Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha megcsalna a férjetek?

Figyelt kérdés

Mármint "nem akkora" megcsalásról van szó, "elvileg".. A lényeg, hogy már 8 éve együtt vagyunk, tavaly házasodtunk össze. Voltak nyilván mosolyszünetek, de valahogy mindig visszataláltunk egymáshoz. Pont múlt hónapban volt a házassági évfordulónk, amit nem tudtunk együtt tölteni, egész júliusban gyakorlaton voltam, tőle 260km-re. A minap pedig a fülembe jutott, hogy voltak iszogatni a kollégákkal (ezt eddig is tudtam), és hogy az egyik nő rámászott. Mivel olyan állapotban volt, hogy nem tudott hazavezetni, a nő vitte haza (?), ja igen..magához, nem is a saját lakásunkba. Ott meg elvileg kicsit folytatták, csók, taperolás, felső lekerült, de elvileg nem feküdtek le, amikor meg észhez kapott, akkor pedig haza taxizott. (nő újságolja mindenkinek, így hallottam vissza) Ebben még az a poén, hogy ugyanazon a héten meglepetésként meglátogatott (évforduló akkor volt) és képes (volt) így is a szemembe nézni és mondani, hogy szeret meg stb. (vagy csak szimplán felizgatta a másik nő, és gondolta ha már vele nem szexelt..) Furán viselkedett, azt észrevettem, de nem mondta el, hogy miért (vajon miért?).


Lehet, hogy ez nem megcsalás, vagy nem tudom kinek mi fér még bele, de nekem már az..meg igazán nem is ez esett zokon, hanem hogy évforduló, mézes mázas minden, stb. Szóval értitek.


Ebben az esetben ti mit tennétek? Mondjam el neki, hogy megtudtam..? És? Én tényleg nagyon szeretem, de csak úgy mégsem lehet elsiklani felette. Szerintem..


26/l 37/f



2018. aug. 10. 16:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze,az én férjem is matt részeg volt és csak csokig jutottak.

Nagy nehezen de ugyereztem sinen vagyunk es elfelejtettük.

Aztan 5 évre rà kiderült hogy a céges bulin összegabalyodott a kolleganövel es jött azzal h bocsi csak reszeg voltam.

Konkretan mert egyszer elneztem azt hitte tovabb is elfogom.

Oke megbotlott,de nehogy mar a feleseg szenvedjen

A kedves ferje küzdjön azert h a felesege tul legyen rajt

csak ezt sokan elfelejtik!!!

Ha megbocsatom en rendezzem le magamban,en küzdjek szenvedjek.

Bàtyàm is mar megbotlott felesege nagyon nehezen bocsatotta meg.

Azota batyam sokat valtozott

Nem jar el haverozni,nem megy el iszogatni

Csapnak par görbe estet de a feleseg jelenleteben.

mert tudja azt h ujra minden a regi legyen es visszaalljon a bizalom,kerülnie kell az olyan helyzeteket ami a parjanak nehez lenne

Ö pl sokat tesz es segit h minden rendben legyen köztük

ö megbanta,es kerüli az olyan helyzeteket ahol kitudja mi törtenhet

Kerdezö a te ferjed kepes neked ebben segiteni?

mert ha elvarja h te dolgozd fel,ö meg ugyanugy eli az eletet akkor ne vesztegesd ra az idöd

2018. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
20%
Mi is 8 is eve vagyunk egyutt es ha a ferjem egyszer megcsalna attol meg nem hagynam el, leven boldog a hazassagunk, ezt nem dobnam el egy egyejes hulyesegert de a helyedben beszelnek vele es elmondanam h mit hallottam es lehet tisztazni a dolgokat.
2018. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Amint írtam is, ennyiért 8 év kapcsolat után nyilván nem fogok tőle elválni...lehet hülye vagyok meg nagyon szerelmes, de talán egy megcsalást is megtudnék bocsájtani, annyira idióta vagyok és ragaszkodok hozzá. Lehet azért, mert kb vele nőttem fel, meg vele volt az első és utolsó komolyabb kapcsolatom is. Neki nyilván volt jóval több nője, nem 18 éves volt, mint én, amikor összejöttünk, volt ideje kiélni magát bőven. Sőt, volt is menyasszonya, de más okok miatt (nem megcsalás) nem lett belőle házasság. Még mielőtt mi házasodtunk össze, fel is kereste a nő..nem tehetek róla, hogy ennyire kapós férfi.. Mindezektől függetlenül a hülyének nézést meg hátbaszúrásokat nem szeretem.


