Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt/Van valaki abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt/Van valaki abban a helyzetben, hogy nem akart vele lefeküdni a férje, de neki szüksége volt a szexre?

Figyelt kérdés
Értem itt azt, hogy semmi okot nem tudott (betegség, megcsalás, elhízás, stb.), amivel a szexmegvonást megmagyarázható. Mi lett/lesz a vége: válás, megcsalás?

2018. dec. 20. 14:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%
Volt, ezért lett szeretőm. Aztán meg válás.
2018. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
#10-es leírtam ezt is, ha figyelmesen elolvasod. Ha elzárkózik attól, hogy megbeszélje a problémát azaz nem mond semmit meg hallgat akkor rögtön azt mondanám, hogy hagyjuk egymást. Én úgy tartom, de javíts ki ha rosszul gondolom, hogy egy kapcsolatban fontos a kommunikáció, nem véletlen van az a mondás, hogy néma gyereknek anyja se érti a szavát. Ahol nincs megfelelő kommunikáció, nincs meg rá a lehetőség, hogy a problémákat meg lehessen beszélni kár erőltetni.
2018. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes...


Ha a csaj nem akar szexelni, akkor micsoda bunkó a pasi, hogy erőlteti, meg adjon időt, meg ha szereti kitart mellette.



Fordítva válás, szerető, és persze a pasi a bunkó.

2018. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: én a szex mentes kapcsolatomat évekig próbáltam megjavítani a férjemmel, mielőtt elváltam tőle. Nehogy azt hidd, hogy könnyű döntés volt. De az ilyen nem működik. Az a bunkó aki félre lép, nem az, aki kilép ha már nem működik a kommunikáció. Az a nő is sáros aki ugyanígy elzárkózik a férjétől magyarázat nélkül. De amikor van magyarázat (a férj pl állandóan szidja az alakja miatt, kisebbrendűségi érzést kel benne stb) ott én is azt mondom, hogy ilyennel nincs szex, válás van.
2018. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
50%

13-as milyen igazad van.

Szóval 14-es inkább lökjem a híd alá a párom, mert már szülés után 6 évvel sem akar szexelni egy autista gyerekkel együtt?

Az tényleg kulturált megoldás igen.

Én megoldom a kezemmel, de nagyon rossz élet ez így, nem látok már boldogságra remény, csak munka, beteg gyerek és egy nő aki nem szeret már...41F Mert aki kevés nő meg szeretőt keres, az meg fiatal sportos szabad pasit keres...

2018. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell a híd alá lökni semmit, kulturáltan is el ehet válni és intézni a dolgokat, kisemmizések nélkül. Sokan meg tudják oldani, bár tény, hogy ahol pl van szülői segítség is, annak mindig sokkal könnyebb, mint egyedül.


De nehéz nyilván, nem papolni akarok. Őszintén sajnálom, hogy idáig jutottatok.. :(


Abban viszont egyet értek,hogy a fejünk homokba dugása helyett a nyílt kommunikáció, hogy ez nem jó így és nem vagy boldog, igenis segíthet. Nem, nem fogja megoldani, de a homokba dugom a fejemet sem old meg semmit. Ha beszéltek róla, akkor talán előbb-utóbb valami megoldás is előjöhet. Így viszont garantáltan nem. Szóval akárhogy is nézzük, a nem beszélünk róla és úgy teszünk, mintha minden rendben lenne, pedig full boldogtalan vagyok, az a legrosszabb sokszor.


Mondom ezt úgy, hogy mi is jutottunk ide a párommal, rettenetesen fáj, hogy ez nem működik így. Itt még nincs család meg házasság, csak tervek,de ugye nem biztos, hogy addig eljutunk a fenti miatt.. Nagyon fájdalmas ez, tudom.

2018. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

15- nagyon igazad van.

Én 38 vagyok.

Nálunk sincsen jó ideje szex.

De a gyerekem anyja és mint anya tökéletes.

Miért dobjam ki ezt a családot?

Inkább néha ha sikerül van valaki titokban.

Amúgy a feleségem tudja hogy van néha. De kivel mikor hogy azt nem.


Egyszer mondta is sejti hogy én nem élek szex nélkül és valahol el is fogadja ha néha megtörtént. De próbáljam úgy mint eddig hogy nagyon diszkrét módon

2018. dec. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
#15: Én vagyok a 14-es válaszoló. Az autista gyerek hogy jön ide? Én is egy autista gyerek édesanyja vagyok és jobban kívántam a szexet bárminél amikor a gyerekem állapotából eredő problémákkal kellet szembesülnöm. És én is váltam el és maradtam inkább egyedül mint egy férjjel, akinek már kevés voltam. Ha a nő nem ad rá felhatalmazást, és mégis megcsalod, az is megcsalás. A lehetséges megoldások: párterápia, nyílt házasság, válás.
2018. dec. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Hála égnek a férjem mindig vevő egy jó kufircra!!! :))) Mondjuk esélye sem lenne nemet mondani mert mire válaszolna addigra áll a cerkája!!
2018. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
15-ös. Nem kell a híd alá lökni senkit, elhagyni sem kell a családot, mert egy kicsi gyerek(ek)nek, legalább az első évtizedben szüksége van apukára is anyukára is. Főleg egy "különleges" gyerkőcnek. Ezt azért írom, mert az autizmus egyes fajtáival megáldott, vagy megvert -kinek mi tetszik- gyerkőcök nem betegek. Az én fiam állítólag Aspergeres (szerintünk inkább hiperaktív), de olyan agya van, hogy sokan megirigyelhetnék. Csak épp nehéz vele az élet. :) De te a sajátodat nem teheted tönkre! Attól hogy a feleségedben megszűnt a szexuális vágy (lehet csak irántad), attól még benned nem, és csak maszturbálással nem lehet leélni a hátralévő életed, mert testileg, lelkileg tönkremész!
2018. dec. 21. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!