokáig sajnálkozott meg hiányolt.

2018. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%

Hogy egy bosszu sztori is legyen. Nem vagyk buszke ra, de fiatalsag bolonsag.

Volt egy lany :DDDDD akibe szerelme voltam elvileg. Elvakitott a vagy.

Totalisan lehuzott anyagilag, de ugy, hogy a tobb szazezres telefonszamlajat velem fizetette ki, ruhat en vettem neki, 30 ezer ft-os taskakat, cipoket stb. Mindig mindent en fizettem, etterem, meki, stb. Nem irom azt, hogy nem voltam hibas, mert voltak hulyesegeim annak idejen. Na, de mindegy.

Az egyik ilyen hulyesegemnel megunta a banant. Lekoptatott. :DDDD

En nagy sebbel lobbal elkezdtem teperni, megalazkodni neki stb.

Nem bekult ki velem. :DDDD

FELHUZTAM MAGAM, es ott alltam bosszut, ahol a legjobban fajt neki.

Egy baratja vagy baratnoje sem volt. Levelezo baratai voltak, akiket mindennel tobbre becsult. Tobb eve irt veluk, egy oldalon.

Nos, volt 1-2 “olyan” kepem rola. En meg egyszeruen feltoltam arra az oldalra.

Elegge megzuhant tole, hogy a meztelen kepei ott viritottak az oldalon. Szegyenfolt lett. Nem vagyok buszke erre amit tettem. Banom mint a kutya.

Tanulsag: sose allj bosszut mert magad teszed tonkre vele, nem szep es nem is emberi dolog. Sokat szenvedtem utana.

2018. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Megnezem mifele bosszut tud allni az, akit KI tudnak hasznalni... max anyagi kart tud tenni. Nagy kunszt...
2018. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

jó 15 évvel ezelőtti történet......

Az akkori párom egy balatoni szórakozóhelyen összeszűrte a levet egy munkatársával, tudtam hogy egy helyen laktak, de sikerült őket pont szex közben meglepnem, hát nagyon lepadlóztam. Becsuktam az ajtót és mentem jó messzire. Nem beszéltem vele azóta sem, próbálta felvenni velem a kapcsolatot, de elkergettem a fenébe.

Aztán teljesen véletlenül egy nagyon jó barátom (akit később ismertem meg) lelkesen újságolta, hogy milyen jó legénybúcsún volt és mutatott néhány fényképet a buliról, amin kiszúrtam az exemet. Int kiderült egy nívós szórakozóhelyen dolgozik pultosként. Volt néhány közös fotó róluk, erre rákérdeztem, hogy ismerik-e egymást? A válasz az volt, hogy tetszik neki, de számára csak egy lány a sok közül, ott ismerkedtek meg.

Mondtam neki, hogy megtehetne egy szívességet, megkértem rá, hogy jöjjön vele össze, fektesse le, dugja meg amennyire csak tudja(pozitív értelembe!!!) és ha végzett akkor közölje vele, hogy most már mennie kell és adjon neki 20 rongyot a nevemben és mondja hogy a vendégem volt.

Mondanom sem kell, hogy nagyon zokon vette a dolgot.

2018. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14-es 😂😂😂😂hatalmas sztori!!! Pacsi
2018. febr. 26. 14:56
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmiért nem álltam bosszút az életben és a karmában sem hiszek. Egy dolgot tartok a szemem előtt mindig: a saját boldogságom és elégedettségem a legnagyobb bosszú.
2018. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én álltam már "bosszút" aminek persze utólag az a tanulsága,hogy ne tedd,mert igazából én jártam emiatt rosszul. Mindegyik fiatalon történt,szóval mondhatnám fiatalság bolondság. Volt egy barátom aki mindig azzal hencegett mennyi lányt átvert,megcsalt. Nem bírtam már hallgatni és úgy gondoltam na jól van most én visszaadom neked amit te tettél velük. Szóval vele direkt nem feküdtem le,de közben volt egy pasim akivel meg igen,és így húztam a srác agyát,sok móka és kacagás volt amúgy ahányszor titokban elmentem bulizni,meg titokban a másik sráccal voltam, őt meg mindig koppantottam,elutasítottam. Az biztos,hogy megtanulta,hogy többet ne szórakozzon mások érzelmeivel,mert halálosan belém szeretett és rettesen sírt stb utánam. A legvégén azért megsajnáltam:/


Aztán visszaütött a dolog,mert akivel csaltam azzal jöttem össze,szerlemes lettem belé. Évekig együtt voltunk,de a végén rájöttem,hogy megcsal amikor elromlott a kapcsolatunk,meg lelkileg is tönkretett,sokszor megalázott stb. Szóval ekkor direkt megcsaltam ezzel bosszút állva rajta és még aznap lefeküdtem a pasimmal is. Pff úgy éreztem magam ,mint egy utolsó k**va az aktus közben. Másnap szakítottunk ,de amit ez az egész okozott bennem lelkileg az leírhatatlan,évekig cipeltem a fájdalmat.

2018. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
pedig hidd el kérdező az élet neki is visdzafogja adni amit ő okozott neked .Az egyik szakitasunk utàn megkeresett és én kinyomtam a telefont azóta nem keres szerencsére .A másik meg kifogott egy olyan nőt aki szintén megcsalta .:)Mondjuk szakitasunk után kb 3évre rá volt .Én is bosszut forraltam de ugy gondoltam hogy inkább keresek olyat aki megis becsül .
2018. márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Gumit találtam nála, úgy, hogy mi nem használtunk.

Szóval leturmixoltam jópár csípőspaprikát, leszűrtem a levét, majd egy injekcióstűvel a gumi csomagolásába nyomtam.

Mikor terpeszben jött haza, összecsomagoltam.

Költözéskor a maradék levet még a kedvenc fürdősójába kevertem.

2018. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ez nagyon joooo!!!!
2018. márc. 22. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!