Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Válás, de még együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, de még együttélés miatt miért cirkuszol, ha én már továbblépetem és imerkedek?

Figyelt kérdés
Nem mindenáron akarok párt, de most randira hívtak, én meg elfogadtam a meghívást. Lesz egy nyugis estén. Az exnek a fülébe jutott, és cirkuszol, hogy mit képzelek magamról. Nem mindegy már?
2018. okt. 31. 10:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azóta is duzzog. Pedig számtalanszor kértem, legyen közös programunk, ami csak kettőnkről szól.

10 év után nem tudom, ki az akivel együtt éltem. És ez vezetett oda, hogy elválunk, egyszerűen lakótársak lettünk csak. Most, hogy azokkal a dolgokkal foglalkozom, amit együtt szerettem volna vele, jól érzem magam. Feltölt. Ugyanakkor elkeserít, hogy ennyire nem voltam fontos neki. Egy randim volt, de napok óta csak aludni járok haza, persze azt hiszi, mással töltöm az időmet, pedig csak egyedül megyek el olyan helyekre, ahová vele szerettem volna.

Sok dolog van, amit azonnal leírt, ő azt nem, pedig nem is ismeri, mit is az. De fordítva se történt, hogy őt valami érdekli, nézzem meg érdekelne e.

Szerinte már mással fetrengek, gyüröm a lepedőt... És valójában egész idő alatt ezt gondolta rólam, hogy én bárkivel és bármikor, ha csak lehetőség adódott rá.

2018. nov. 4. 07:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki... Elhiszem, hogy fáj, hogy akit szerettél, az így gondolkodik rólad. De ez csak az ő véleménye, az ilyen érzéseket "küldd vissza a feladónak", ne hagyd, hogy hasson rád, rombolja a képet saját magadról. Bizalmatlan veled, talán egész idő alatt az volt, de ez róla szól.
2018. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha csak este egy kávét iszol meg másik pasit is sajnálom....

Na de komolyan,költözzél el vagy dobd ki az exed.

2018. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam, hogy nem lesz folytatás. De hová rohanunk? Amíg csak egy kicsit is kapcsolatban vagyok, akár csak papíron, addig senkit nem alázok meg egy szeretöi viszonnyal. Elmentem randira, ezt így elmondtam, ha akarja a folytatást folytatjuk, ha nem nem. Senki sem érdemel ilyen fajta megalázása, szerintem.


Szerdán írom alá a bérleti szerződést, és már itt sem vagyok. Igen, a fejemhez vágta, hogy komolyabban senkit se keresett, de ismerkedett.

2018. nov. 4. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!