Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha Facebookon mások profilját néztem? Többi lent.

Figyelt kérdés
8és fél éve vagyunk együtt,van két szép gyerekünk.A pàrom házában lakunk.Amikor veszekedünk sokszor mondja, hogy itt semmi se a tiéd,költözz el, jobb amikor nem vagy otthon(sokat dolgozok).ezek nagyon sz.ul esnek.Kb egy éve csináltam egy kamu profilt Facebookon és másokat néztem ott.Csak néztem,nem írtam és beszéltem egyikkel sem soha sehogy.De nagyon szeretem a párom és fáj amikor elküldene hogy semmi se az enyém.Ez még szerintetek belefér?
2018. márc. 10. 05:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Haldokló kapcsolat, végső stádiumban. Minél hamarabb kezdjétek egy helyrehozni.
2018. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Bence_ ***** válasza:
0%

Önértékelési problémád van.

Keress egy pszichológust.

Ha rendben lennél elő se fordulhatna ilyen.

2018. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nézegetés közben vágyódsz is akkor már már majdnem. Ha ezt így csinálod és sokáig, olyan erős késztetéssé válik, hogy meg fogod csalni.
2018. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lifeishard ***** válasza:

Itt nem a profil nézegetés a gond...

Amúgy nekem is fura, hogy ebben a sztoriban Te a férfi vagy - ezért nem jó rögtön ítélkezni. :)

Lehet, hogy a feleséged szeret, és nem gondolja komolyan, amit mond - tudod, sok ember egyáltalán nem tud bánni a szavakkal -, ettől függetlenül rohadtul nem kellene így viselkednie, mikor veszekedtek.

2018. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kérdésben nekem sem a kamuprofil szúrt szemet, hanem az, hogy a párod 2 gyermek mellett is képes azt mondani, hogy semmi sem a tiéd.


A facebook-on töltött időt inkább szánd arra, hogy elbeszélgess az asszonykával, mert ilyen kijelentés alapján nagyon eltévedt az éterben... :(.

2018. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!