Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy kaland és minden megy tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kaland és minden megy tovább?

Figyelt kérdés
Érzelmi megcsalás után (+ csókolózás) hogy lehet folytatni párkapcsolatot? Te voltál hasonló helyzetben? Minden megy tovább, mintha semmi sem történt volna?

2018. okt. 27. 17:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint a megcsaló fél részéről.
2018. okt. 27. 17:49
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont olyan xar lesz a házasságod, mint előtte, nem lesz jobb semmi. Esetleg rosszabb, ha változik a viselkedésed, és ezt megérzi a másik. Képbe jön a féltékenykedés, bizalmatlanság, és őszintén sose mondhatod, hogy nincs rá oka.
2018. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos igen, sajnos a legtöbb embernél minden megy tovább mintha misem történt volna....nagyon nagyon nagyon ritka ha akár szex után, vagy akár egy hosszabb több hónapnyi vagy évnyi szeretői viszony után elhagyják az eredeti párjukat....


tetszelegnek a tökéletes pár szerepében mindenhol és mindenki előtt....

2018. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Te mit mondanál válaszként a kérdésedre kérdező?
2018. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4


Én nem hiszem, hogy az eddigi rossz kapcsolata hirtelen jóra fordult volna, csak mert rájött, hogy nem kellene megcsalni, érzelmeket mutatni valaki más felé. És persze ki sem derült az egész.

De mivel nem én vagyok a megcsaló fél, így ez csak feltételezés. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

2018. okt. 27. 18:00
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
5 Milyen nemű vagy?
2018. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Olvastam egyszer, hogy egy szerető a legjobb kapcsolatot is képes tönkretenni, és a legrosszabbat is megjavítani.

Nálam a második történt. Rájöttem, hogy szeretem a párom, nem akarom elveszteni, és a másik se jobb, sőt. Innentől ezerrel tepertem, hogy a kapcsolatom jobb legyen.

Még évekig együtt voltunk. A poén, hogy ő csalt meg a végén. Megunta, hogy mindent megkap, kellett neki a kihívás, a vadászat izgalma.

2018. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nő.
2018. okt. 27. 18:33
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
mármint mi megy tovább? Az élet megy tovább, a párod meg nem tud örök hűséget fogadni (ami szerintem teljesen emberi dolog). Ha neked ez oké, akkor még a kapcsolat is továbbmehet, de azért nem árt tudni, hogy veled tervez-e, vagy csak várja mikor talál nálad jobbat :/
2018. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen kènyelmesebb úgy èlni,hogy az egyik fèl homokba dugja a fejèt,a másik meg eljárkál otthonról.Soha nem akartam ezt az èletet,ès szánom az ilyen embereket.Sajnos ismerek párat a kèpmutatóbbik fajtából.
2018. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!