Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Válás, de még együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, de még együttélés miatt miért cirkuszol, ha én már továbblépetem és imerkedek?

Figyelt kérdés
Nem mindenáron akarok párt, de most randira hívtak, én meg elfogadtam a meghívást. Lesz egy nyugis estén. Az exnek a fülébe jutott, és cirkuszol, hogy mit képzelek magamról. Nem mindegy már?
2018. okt. 31. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Az egója nem engedi,hogy mással legyél.
2018. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő még nem lépett tovább ezek szerint.

Hadd cirkuszoljon, majd lenyugszik. Valahol ez normális reakció, mert, bár nem tudom, mennyi ideig voltatok együtt, teljesen egyértelmű volt számára a gondolat, hogy te nem vagy vevő más férfiakra/nőkre. Most ez igy semmivé lett, ésszel tudja, de érzelmileg még nem jutott el oda.

Sokan ott szoktak tévedni, hogy összekeverik a másik iránti valódi érzelmekkel, pedig ez igazából csak a birtoklásról szól. Az egóját sérti, ha szebben akarok fogalmazni, akkor a büszkeségét.

Ha normális lelkivilágú, akkor egy idő után megbékél.

2018. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Jaja ego, meg nehogy már te jól merjed érezni magad. Az exem közös nőiserőssel csalt meg, vége felé többször elmondta, hogy nem szeret. Szakítás után egy évvel hívogatni kezdett, hogy hiányzom neki és kérdezgetett az akkori randi partneremről...😑 nem vettem fel később a telót, te is tiltsd le mindenhonnan.
2018. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
4 éve váltunk el. Most pár hete a kisfiam elujsagolta az anyjának h de jól érezte magát velem és a barátnőmmel. Ne tudd meg milyen cirkuszt csapott. Szerintem az a gond, hogy nem képesek feldolgozni hogy már nem kellenek ok nekünk. Lehet h reménykedtek, hogy talán egy nap újra együtt leszünk és így egy randi keresztbe tesz a terveknek
2018. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez :( 1 éve külön vagyunk, de még együtt élünk. Nekem fél éve van valakim, már a gyerekeink is ismerik, tervezzük az összeköltözést. "Otthon" mindenből botrány van, szinte már olyan, mintha engedélyt kéne kérnem, hogy a saját gyerekemet elvigyem valahova..


Nyilván sérti, hogy továbbléptem, de ez a gyerekes hisztizés az agyamra megy. Talán még a héten sikerül végre elköltözni, úgyhogy én már nem idegesítem magam ezen..

2018. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt, de gyerek nélkül.


Ex szakított, én se ragaszkodtam már hozzá jó ideje, szóval nem nagyon akadályoztam, szétköltöztünk, megtudta mástól, hogy randizok és ott hisztizett rajta.


Ennek következő szakasza, amikor ő dörgöli az orrod alá, hogy ő baxott meg valami random ribit és várja hogy te is féltékeny legyél. Én meg lexartam, mondtam h egészségedre, és ezen is felkurta magát.


A féltékeny férfiak kva hülyék tudnak lenni...


N

2018. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Mert együtt éltek? Akkor kéne ismerkedni, ha már külön laktok. Ez így elég pofátlan bárki csinálja.

32/f

2018. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
#7 attól hogy együtt élnek meg lehet ismerkedni. Közük már nincs egymáshoz. Hulye felfogásod van.
2018. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kellett lehúzni 7-est ...


Lehetne már az emberekben egy kis tapintat, empátia és türelem. Ha szakítasz/elválsz a párodtól, aki még mindig szeret, nyilván rosszul esik neki, ha mással ismerkedsz. Pláne ha mindezt az orra előtt csinálod. Abban se vagyok biztos, hogy te már továbbléptél, és nem csak egy újabb kapcsolatba menekülsz, de ezt így látatlanban nehéz lenne megítélni.


Volt feleségem is kb. hasonlóan gondolkodott, mint a kérdező. Hosszú titkos viszony, majd bili borulás utána hosszú huzavona után eldöntötte, hogy a szeretőjét választja. Bevállaltam, hogy én költözök, csak annyit kértem, hogy amíg nem találok megfelelő lakást, és együtt élünk, tapintatból ne hordja fel a szeretőjét a közös lakásunkba, mert az nekem rosszul esne. Nem bírta ki, rendszeresen titokban felhozta, ami a fülembe jutott, nem én nyomoztam utána. Szóvá se tettem, nem cirkuszoltam, de attól még szarul esett. A végén azért megjegyeztem, hogy tudtam róla, és szarul esett, hogy még távozóban is így megaláz. Most komolyan ennyire fontos, hogy most, azonnal, mindent? Megéri sok szép év sok szép emléke után ennyire semmibe venni azt, akit valaha szeretett?

2018. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak egy kávét iszok meg egy szimpatikus idegennek. Szóltam késön megyek haza, csak nem mondtam miért, mástól tudta meg. Ezt mint randit fogadtam el. Szó sincs még semmiről. Nem akarok viszonyt még, de csak durciból elhajtani se fogok senkit. És nem kell sokat várni a költözéssel sem, kb még egy hónap és nem leszek ott... Ennyi
2018. okt. 31. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!