Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha megcsalna a férjetek?

Figyelt kérdés

Mármint "nem akkora" megcsalásról van szó, "elvileg".. A lényeg, hogy már 8 éve együtt vagyunk, tavaly házasodtunk össze. Voltak nyilván mosolyszünetek, de valahogy mindig visszataláltunk egymáshoz. Pont múlt hónapban volt a házassági évfordulónk, amit nem tudtunk együtt tölteni, egész júliusban gyakorlaton voltam, tőle 260km-re. A minap pedig a fülembe jutott, hogy voltak iszogatni a kollégákkal (ezt eddig is tudtam), és hogy az egyik nő rámászott. Mivel olyan állapotban volt, hogy nem tudott hazavezetni, a nő vitte haza (?), ja igen..magához, nem is a saját lakásunkba. Ott meg elvileg kicsit folytatták, csók, taperolás, felső lekerült, de elvileg nem feküdtek le, amikor meg észhez kapott, akkor pedig haza taxizott. (nő újságolja mindenkinek, így hallottam vissza) Ebben még az a poén, hogy ugyanazon a héten meglepetésként meglátogatott (évforduló akkor volt) és képes (volt) így is a szemembe nézni és mondani, hogy szeret meg stb. (vagy csak szimplán felizgatta a másik nő, és gondolta ha már vele nem szexelt..) Furán viselkedett, azt észrevettem, de nem mondta el, hogy miért (vajon miért?).


Lehet, hogy ez nem megcsalás, vagy nem tudom kinek mi fér még bele, de nekem már az..meg igazán nem is ez esett zokon, hanem hogy évforduló, mézes mázas minden, stb. Szóval értitek.


Ebben az esetben ti mit tennétek? Mondjam el neki, hogy megtudtam..? És? Én tényleg nagyon szeretem, de csak úgy mégsem lehet elsiklani felette. Szerintem..


26/l 37/f



2018. aug. 10. 16:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de én egy filmben láttam. A bibliai sztorit is ismerem, nem arra gondoltam. Nem is hiszem, hogy a kérdező hapsiját bárki pártfogásába venné :D

32/f

2018. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%

Neked kell eldöntened ennek fényében mennyit ér a kapcsolatotok.

Az biztos, hogy nem lehet stabil hűség terén, ha képes idáig eljutni...


Én a helyedben nagyon mélyen tudatosítanám benne, hogy ez megingatta benned a házasságotokat, és ha téged akar a továbbiakban, akkor még hasonlót sem fog "elkövetni"...

2018. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
A megcsalás manapság tök alapdolog. Nézd el neki.
2018. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem n agyon érdekelne a helyedben, hogy tényleg nem feküdtek le, vagy igen, csak így terjed a pletyó, hogy ne legyen nagy baj.
2018. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
82%

Aztakrrrrva, észhez kapott azután, hogy szétfogdosta, megnyalogatta a nő mellét és letolták a nyelvüket egymás torkán... micsoda főnyeremény! Bár ilyen barátom lenne... Ja várj... Az enyém tisztel engem és szeret :D

Komolyan benned vannak kérdések?:))

2018. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmondanám a férjemnek hogy a nő ezt a pletykát híreszteli és tudni szeretném hogy mi történt pontosan, mert úgy gondolom egy jó házasságban mindent meglehet beszélni. Ettől talán elmondja az igazat.
2018. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
23%

Amugy a no miert pletykal errol? Total zakkantnak tunik. Nem lehet, hogy nem is igaz az egesz?

Nem lehet, hogy a ferjed tenyleg csak total matareszeg volt, kb annyira, hogy elfelejtette neje van?

Szerintem nagyjabol ez van a hatterben, ezert is latogatott meg, mert lelkiismeretfurdalasa van. Amit az elottem szolo javasolt vesd be es beszeljetek meg. Nem hiszem, hogy valook lenne ez.

2018. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

#14 Húde jó neked, nem is a GYAK lenne, ha nem lenne egy rosszindulatú..:D Ha szeret és tisztel a párod, akkor örülj neki, eddig én is így gondoltam..hosszú még az élet, nehogy csalódj te is..de nem kívánom! Biztos van ennél rosszabb is..akit évek óta csalnak meg ami volt itt a hozzászólók között is, ez sem kellemes, nemhogy az milyen lehet...


#16 Teljesen igazad van, lehet az lenne a legjobb, ha finoman rákérdeznék..szép beszélgetés lesz..


#17 Nem százas a nő, az biztos, annyi, hogy vele egykorú, meg nemrég került oda hozzájuk..így ismerősöktől hallottam róla pár dolgot, hogy eléggé falja a pasikat meg ilyesmi..szóval nincs túl jó híre.


Nem tudom annyira hogy lehet matt részegnek lenni, hogy elfelejtsd, hogy van házastársad. Őszintén bevallva én is voltam azóta matt részeg, amióta házasok vagyunk, meg előtte is voltam, de sosem felejtettem el..ha valaki meg nagyon nyomult, akkor leállítottam, de ha látták a gyűrűt, akkor ledöbbenve odébb álltak.

2018. aug. 10. 21:36
 19/33 anonim ***** válasza:
82%

Akkor vard meg mig legközelebb tovabb is jutnak.

NEm azt mondom h tuti megfog csalni de ha a pia ennyire hatassal van ra en nem rettegnek ha legközelebb is iszogatni megy.

Vagy te tudnal nyugodtan otthon ülni?Magadat fogod tönkre tenni!!!

A sok idegtöl!

Ha eltudod felejteni akkor ne vallj el,de ha nem megy ne tedd magad tönkre olyan miatt aki elarult!!

Egy eleted van!!!!!Ne rontsd el!!Meg fiatal vagy!

Akarmennyire voltam ittas mindig tudtam nemet mondani.raadasul ezt ö ugy veszi h elnezted jajj de jo feleseg vagy?!!!

Tök jo h az utolso pillanatban meghatralt de eddig sem kellett volna eljutniuk.

A masik nö felizgatta???Sok nö felfogja meg izgatni ne aggodj,es akkor mi lesz?

Raadasul a szemedbe hazudott!

Ha megcsal szerinted eled all es elmondja?

Akkor bocsatanam meg ha a tiszteletet megadta volna es töle tudom meg.De ugy megalazni emellett h mastol tudjam meg??neeeeem!!

Ö sose lesz hozzad öszinte mert gyava ember.

2018. aug. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
27%

Jo, de mirrt kellene mar az elso rossz dolog utan elvalniuk?

A ferjere, aki matt reszeg volt, ramaszott egy masik no de nem hagyta magat. En voltam mar ennyire reszeg, a kepszakadas es ilyesmi dolgok nem viccbol vannak.

Alapbol jol megvannak, szeretik egymast, minden kapcsolatban vannak problemak, ez szerintem teljesen megoldhato. Ne tobzodjanak mar a „valj el ennyi utan is!!!“ valaszok, mert baromira nem eletszeru.

2018. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!