Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nejem pár hónapon keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurki kérdése:

A nejem pár hónapon keresztül csalt egy alkalmazottammal. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

... nagyon szánja bánja, de hallottam, ahogy azt mondja, hogy:

"Tudom, hogy borzasztó nagy bűnt követtem el azzal, hogy 25 év... 15 év betegség után én is két hónapig szerettem volna boldog lenni."

A betegséggel a depressziómra utalt. Ti hogy reagálnátok?



2018. júl. 20. 20:42
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
56%
Ne aggódj, utána is lehetett pár palija
2018. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
93%

A megcsalás az megcsalás, foghatjuk bármire.

Ez nem menti fel az alól, hogy gerinctelen.

Ráadásul nem elmondta neked, hanem lebukott.

Ennyi közös év után még meg lehet próbálni együtt, de már semmi nem lesz olyan, mint előtte.

2018. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
16%
Nem csak ő a hibás,valami oka biztos volt.
2018. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
64%
Asszony is, alkalmazott is lapát.
2018. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
64%
Az asszonyt dobd ki. Az alkalmazottadat is.
2018. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem istenítettem, nem voltam tőle elájulva, a másik pasi meg előadta, hogy hogy bele van esve. A nejem 50 éves, a pasi meg 30. És a nejem elhitte neki.
2018. júl. 20. 21:01
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Az alap probléma h a nejed nem boldog,15 év betegség után én is két hónapig szerettem volna boldog lenni."Árulkodo mondat,nyugi jön a következő,v a sokadik.. El kéne válni nem félre lépegetni.
2018. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de ne suhanjunk el a tény felett, hogy ha bajom van a kapcsolatomban, akkor vagy beszéljük meg, vagy tegyünk már valamit, és ha nem megy tovább, nem bírja tovább valamelyikünk, akkor váljunk el, aztán azzal lehet lefeküdni akivel akarunk. Szerintem. Én nem bocsájtanám meg, de nem te vagyok, viszont tüskeként meg fog maradni, sajnálom.
2018. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
87%
Le kell vonni az alkalmazott fizetéséből a szexuális szolgáltatás díját, vagy betudni caffeteriának.
2018. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Hát, én amit tudok, megteszek, hogy ne érezze úgy, hogy másutt kell a boldogságát keresni, ami engem megdöbbent, az az, hogy nekem úgy tűnik, ennek az a mondanivalója, hogy 15 év szenvedés után megérdemel egy kis boldogságot. Bennem fel nem mrült volna magamtól, és az ismerőseink se értik, miért volt az életünk szenvedés. Három gyönyörű gyerek, orvos, eés egyetemisták, családiház, medence, évente több nyaralás, folyamatosan kézenfogva sétáltuk végig az életünket, persze el is hidegültünk egymástól az utóbbi években, de akkor is, aki ismer, mindenki mintacsaládnak tart(ott) minket.
2018. júl. 20. 21:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!