Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy kaland és minden megy tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kaland és minden megy tovább?

Figyelt kérdés
Érzelmi megcsalás után (+ csókolózás) hogy lehet folytatni párkapcsolatot? Te voltál hasonló helyzetben? Minden megy tovább, mintha semmi sem történt volna?

2018. okt. 27. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szeretnél ? Helyre hozni a kapcsolatot ? Együtt éltek ?
2018. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én a 3. fél vagyok. Csak kíváncsi vagyok, ilyenkor hogy tud visszalépni valaki, ha már elindult egy más dolog, érzelmileg.
2018. okt. 30. 14:26
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm szóval te akkor azt szeretnéd , ha nem így lenne .. ha a Te lennél az akit választ ..

Én érdemi választ saját tapasztalatból nem tudok adni . De van egy barátnőm aki nemrég volt ilyesmi helyzetbe . Ott a párja munkahelyen bonyolódott valakivel viszonyba , rendesen fel lett kavarva az álló víz .

Végül a férfi a párja mellett döntött .. És igen megpróbálják megjavítani ami köztük elromlott , és tiszta lappal indítani . Próbálnak ugy élni mintha az a 3. egy rossz álom lett volna .

2018. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen,próbálnak,csak már semmi sem lesz olyan,mint előtte.Annak legalábbis,aki èrzelmileg megszenvedi a törtènetet.Aki meg nem,az meg mindig leakaszt valakit a szögről.Egy irodával arrèbb próbálkozik,otthon meg azt mond,amit akar.
2018. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!