A héten mindenképpen rákérdezek, hogy ezt meg azt hallottam, és nyilatkozzon valamit ezügyben, mert azért eléggé bánt a dolog. Kíváncsi leszek, hogy mit fog mondani vagy mennyire tagad majd. De ha több is történt vagy ilyesmi, akkor tényleg nem tudom mit tennék..a fent említett ragaszkodás miatt, vagy egy második esély mindenkinek jár? Ti hogy vagytok ezzel? Utolsóval pedig teljesen egyetértek.

2018. aug. 11. 22:27
 24/33 anonim ***** válasza:
86%

Én voltam párszor részeg, voltam olyannal is (baráti társaságban), aki rám nyomult elég erősen. Bármennyit ittam SOHA nem felejtettem el, hogy van párom akit nem fogok senkiért feláldozni. Egyébként a pia az csak kifogás, maximum a gátlásokat oldja, de olyan nincs, hogy "nem tudtam mit csinálok, részeg voltam."


Ha nem akarod elhagyni akkor ne hagyd el, bár én az életben nem tudnék benne megbízni újra. Ha legközelebb 1 felessel többet iszik, akkor meddig megy el?

2018. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem a mai nap folyamán, bevallotta, hogy mi volt. Állítása szerint nem feküdtek le (én azóta hallottam olyat, hogy igen) , és azért volt ez az egész, mert annyira ittas volt, hogy azt hitte a nőre, hogy én vagyok, később meg kapcsolt, hogy nem lehetek, mert gyakorlaton vagyok. Meg hogy sajnálja, bocsánatot kért, ígéretek, stb. Mindenesetre én mondtam neki, hogy inkább kérnék pár nap távollétet tőle (nagyon el volt bízva, hogy úgysem válunk el, meg úgysem lesz semmi, mert mennyi mindent megbocsájtottunk egymásnak és mindig visszataláltunk, pontosan amit írtatok...hogy lehet többször is megengedné magának). Ezen a távolléten kicsit felháborodott, mondván ha eddig is tudtam, hogy volt ez az incidense, akkor miért feküdtem vele egy ágyba továbbra is...csak kíváncsi voltam, hogy elmondaná-e magától vagy valami, de ez a jópofizás már nekem sem ment tovább. Annyi még, hogy a melóhelyen kérte az áthelyezését, de ahogy ezen gondolkodtam, ezt már mondta júliusban korábban is, nyilván ezért.


Annyira nem tudtam érvelni ellene, az áthelyezés, megbánás, lelkiismeretfurdalás, stb miatt..csak megint ez a hülyének nézem a másikat..


Szóval most pár nap, vagy akár 1-2 hét találkozás nélkül és gondolkodjunk..végülis tényleg olyannak néz, aki minden felett elsiklik, házasságnál pedig tiszta lappal indultunk, de sikerült beszennyezni megint.

2018. aug. 13. 22:54
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kell a távollét.Tudja meg, hogy ilyet nem lehet csinálni egy házasságban.


Utálom az alkoholt, könnyen rá fognak dolgokat. Volt olyan időszak az életemben, amikor a bulizásé volt a főszerep, és igen, nő létemre voltam részeg is, de mindig tudtam, hogy mit szabad és mit nem.

Én biztos nem hinném el, hogy azt hitte én vagyok. Ez marhaság,ilyen nincs. Rá is nyomná a bélyeget a kapcsolatra, soha nem lenne olyan, mint előtte...

2018. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
77%
Én elhagynám.
2018. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%
En nem hagynam el, de ezt a tavolletet meghagynam magamnak es akkor mennek haza, ha mar konyorog.
2018. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Még alig 3 napja, hogy távol vagyunk, de azért nekem is nehezen megy..amit pedig róla hallok az utóbbi pár napból az az, hogy a pia azóta megy rendesen..pedig sosem volt az a fajta, sőt..nem lesz ennek jó vége.:/
2018. aug. 15. 22:22
 30/33 anonim ***** válasza:

Szóval mióta elmentél iszik, és esze ágában sincs bizonyítani neked... Én azt várnám, hogy küzd értem, hogy én és a házasságunk fontos neki. De nálatok nem ez a helyzet..

Te hogy vagy?

2018. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!